Auto.cz

Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "Nobody1"
9. 8. 2005 23:16
Re: Re:
No je nas v CR jen par, ma 3.4l boxer sestivalec, cca 250 koni. Vice na [odkaz]

Petr
neregistrovaný "Scooby1"
9. 8. 2005 21:56
Bez nadpisu
Jojo, souhlas,vzdycky je lepsi vetsi obsah nez mensi ;-) Mimochodem, muzu se Te zeptat na Tve SVX? Jaky to ma motor, vykon, atd??? je to takova dost extravagantni raketa, a vzhledem k tomu, ze se uz dlouho nevyrabi a je jich pomálu tak jsem ni nemel moznost se v nem nikdy svezt. Diky a zdravim :D
neregistrovaný "Nobody1"
9. 8. 2005 16:49
Re: Subaru Impreza
Jo to mas pravdu, ale na normalni jezdeni je vhodny spise ten 2l. 1.6 je na tak tezke auto s pohonem vsech kol dost slaba...

Petr
neregistrovaný "Scooby1"
9. 8. 2005 10:10
Motory maji dobrou vydrz, zalezi jen (ostatne jako u vsech ojetin) jak s nimi bylo zachazeno. Znam majitele Impreza 1.6 r.v.asi 95 nebo 96 co má najezdeno 350 tis. a bez problemu stale jezdi a jeste nejakych X set tisic urcite najede. Sam jsem mel 2.0 r.v. 1997 a uplne bezproblemove auto. Nekdy se akorat za studeneho pocasi postartu ozyvalo klepani, ktere pri zahrati motoru zmizelo. Pry je to u nekterych starsich modelu bezne, ze pisty se zahratim motoru roztahnou a prestanou klepat. Neni to zavada motoru, jensi na to zvyknout. Jinak tedy bych tato auta hodnotil jako velmi spolehlive a nenapadne drice, ktere te nezklamou a nenechaji nekde viset. Hlavne ne v zime :-)
neregistrovaný "Nobody1"
8. 8. 2005 18:24
Ahoj, mozna na uvod, 1.6 vynech...

Petr
neregistrovaný "driver306"
8. 8. 2005 16:50
Subaru Impreza
Chci se zeptat jak jsou na tom tyhle auta Subaru Impreza 4x4 r.v. 96-97 s motorem 1.6 - 2.0. Zajímalo by mě jak to bývá s tech. stavem takto starých aut, jak jsou finančně náročné opravy apod. Co jsem se zatím dočetl tak motory by měli mít slušnou výdrž.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku