Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Audi A6 Avant chce být jako shooting brake. Už jsme v něm seděli!

Nejnovější generace kombíku vyšší střední třídy od Audi vsadila na hodně dynamické tvary. Nezapomíná ale ani na praktičnost.
Zpět na článek
12. 4. 2018 11:55
Re: Už jsem to psal u sedanu...
Problematické uložení máš ve své hlavě, díky lehkému obsahu ti však nevadí... :-)
Avatar - holden2
12. 4. 2018 10:41
Re: no ja teda nevim
stejne by ne zajimalo co to je za deb*ily co tu palcujou. upozorni se na kravinu a jsou zato palce dolu. melo by to byt jako na fb kde clovek vidi co za deb*ila mu dava palcaka, ale to by asi pisalci nemohli zasahovat do verejneho mineni >:-[]
Avatar - Hammunasakra
12. 4. 2018 07:32
Re: Za(s)lepené
Lehce rozšiřuju jedinou volbu [odkaz] ;-)
Avatar - Hammunasakra
12. 4. 2018 07:29
Re: Tohle se mimořádně povedlo
Taky tě to dostalo? >:-[]
11. 4. 2018 23:37
Re: Vítězství ducha nad hmotou
Tak napsat "poctivy" spojeny s Audi uz chce poradnou davku odvahy.
11. 4. 2018 22:08
Za(s)lepené
Zalepané displeje od prstů, zaslepné (ale zato pořádně na odiv vystavované) "koncovky", zastaralé DSGčko i u V6 benzínu... tudy ne, přátelé.

Jedinou volbou ve vyšší střední bude v této generaci zdá se BMW, nová pětka se fakt povedla.
11. 4. 2018 21:33
Autore vysvětlí smysl článku
Stříkací brzda = přeloženo překladačem Google. Tak tomu už vůbec nerozumím.
Nové Audi A6 chce být jako stříkací brzda - jsi normální?
Vysvětlí všem americkým anafalbetům co máš na mysli!
11. 4. 2018 21:25
shooting brake
Jsem sice celý život auťář, ale tvůj americký výraz "shooting brake" jsem ještě neslyšel.
Mohl bys to napsat rusky, ať z tvého članku alespoň něco mám?
Uměl bych si to přeložit v Googlu, ale na to jsem líny.
Ty víš co znamenaji výrazy:
Ruľ
Bagažnyj bak
Kaměra
Šotjoročnoě kolěso
Kolěnčatoj val
Svěča zažiganija
Vpusknyj klapan?
Proč nepoužívaš češtinu - všichni ještě americky neumí.
Avatar - Bubáq
11. 4. 2018 20:26
Re: no ja teda nevim
Jo, to je pravda! Já jsem asi empaticky skočil panu Burešovi na lep a nerozpoznal jsem logickou chybu v jeho vyjádření.
Avatar - rokyta.p
11. 4. 2018 19:14
Re: Tohle se mimořádně povedlo
Facelift těch zkažených světel na O3 byl třeba jako sůl. Dokonalé to není, ale rozhodně výrazně lepší, než ta opticky rozbitá tovární verze.
11. 4. 2018 18:54
Re: Tohle se mimořádně povedlo
A k samotnému autu máme něco nebo jako tradičně nic?
Avatar - Hammunasakra
11. 4. 2018 17:54
Re: Už jsem to psal u sedanu...
Jen teoreticky = zrovna u auta kde těžkej motor má díky problematickýmu uložení vliv na jízdní vlastnosti = je to spíš mínus ;-)
Avatar - Hammunasakra
11. 4. 2018 17:53
Re: pekne
Viz já 17:47 :-)

Proč myslíš že u Audi vyhodili 3 nebo 4? teď nevim šéfy techniky po sobě? Protože přesně naopak = začalo dokonce víc ztrácet. Je to tak moc že se to už projevuje i na prodejích
Avatar - Hammunasakra
11. 4. 2018 17:47
Re: Vítězství ducha nad hmotou
Nefantazíruj ;-)

Audi si drží furt stejnou pozici = první [odkaz] ale odzadu :-)

[odkaz] [odkaz]

Jinak viz já 10:08 ;-)
Avatar - 3_diamanty
11. 4. 2018 16:50
Re: Vítězství ducha nad hmotou
uz sa tesim ked pride novy allroad... a ked vidim to nove "terenne" E klasse tak uz dopredu sa musim usmievat... to bude uz len vizualne dalsi debakel na ucet hviezdy... karta sa obratila.. audi roky dotahovalo aj kasnou aj kabinou aj technicky... ale dnes je uz v tomto vsetkom jasny lider spomedzi tej povestnej D3 ...
Avatar - 3_diamanty
11. 4. 2018 16:43
pekne
audi poslednu dobu ozaj vali... ok velka A8 je spredu sice kusok uz "obluda" a celkovo neforemna rovnako kusovka R8 ( lenze tu sa velke predaje stejne nerobia ) ... ale prave A6 ( snad este s A4 ) bola stejne vzdy tym "najsmrncovnejsim" a snad najdokonalejsim a najpouzitelnejsim audi... a zda sa ze nova A6/A6 avant to este dotiahla k absolutnej dokonalosti ... este to chce novy A6 allroad a automobilove nebo bude opat raz dobite ... ved uz sucasna A6 allroad podla mna nema chybu... sused ju ma... a vzdy civim na neho jak dokonale posobi ( teda to auto samozrejme ) ... no a nove A6 v kombiku bude predpokladam zase este dalej... kde su tie hranice? lebo mne pride ze uz sucasna A6 je fakt dokonala a nejde tu uz nic menit ... a ono zase sa audi v novej generacii prekonalo... neskutocne ... a v allrosde to bude zase trhak aky s moze medvedom aj vrtulam len zdat...
Avatar - kari.laz
11. 4. 2018 13:51
Už jsem to psal u sedanu...
...ale co mě na tom všem nejvíce mile překvapilo je, že mají 3.0 V6 TDI i na 170KW. Tam kde už většina konkurentů přechází na R4 u těchto výkonů je mi krok Audi sympatický.
11. 4. 2018 12:58
Re: Není to poprvé...
Nic jineho nezbyde, race je dalsi meta >:D
Avatar - donPedro
11. 4. 2018 12:49
Re: Vítězství ducha nad hmotou
Tož 565/1.680 litránků jeví se mi býti pro běžneho smrtelníka dostačujících. Na otevření špediterské firmy to ale pravda není ;-) Však je na trhu dostatek vozidel s větším objemem ložné plochy, namátkou [odkaz]
Avatar - Emel
11. 4. 2018 11:37
Re: Není to poprvé...
...a až se Sport okouká, tak se přitvrdí a bude RaceTourer a tak :-) ?
11. 4. 2018 11:28
Re: Vítězství ducha nad hmotou
Ne, kombi od Audi nikdy nebude vypadat jako Nissan Patrol ´98, ktery vozi tebe a ostatni dlazdice na sichtu, s tim se musis nejak srovnat.
11. 4. 2018 11:26
Re: Není to poprvé...
Ano, kombinace Sport(s)+Tour(-ing,-er, atd...) se pouzivaji u plebejskych znacek a modelu, premie ma Šútink brejk. Avant uz je zastaraly, idealne kdyz si kolousek koupi kombajs, ale nazev mu rekne, ze ma kupecko, takze osobne cekam v dalsich generacich posun v nazvoslovi smerem ke kombinacim Coupe+Tour+Back.
Avatar - fOE
11. 4. 2018 10:46
Re: Gruluji!
Informace co sla ven predtim, ze 3.0tfsi bude s pseudokvatrem byla hoax?
11. 4. 2018 10:13
Re: Vítězství ducha nad hmotou
Ano, o užitkovosti...ale zároveň o stylu jako všichni konkurenti.
Avatar - Hammunasakra
11. 4. 2018 10:09
Re: Gruluji!
Tak u Lexusu to de = myslíš že Audi to nedá? >:-[]
Avatar - Hammunasakra
11. 4. 2018 10:08
Re: Tohle se mimořádně povedlo
Tim daří se si mi připomněl loňský korejský prodeje D3

1. Mercedes 68 361 ks
2. BMW 59 624 ks
3. Audi 962 ks

Fakt tam žádný čísla nechyběj ;-)
Avatar - holden2
11. 4. 2018 09:56
Re: Vítězství ducha nad hmotou
kombi je o uzitkovosti a tohle ma do toho vyrazu hodne daleko. tohle je stejne stupidni jako u A3 ten jejich sportback
Avatar - Hittman
11. 4. 2018 09:05
Re: Gruluji!
6 a více válcové motory budou mít vždy Quattro, jelikož by to e-quattro strhali.. >:-[]
Avatar - Ozzman
11. 4. 2018 08:54
Re: Není to poprvé...
Tak, když se to vezme kolem a kolem, v které generaci A6 nebylo hezký kombík ? Naopak poslední verze jako sedan v nižší výbavě mi už tak krásná nepřišla, myšleno bez nějakých optických paketů.
Avatar - Emel
11. 4. 2018 08:52
Re: Není to poprvé...
Celková silueta mi připomněla Superb Combi, ale podle všeho je A6 ještě víc do šikma... [odkaz]

Falešné koncofky a "nárazník v nárazníku" jsou fail, ale to už jsme řešili u sedanu, v tom se Avant nijak neliší. Třeba to bude jen v eslajnu. Uvidíme co ta fulldotykovka, jestli to taky bude option. BTW, tohle je výmluvná fotka: [odkaz]
Avatar - donPedro
11. 4. 2018 08:48
Re: Vítězství ducha nad hmotou
Ani ti člověče holdene2 vlastně pořádně nevím. Že by snad možá asi tak nějak toď toto: [odkaz]
Avatar - holden2
11. 4. 2018 08:39
Re: Vítězství ducha nad hmotou
a co je na tomhle jako kombik?
Avatar - donPedro
11. 4. 2018 08:32
Vítězství ducha nad hmotou
Tož aspirant na krále kombíku je zde. Je to pořádně poctivý kus auta a přitom působí svižně, lehce, na kombík snad až sportovně. Co mne ovšem dostává je interiér. Přísně technicistní, a přitom kromobyčeně elegantní. Co je ovšem třeba zmínit v kategorii bohužel, to jsou ty fakefuky, ty si teda mohli odpustit. Jsem velmi zvědav na vzhled v allroadu. Tož tak.
11. 4. 2018 07:54
Re: Gruluji!
Pri aute za dajme tomu 50t eur je uz naozaj taka polozka dat tam klasicke laufy? Ten interier ma tiez nenadchol rovnako ako ma nenadchol v A8. Myslim ze tych displejov tam uz je trochu moc(a to tu boli staznosti na volvo). Podla mna 5 touring je v tejto triede top.
11. 4. 2018 07:43
Zaujimave
Novu A8 povazujem za vyslovene skarede auto, jednoznacne za najskaredsiu limuzinu na trhu... A toto sa mi naopak dost paci.
Avatar - fOE
11. 4. 2018 07:35
Re: Gruluji!
Uz se to zacina audi skladat: uvnitr levne dotykace, quattro uz vic neni nez je quattro, misto vyfuku plastove imitace... ;-\
Avatar - Dinar
11. 4. 2018 07:34
Re: Není to poprvé...
Já tam vidím klasické audi, úhledné nepřekvapivé, resp. skutečně je někdo překvapen, že kombík od A6 vypadá jako A6 kombík? Šútink brejk je módní výraz a ono se dost těžko hledá něco kůůl k vypíchnutí při představení "užitkové" varianty auta vyšší střední, tak se šútink brejk prostě hodí. ;-)

A Audi, kopírování falešných koncovek výfuku od Mercedesu, není dobrá cesta, je to prostě levné!
Avatar - fOE
11. 4. 2018 07:33
Zvenku hop
uvnitr upatlano-levno-dotykovej flop.

PS: Shooting brake, tak urcite. :-)
Avatar - Hittman
11. 4. 2018 07:29
Re: Gruluji!
Ty laufy mne hodně zklamaly, jestli tohle má prémie zapotřebí... :-(
Dle mého není krásnější pohled na dvě komínové roury alá předminulá generace trčící hrdě rovně vzad..
11. 4. 2018 07:22
Není to poprvé...
...krásné Audi 100 Avant z první poloviny 80-tých mělo pozvolnější zadní víko také.

[odkaz]

Nicméně jde v nové generaci o hezký kombík

;-)
Avatar - _Karel_
11. 4. 2018 07:13
Re: Gruluji!
Jen kdyby vzadu nebyl nárazník zaražený do nárazníku [odkaz] a nedůstojná imitace koncovek výfuků.
Avatar - holden2
11. 4. 2018 06:58
Re: no ja teda nevim
no snad kdyz je vice sklonena tak klesa pozvolneji ale ne prudceji. prudceji znamena ze je strmejsi cili vice postavena
Avatar - Bubáq
11. 4. 2018 06:06
Re: no ja teda nevim
Prosím podívejte se ještě jednou. Opravdu je hodně skloněná a má spodní hranu zadního okna poleženou výše, než u předchozího provedení.
Avatar - holden2
11. 4. 2018 06:02
no ja teda nevim
ale ze by ta zad klesala prudceji nez predchozi model mi teda nepripada.
Avatar - Bubáq
11. 4. 2018 05:52
Gruluji!
Gratulujeme Vám, pane Bureši, jste první na netu!
Auto vypadá zvenku krásně; rozhodně vítám provedení zádě, honba za užitkovostí kombíků a teoretickými kubíky mi přijde směšná. Co se přístrojové desky týče, dávám přednost BMW. Ale chápu, že vývoj, který nikdo nepotřebuje (skleněné upatlané interiéry bez špetky útulnosti) je nezadržitelný: designéři se rozhodli a tak si ty svoje nesmysly prosadí stůj co stůj. Líbí se mi, že A6 konečně trochu ubrala z trestného provedení zadní lavice, byť by konturování především opěradla mohlo být ještě výraznější (soudím podle fotky s panem Burešem). Obrovská kola vypadají na této sportovní verzi opravdu až příliš veliká, působí disproporčně: i zde by se vyplatilo, pokud by designéři a marketéři dali přednost tomu, co lépe vypadá a nestojí každé dva roky (?) takovou šílenou fůru peněz za pneu zimní a letní a za destičky. Devatenáctky by byly na tomto voze tak akorát.
Avatar - bystron
11. 4. 2018 04:10
Re: Tohle se mimořádně povedlo
Jo daří se, hezké. Audi the best :-! Dokonce i na poleptaný obličej od Schade už je naštěstí k dispozici opravná sada [odkaz] :yes:
Avatar - twistedTSD
11. 4. 2018 00:24
Tohle se mimořádně povedlo
Z mého pohledu Audi potvrdilo svou pozici krále kombíků. :yes: