Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Připomeňte si Škodu Octavia Inferno. V čem byl speciál za ďábelskou cenu zvláštní?

Speciální edice Inferno vznikla na základech jedničkové Octavie. Představena byla v roce 2003 a stála „ďábelských“ 666.666 korun.
Zpět na článek
9. 5. 2018 19:02
9. 5. 2018 21:04
9. 5. 2018 20:02
9. 5. 2018 21:01
9. 5. 2018 23:41
10. 5. 2018 05:10
10. 5. 2018 09:23
10. 5. 2018 11:02
11. 5. 2018 08:18
10. 5. 2018 13:26
10. 5. 2018 20:09
11. 5. 2018 14:17
Avatar - holden2
9. 5. 2018 19:02
vubec v nicem
skodovka je hnuj pro dobytek. skodovkou jezdis protoze musis. skodovka se nekupuje ale fasuje
Rozbalit vlákno
9
9. 5. 2018 20:28
Re: vubec v nicem
Jsi už trapnej...
Avatar - Googlit
9. 5. 2018 21:16
Re: vubec v nicem
Trapný výkon, zvuk traktoru, tuningové doplňky z polské burzy, navíc u té stříbrné v jiném odstinu, který jen podtrhuje nevkus autora a to křídlo vzadu... skoro jako by ta krabice měla uletět ze silnice.

A pak ještě ten gumový volant jak z dětského autíčka, uzoučké gumy na ještě užších ráfcích vypadají jako balóny na rallye Ostrava-Karviná. No celkově tomu hnusu už chybí snad jen takový ten zemnící proužek, zástěrky, odrazky na dveřích a nápis Ortel, Karel, Frostek nebo tak něco na kufru. >:D >:D >:D
9. 5. 2018 23:39
Re: vubec v nicem
Samolepka no fear :-! >:-[]
10. 5. 2018 09:21
Re: vubec v nicem
No to ses tady ale krásně vyblil. Je vidět, že si v tom autě nikdy nejezdil a možná ho ani neviděl ty uzoučká gumo >:D >:D
Avatar - Googlit
10. 5. 2018 17:36
Re: vubec v nicem
Musím tě zklamat chytráčku, ale plastové výlisky ať už jakýchkoliv tvarů nalepené na karoserii ti kilowatty pod kapotu fakt nepřidají. :-)
14. 5. 2018 15:14
Re: vubec v nicem
No máš teda dobře vyhrabáno. Já o žádných plastových výliscích ani kilowatech nic nepsal.
Avatar - JirkaV8
10. 5. 2018 19:35
Re: vubec v nicem
Stříbrná na přiložené fotografii vypadá opravdu "low cost tuzing" >:D Chce to klasickou červenou, třeba s 1.8T na pěkných kolech :-!
9. 5. 2018 20:02
V čem?
Že to byl ještě větší průjem, než normální Octavie?
Rozbalit vlákno
0
9. 5. 2018 21:01
Rs
Ten RS zevnejsek tomu autu vylozene slusi. Porad je to krasny auto. :yes:
Rozbalit vlákno
5
9. 5. 2018 23:41
Re: Rs
Ani ne, exteriér vyzerá ako tunning z tesca >:D
10. 5. 2018 05:10
Re: Rs
No nádhera:-)octavie,asi nejvíc první generace,jsou designový skvosty hlavně z profilu..ty převisy..hmmm
10. 5. 2018 09:23
Re: Rs
Hoši rozhodně to je designově výrazně hezčí než O2 a to i po FL. Normální O1 je nic moc, ale RS verze s origo paprskovejma kolama je prostě pořád krásný auto a to i z profilu.
10. 5. 2018 11:02
Re: Rs
OII po fl nie je žiadna hitparáda, ale voči tejto zlepenine je to stále krásavica
11. 5. 2018 08:18
Re: Rs
Jo, jednickove RS v cervene, nebo ve zlute, ale i v cerne je porad hezke auto.
Avatar - Bubáq
9. 5. 2018 22:22
Okurková sezóna na ACZ nikdy nekončí
Brrrrr!

[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

Ještě, že jsou i jiné zdroje zajímavých informací...
Rozbalit vlákno
5
10. 5. 2018 10:35
Re: Okurková sezóna na ACZ nikdy nekončí
ACZ straca aj posledne zvysky "serioznosti". Neinformuju uz skoro o nicom aktualnom... a citat dookola o Favoritoch a Octaviach I ... Uz aj najvacsi fanusik Skody musi mat toho plne zuby... A nic proti Skode...

Ale naozaj uz nedokazu prist s nicim inym???
10. 5. 2018 12:36
Re: Okurková sezóna na ACZ nikdy nekončí
Opravdu nechápu Vás, kteří musíte furt prudit. Schválně zkuste najít poslední článek o té Vaší Octavia I. Když se kouknu do seznamu zpráv, tak zde je 23 zpráv mezi další zprávou o škodovce, kde je rozhovor o motosportu. Vaše tvrzení, že se tu píše neustále o škodě je chybné. Budiž tomu příkladem velmi zajímavý, aktuální článek o Roveru a i další recenze cizích značek.
10. 5. 2018 13:34
Re: Okurková sezóna na ACZ nikdy nekončí
[odkaz]
10. 5. 2018 13:56
Re: Okurková sezóna na ACZ nikdy nekončí
Nepochopil som preco tu pises o "zaujimavom clanku o Roveru". Nikto nehovori, ze pise len o skode. Len pomer priestoru ktory tu dostava Skoda (ci uz aktualne modely, skoda motorsport, studie, fotky z konfiguratora, promo clanky o dileroch a ked uz nemaju co tak pisu o limitovanych ediciach skoda Favorit, Octavia I a pod...), nedostava ziadna ina znacka... A ani to by nevadilo, kedze je to domaca znacka. Ale keby aspon sa trocha zmenil pomer a bolo clankov viac...

A kritizujem celkovo kvalitu ACZ, ktora isla rapidne dole... Clanky ktore pise su velmi casto s chybami, maju nepresne informacie, alebo neskoro... V minulosti naj web o autach, teraz uz nie...

P.S.: naozaj nic proti VW group alebo Skode... Sam mam Golf VII a Fabiu III
Avatar - Bubáq
10. 5. 2018 20:03
Re: Okurková sezóna na ACZ nikdy nekončí
Nejde o počet zpráv o škodovkách vzhledem k celkovému počtu zpráv. Jde o kvalitu obsažené informace. Nevím, proč jsem tedy nazýván prudičem. Pokud se bráním tomu, abych byl šizen články na ACZ doslova o ničem, články s naprosto bezvýznamným obsahem, snažím se tím upozornit autory článků, na to, že podle mého názoru nedělají svou práci dobře. ACZ byl v době svého vzniku nejlepší portál o autech v ČR. Už jím není. A co je nejhorší, není tady ani žádný jiný portál, který by bylo možno považovat za kvalitní.
Ve všech webových periodikách naprosto převládla nepřiznaná reklama a o serióznosti přístupu autorů je škoda mluvit. Čím více je těchto portálů, tím zoufalejší obraz se čtenáři nabízí.
ACZ dlouho vzdoroval tlaku inzerentů na rozmělnění a zbulvárnění čtiva. Ale podlehl. Viz článek o Octavia Inferno. Komu je tento článek určen? Mase? Copak masa nemá dostatek jiných ubohých portálů, kde se může nabažit stupidit a nepodstatných informací?
Pokud ale hledám kvalitu, přesnost a odbornost, nemám na vybranou: v česky psaných stránkách nic takového nenajdu. ACZ se trvale zhoršuje. A navíc nachází zastání u (pravděpodobně) migrující skupiny nešťastníků, kterým o kvalitu nejde. Jde vám jen o to, aby stránky veřejného prostoru byly zaplněny čímkoliv, Čímkoliv, čím se dá zabít čas. A autoři ACZ ve své pohodlnosti vycházejí tomuto převažujícímu tlaku vstříc tím, že tvrdí, že automobilky žádné informace neposkytují. Tomu říkám rezignace na pořádnou novinařinu.
Ale co se divím: ACZ patří do skupiny v čele s největším bulvárem na trhu, Světem motorů. To bylo věru nešťastné spojení...
Ale stejně: žádám Vás, blbečku, abyste mi neříkal prudič. Na rozdíl od Vás mám výše psaný důvod klást na redakci ACZ jisté nároky.
10. 5. 2018 13:25
perfektní článek
Nad tím musí 90% ovcí postříkat monitor >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Koudy_cz
10. 5. 2018 13:26
Motor...
Jsem jediný, kdo čekal, že se tam montoval aspoň 1.8T 110 kW? Když už ne RSacká verze...
A když už, tak jsem z mobilu na miniatuře obrázků nabyl dojmu, že jsou tam originál spoilery z RSka, a ne nějaké rádoby dodělané, takže pak už chápu ty narážky na polský tuzing. A ty lemy blatníků jsou taky úplně mimo.
Snad jen ten volant mi přijde, že je shodný s koženým 3-ramenným ne?
Tydle kola znám snad jen jako 15", ale možná se mýlím. Ani to, že se 96kový motor montoval i "standardně" nějakou dobu jsem netušil.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Bubáq
10. 5. 2018 20:09
Re: Motor...
Docela by mě zajímalo, jaké důvody vedly 4 čtenáře Vašeho diskuzního příspěvku k tomu, aby Vám za něj dali palec dolů. Nesouhlas? V čem?
Inu kultura blbečků... Rychle kliknout a raději neztrácet čas nějakým zamyšlením se.
Vám. Koudy, za projevenou odvahu ze srdce děkuji!
Avatar - Koudy_cz
11. 5. 2018 14:17
Re: Motor...
muhe, Bubáqu, mně to ani nepřekvapuje, už jsem si tak nějak na netu na to (ne)chování lidí zvykl a neřeším to. Na mobilu ty palce ani nejdou vidět >:D Tak hlavně, že vyjádřili názor ne?
A co si myslíš o tom motoru? :-)
Já začínal na O1 1.8 92 kW, nyní máme jako rodina po tchánovi O1 1.9 TDI 81 kW no a v práci po šéfovi k dispozici O1 1.8T 110 kW, jako jak jsem si myslel, že proti naftě je to jen takové přesvědčení, tak i v praxi je to ježdění o něčem jiném a nejde jen o spotřebu prostě, ten benzín je úplně jinde, jak se to auto chová, netřepe se to jak traktor, nesmrdí to, jede to taky ouplně jinak :-) Bohužel naftové lobby se začíná lámat až poslední dobou a bohužel titěrnými turbobenzínky...