Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
1. 7. 1999 12:04
neregistrovaný "Johny_R"
1. 7. 1999 12:08
neregistrovaný "mrazik11"
1. 7. 1999 15:23
neregistrovaný "King Of The Road"
1. 7. 1999 15:32
neregistrovaný "OV1"
1. 7. 1999 15:42
neregistrovaný "King Of The Road"
1. 7. 1999 15:57
neregistrovaný "login"
2. 7. 1999 18:34
neregistrovaný "DanT"
1. 7. 1999 22:09
neregistrovaný "Roni"
1. 7. 1999 22:34
neregistrovaný "Peťák1"
2. 7. 1999 18:00
neregistrovaný "driverman1"
6. 7. 1999 19:42
9. 7. 1999 11:01
neregistrovaný "Jery V."
7. 7. 1999 11:04
neregistrovaný "Majký"
7. 7. 1999 15:00
neregistrovaný "HonzaX1"
8. 7. 1999 17:10
neregistrovaný "lh"
18. 7. 1999 14:25
neregistrovaný "gapa"
19. 7. 1999 07:42
neregistrovaný "anonym11"
19. 7. 1999 23:12
neregistrovaný "gapa"
20. 7. 1999 12:47
neregistrovaný "HonzaX1"
20. 7. 1999 13:37
neregistrovaný "HAROUS"
20. 7. 1999 17:15
neregistrovaný "HonzaX1"
21. 7. 1999 07:12
neregistrovaný "HAROUS"
21. 7. 1999 08:01
neregistrovaný "petr_ka1"
21. 7. 1999 08:33
neregistrovaný "HonzaX1"
21. 7. 1999 10:10
neregistrovaný "petr_ka1"
26. 7. 1999 15:52
neregistrovaný "HonzaX1"
17. 8. 1999 14:24
neregistrovaný "Fenix"
17. 8. 1999 10:12
neregistrovaný "BoboD"
17. 8. 1999 14:14
neregistrovaný "anonym11"
21. 7. 1999 08:53
neregistrovaný "menzl"
23. 7. 1999 01:21
neregistrovaný "gapa"
26. 7. 1999 15:45
neregistrovaný "HonzaX1"
14. 8. 1999 22:32
neregistrovaný "Kouda"
25. 8. 1999 23:15
neregistrovaný "gapa"
26. 8. 1999 00:00
neregistrovaný "HonzaX1"
26. 8. 1999 08:35
neregistrovaný "Ded"
29. 8. 1999 23:49
neregistrovaný "gapa"
23. 7. 1999 08:15
neregistrovaný "anonym11"
16. 8. 1999 15:57
neregistrovaný "Keyser_Soze"
8. 9. 1999 15:58
neregistrovaný "audis1"
22. 9. 1999 23:30
neregistrovaný "mirekvk"
27. 4. 2000 11:31
neregistrovaný "Kovboj"
9. 5. 2000 16:11
neregistrovaný "_Engin"
10. 5. 2000 18:17
neregistrovaný "Fucida"
11. 5. 2000 08:04
neregistrovaný "mfilip"
neregistrovaný "Johny_R"
1. 7. 1999 12:04
...jsem celej bez sebe......
Uz v noci jsem nemohl dospat, jelikoz jsem si stale predstavoval ten hrejivy pocit z toho, az ted prijedu k benzince, natankuju plnou a budu mit sqvelej pocit ze jsem opet pomohl nasemu statu z krize. Dobre to rozhodli ty panove na hore. Stat uz nema co prodavat, tak kde vzit penize?? No preci z toho kde bude stalej a velkej prisun. A to je preci benzin!!! A jak rekli tak (asi po 150) udelaly. A tim se taky prece vyrovname zapadnim statum a o to nas spis vezmou do EU. Kdyz si prepoctem ceny treba z Nemecka, tak dokud se nam to nevysplha na 30,-Kc/1 litr, tak to porad nebude ono, ze ......

Ale ted vazne. Pekne uz me serou. Jim to snad neprijde, ale pral bych jim aby braly 9000,-, meli z toho platit najem, plyn,... a jeste si kupovat benzin. Jesteze nikoho nemusim zivit. Mit nejakou rodinu, tak si to nedovedu predstavit.U nas tady sehnat zamestnani je celkem umeni a aby byl plat nejakej slusnej (alespon 15 000,-) tak o tom si muzu jen nechat zdat... Nic jinyho si ted nepreju, jen aby se ty na hore dostali konecne zas jednou dolu a poradne si uzili zivot "normalniho" cloveka. A bejt dneska slusnej? To je absolutne o nicem. Parkrat jem to zkusil a akorat jsem si nabil hubu. V obchonim svete(a nejen tam) clovek musi bejt drzej, vychvalovat se, slibovat veci technicky a finacne nemozne a vsechny kolem pomlouvat. No nic. Radsi koncim, nebo bych tu napsal jeste neco, co by tu byt nemelo. Cau.
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "mrazik11"
1. 7. 1999 12:08
Re: ...jsem celej bez sebe......
musim s tebousouhlasi, že to je fakt hrozný jak zdražujou. A to chtěj v lednu a příští rok v červenci zdražit znova. kam až to chtěj hnát ? Na 30 korun ? Podle vyjádření nějaký nány blbý z vlády se chtěj vyrovnat cenám v Unii !!!! taková blbost !! nemaj prachy a tak je tahaj z normálních lidí. Ještě, že mám malý auto s malým obsahem motoru.
neregistrovaný "King Of The Road"
1. 7. 1999 15:23
Re: ...jsem celej bez sebe......
Problém není ani tak cena benzínu - ve srovnání s Evropou máme jeden z nejlevnějších. Problém je s platy. Němec má sice benzín za 30, ale taky plat průměrně 6000DM, my budeme mít benzín za 23-24, ale při platu devětkrát menším, tzn, jako by benzín stál cca 3Kč za litr. To je představa, co? Vzpomínáte si, jak ten imbecil Zeman s přiblblým úsměvem a očima v sloup, jako vždy, sliboval před volbami: Nebudeme zvyšovat žádné daně, naopak, budeme snižovat, odlehčíme tím podnikatele, podnítíme je ke zvýšené aktivitě. A kde že loňské sněhy jsou? Jediné, co sníží, je daň z příjmu a to až od roku 2001 (projeví se to až v 2001). A proč to dělají? Protože odtud jim stejně peníze neplynou. Každý se dnes snaží přiznávat co nejmenší prříjmy, dává do nákladů kdeco, jen aby zaplatil co nejméně. Odtud se opravdu peníze nehrnou, tak to snížíme, budeme vypadat jako hodní strejdové ze socdem, blbí čecháčci nám to sežerou a budou nás mít rádi. A napakujeme se na jiných daních, ze kterých ty prašule tečou, aby bylo na zvýšené náklady úřadu vlády, v době krize, že? Já dostat zemáka do rukou i s dalšími "nejpopulárnějšími osobnostmi politické scény - rrrráčkující krasavicí petruškou a přitroublého standu, tak ....." - nebýt to trestné. Mimochodem, nevíte, jaké skupiny obyvatel se na tu popularitu ptají? Okruh lidí, které znám by tyto "osobnosti" pověsil za koule do průvanu, za co Buz(i)kovou, to nevím. To se ptají metařů, popelářů, homelessáků a senilních důchodců, ne? ..... A nakonec bonbonek. Díky "snaze" socdemáků o přibližování se EU, ze které udělali jen to zvýšení ceny benzínu už se z ČR do první vlny přijímání moc nemluví. Ano ano, budeme ve druhé - s litvou, lotyšskem, estonskem, rumunskem a bulharskem, možná i albánií. A taky se slovenskem, keré taky krutě doplatilo na jednoho *, který byl málem presidentem, bude platit ještě dlouho. Ne, že bych jim to přál, ale alespoň nebudeme mít ostudu sami.
neregistrovaný "OV1"
1. 7. 1999 15:32
Re: ...jsem celej bez sebe......
.. a to se jeste ministr Svoboda vyjadril, ze nevidi duvod, proc by se zvyseni dane melo promitnout do ceny u pump. Ze pry si zkrati marze... on je snad upne blbej, nebo si z nas dela srandu....
neregistrovaný "King Of The Road"
1. 7. 1999 15:42
Re: ...jsem celej bez sebe......
Je úplně blbej. Ale marže mají slušné. Na žebráckou hůl to není.
neregistrovaný "login"
1. 7. 1999 15:57
Re: Marže benzínek.
Opravdu na tom nejsou vůbec špatně. Sobota 26.6. Praha (speciál) 22.10 skoro všude. Nejmíň 21.50 Mimo Prahu na západ 21.10, 20.50 až 19.80, pak zase výš až na 20.70. Naproti té benzínce za 19.80 byla jiná za 20.40. Nepochopitelný. Prostě záhada. Absolutně tomu nerozumím - naproti. Jak to, že nezkrachuje? Zdůtazňuju, že obě pumpy byly srovnatelné (obchod, moderní stojany, čisto).


Tedy v Praze zisk minimálně 2.30 (kdyby ho prodávali u té za 19.80 bez zisku :-).
neregistrovaný "DanT"
2. 7. 1999 18:34
Re: Marže benzínek.
Co jsem si vsiml, tak na trase Usti n./L.-Most k zdrazeni vubec nedoslo a pokud ano, tak max. o cca 50 hal. Ale urcite je to jen otazka casu...
neregistrovaný "Roni"
1. 7. 1999 22:09
Re: Marže benzínek.
Přátelé, mohu s vámi jen souhlasit.

Jinak je to jen součást Zemanova tažení proti

motoristům vůbec. Z výnosů daní se sice můžou pokoušet dál udržovat v agonii skanzenen zvaný ČD, ale dlouhodobě tím ničemu neprospějou.
1. 7. 1999 23:07
Re: Marže benzínek.
Ta výmluva na EU se jim jenom hodila, pokud by to totiž mysleli vážně, tak by museli snížit DPH, která je v EU nižší než u nás. Ale snížení daní by jim nezaplatilo bavoráky, octávky, apod a ani nejzbytečnější instituci v ČR, senát ( 5 miliard/rok).
neregistrovaný "Peťák1"
1. 7. 1999 22:34
je to v p.....
Jsou to pěkný *. Za chvíli si dáme auta do garáže a budem se na ně chodit dívat.(pojistka, benzín, dál.nálepka..... všechno skoro zadarmo...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "driverman1"
2. 7. 1999 18:00
*
Jsou to * a * nacpal bych je do všechny do Trabanta a zaved jim vejfuk dovnitř parchantům socanskejm! Ale nejsou v tom ty *** sami, ty ostatní dementi jim to nechali projít, takže ty bych nechal přejet traktorem jedoucím na socanskou naftu. Jinak jsem štěstím bez sebe, když můžu ze šrajtofle vytáhnout pár stováků navíc aby si zas někdo nacpal pupek. Jsem z toho tak vodvázanej, že si ten benzín kupuju i na pití. Pavel
Rozbalit vlákno
0
6. 7. 1999 19:42
Na Slovensku
A co my na Slovensku. Od aprila nam zdrazili benzin 3x a bude sa zdrazovat zase. Presne to co u Vas v Cechach. Znizia nam priame dane (ved tie aj tak neplati kazdy) a zvysia sa dane nepriame (teda aj benzin). A tak vlastne zdrazie vsetko. Ani mna to uz nebavi. U nas stoji benzin okolo 28,- Sk. Je to prijema predstava, ze zdrazie. No nic. Nech zdrazie este kus a budeme si ho chodit kupovat napriklad do madarska. Bude nam to tu otrasne smrdiet, ale bude to lacnejsie. :o)

A este nieco. Vlada nam chce len dobre. Ved ked zdrazie benzin, tak zlacneju auta. Ludia ich budu predavat, lenze nebude komu.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Jery V."
9. 7. 1999 11:01
Re: Na Slovensku
Diamante,jak je to s tím madarským benzínem?Je nějak víc smradlavý?
18. 7. 1999 20:01
Re: Na Slovensku
Noooooo, ten madarsky benzin fakt strasne smrdi. To je pravda. Ale aj rusky je strasny (asi najhorsi). Ale vy v CR mate stastie, ze Lady a Moskvice maju vysoku spotrebu, takze az k vam rusom nevystacia zasoby. :o)
neregistrovaný "Majký"
7. 7. 1999 11:04
Pro vládu to nej...
Současné vládě, která se už topí v dluzích, bych hodil zachrané lano, ale na druhé straně s megatunovou KOTVOU.... Kdo to za ty hovada zaplatí ???
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "HonzaX1"
7. 7. 1999 15:00
Všechno se hodí - někomu ...
Vše důležitě o té bandě postkomunistických kurev už bylo řečeno, tak bych to vzal z jiného úhlu.1. července všechny pumpy zdražily průměrně o 1 - 1,5 kč. Tak se u nás na pos.... severní Moravě vylezly ceny benzínu na 23,80 Kč/l. To už je opravdu nehoráznost. Jediná firma Tank Ono /známá nízkými cenami PHM/ zatím nechala ceny na stejné úrovni a vyhlásila, že zvýší ceny až na podkladě nových cen distributorů. Tato firma má jako jediná poctivý přístup k zákazníkům a nevyužila této situace hned ve svůj prospěch. Já osobně ale už chystám protiútok, kupuju novější auto a hned ho nechám předělat na LPG. Tak se ještě v dnešní době dá jezdit za 0,8 až 1,0 Kč/km, což je jako v autobuse. Byl bych docela rád, kdyby si hodně lidí pořídilo LPG a vypálilo těm hajzlíkům rybník. Ale na druhé straně mám docela strach, že by okamžitě uvalili vysoké spotřební daně i na plyn. Jenomže, to by asi nebylo tak jednoduché, protože by se musel rozlišovat propan-butan do bomb na vaření a svícení a P-B pro pohon aut. To by na 100 % zavdalo podnět k čachrování s plynem, lidi by si přečerpávali LPG z bomb a spousta firem by ho prodávala načerno do aut jako P-B v bombách. To by mohlo být docela zajímavé. Já osobně už nechci žádný jiný pohon než LPG, protože chci podporovat tu chátru u vlády co nejméně. A čím víc nás bude, tím větší bude síť čerpaček a tím bude LPG dostupnější. Takže, proč ne?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lh"
8. 7. 1999 17:10
Tak uz zase zlevnili plyn
Tak od 1.7 je uz zase levnejsi plyn. No neni to krasa, kdyz se do neceho nesere *** stat? To pak vsichni jenom zlevnujou. Vyssi dane tem * stejne nepomuzou, protoze klesa spotreba. Soudruzi nechapou, ze kde nic neni ani smrt nebere!

NEPLATTE DANE!! Mejte rozum!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "gapa"
18. 7. 1999 14:25
Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
Ať žije Zeman, jeho parta a jeho sociálnědemokratické myšlení!!! Blahopřeju všem levicovým voličům - druhé kolo spotřební daně bude v lednu!
Rozbalit vlákno
21
neregistrovaný "anonym11"
19. 7. 1999 07:42
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
Jenomže Klaus a spol. je to samé.
neregistrovaný "gapa"
19. 7. 1999 23:12
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
To: Anonym. Sorry, možná máš nárok na svůj názor, ale já už opravdu nejsem zvědavý na lidi co se podepisujou jako "Anonym" nebo "Rozhořčený kolektiv pracovníků ......", "Brigáda soc.práce......." ¨ nebo "Uliční výbor ....". Toho už jsem si užil dost! Buďto se podepiš (stačí i nickname) abych věděl s kým mám tu čest, a nebo neopruzuj! Práci čest! a komunistům (levičákům) klid (až navěky věků)....amen.
neregistrovaný "HonzaX1"
20. 7. 1999 12:47
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
Klaus a jeho nohsledi nejsou žádná pravice, ale parta vychcaných *, kteří si s postkomunistickými pohrobky rozdělují koryta a uzavírají opoziční smlouvy, aby bylo zajištěno pravidelné střídání koryt. A vůbec je nesere, že komanči mají druhé největší preference po té posrané Ódéesce. Gapa, fakt to neber osobně, ale s těmahle hajzlama se di zahrabat - první se podívej např. do Británie, co je to autentická pravice a levice konce milénia, a pak dělej přednášky o bolševicích. Čau HonzaX.
neregistrovaný "HAROUS"
20. 7. 1999 13:37
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
Je tu nějak rudo, takže nic pro mě pánové. HonzaX.....jestli si tohle opravdu myslíš, pak asi nemá cenu (rozumně) diskutovat na tohle téma. Takže mě nekamenuj, tvůj názor ti nechávám, i když musím přiznat, že je mi tě trochu líto....
neregistrovaný "HonzaX1"
20. 7. 1999 17:15
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
No, fakt si myslím, že je to tak. Já vím, že skalní příznivce ODS nelze přesvědčit /s tím mám bohaté zkušenosti/, ale rozdělování křesel na základě opoziční smlouvy a tím de facto konzervace stavu politiky a společnosti je neoddiskutovatelná. A že narůstá nespokojenost mezi občany a profitují z toho extrémistické strany, to je taky pravda. A jak vypadá situace na ministerstvech a úřadech, o tom mám bohaté zprávy od svých přátel. Prostě tato společnost je v krizi, ale dva potentáti nejvyšších stran se rozhodli, že v rámci zachování moci v jejich rukách budou tolerovat totálně neschopnou vládu, byť by dělala sebevětší seky a škodila zami sebevíc. A po čtyřech letech, až budou lidi totálně nespokojení s vládou soc.dem., zvolí zase Klause, ten udělá opoziční smlouvu s ČSSD a zase bude vládnout čtyři roky, aniž by ho mohl někdo vyhodit ze sedla. Takže jestliže se dělá politika tímto způsobem a nejde v ní o dobro země, ale úlitby těm či oněm za příslibu jejich hlasů, lidi to unavuje a frustruje a narůstají hlasy extrémistům - povzdechy typu ... jak bylo za komoušů dobře..., můžeš slyšet na každém kroku. Mě se prostě tento styl politiky nelíbí, a proto nemohu cítit ani Ing. Zemana, ani prof. Klause. A kdybys mě chtěl obvinit z levičáctví, tak věz, že

jsem byl vychován v totálním antikomunismu, můj dědeček byl tvrdě politicky pronásledován a já jsem skalním příznivcem Unie svobody - to je podle mě jediná alternativa pravicové strany pro člověka, který nechce podporovat tento nemorální politický styl - je to můj názor, mám na něj myslím právo. A vy, voliči ODS, se vždycky zamyslete nad tím, jestli ta vaše ,,jediná pravda" někdy tak trochu nekulhá na obě nohy. Rád si s tebou podebatuji na tohle téma, ale jen na mě prosím tě nezkoušej nějaké ,,sarajevské atentáty" a podobné kraviny - na to jsme myslím už dospělí.
neregistrovaný "HAROUS"
21. 7. 1999 07:12
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
OK - ty budeš volit US, já ODS. Hlavně, když nebudeme volit Milouše, nebo Míru Ransdorfovic. Každopádně se začínáme odchylovat od tématu. Řek bych totiž, že já tvůj názor nezměnim a ty můj asi taky ne, takže by to bylo lehce zbytečný. Když sme u toho benzinu a zdražování, všimnul sem si, že Natural 98 asi brzo přeleze 30Kč. Tak by mě zajímalo, který chudáci na to musej jezdit. Já vím jenom o BMW M3.
neregistrovaný "petr_ka1"
21. 7. 1999 08:01
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
>.. Natural 98 asi brzo přeleze 30Kč. Tak by mě zajímalo, který chudáci na to musej jezdit. Já vím jenom o BMW M3

Ja na to jezdit nemusim, ale kdyz chci po svym facku trosku vetsi vykon tak ho tam naleju. I kdyz naposledy jsem ho tam nalil den pred poslednim zdrazenim a ted uz si zase zvykam na normalni natural :-(
neregistrovaný "HonzaX1"
21. 7. 1999 08:33
Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!!
Natural 98 je dovozový benzín, vozí se tuším z Německa nebo Rakouska a proto je nejdražší. Fakt je, že auta na něj trochu lépe jedou, ale jak vím ze zkušenosti a jak píšou např. v servisní příručce pro Felicii, nemá podstatný vliv na výkon. Takže si myslím, že lít ho do aut typu Favorit nebo Felicia je vyhazování peněz. Je to jako se Speciálem a Suprem - když nemusíš jezdit na Super, tak proč ho kupovat. U supersportů typu BMW M3 je to něco jiného, ty ho potřebují, ale když má někdo prachy na takovéhle auto, tak ho pár korun navíc za benzín nezabije.
neregistrovaný "petr_ka1"
21. 7. 1999 10:10
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Mozna pisou v prirucce, ze to nema podstatny vliv. (prirucku-manual ale prece cte Homo Computerus az jako posledni zachranu :-) Podle mych zkusenosti to vliv ma. Motor ti da vetsi vykon i kroutici moment. Na brzde jsem s tim pochopitelne nebyl, ale napriklad na 100ku zrychli favorit s N98 tak o sekundu rychleji nez s 95kou. A v krizove situaci ti to zlepseni muze zachranit kuzi. A platilo to i stare skodovky - na supr uz se s ni dalo skoro jezdit. Schvalne to nekdy vyzkousej. Musi to pomoci jakemukoliv autu. (Tedy pokud nejsi takovej ten typ, co ma trabanta a leje do toho co mu prijde pod ruku. Ale to nepredpokladam.)
neregistrovaný "HonzaX1"
26. 7. 1999 15:52
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
No, máš sice pravdu, že víceoktanový benzín zvedá výkon a točivý moment motoru /a to i u dvoutaktu/, ale já opravdu nejsem ochoten platit za Super nebo Natural 98 30 Kč/l. To víš že jsem to zkoušel na své Š 120 L /no Parchanta nebo Rintintýna opravdu nemám, to bys mě urazil/, vidět to bylo, ale fakt nijak moc výrazně. To já spíš velmi vážně uvažuju o alternativě typu LPG, kde jsem ochoten obětovat nějaký ten koník /i když nejsem za volantem žádný beránek/, ale uznej, jezdit ještě v dnešní době za 80 hal./km, to zní jako pohádka - a je to možné. Já fakt nejsem ochoten podporovat ty parchanty u vlády formou spotřebních daní - a když tak, tak co možná nejméně.
neregistrovaný "Fenix"
17. 8. 1999 14:24
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Někdo se tu ptal, kdo musí jezdit na N98, tak se hlásím do služby (Mitsubishi 3000GT). Kolik, že to má stát?!?!?
neregistrovaný "BoboD"
17. 8. 1999 10:12
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Re: 98 asi brzo přeleze 30Kč. Uz aby to tu bylo.. Staci 28Kc. Pak bude drazsi nez venku a muzou tady polovinu benzinek zavrit. Docela by me zajimalo na co pak prijdou... Zel uz od "bajne hranice" nejsme moc daleko....
neregistrovaný "anonym11"
17. 8. 1999 14:14
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Devalvujou korunu a bude zase prostor pro zdražování.
neregistrovaný "menzl"
21. 7. 1999 08:53
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Jen takovou poznamku.Kdyz po volbach bezela povolebni jednani tak si vzpominam, ze ODS chtela jit dal s US a KDU, ale prave od nich bylo slyset remcani o rozdeleni pravomoci atd.ODS se teda nastvala a dohodla se s CSSD-to nikdo nepredpokladal.Muj nazor je ten ze je lepsi mit v cele strihouna {treba i arogantniho} ktery rozumi ekonomice a ve svete ho berou nez cloveka ktery akorat keca {veci okolo kufriku,Zelence atd.}. Myslim ze na lzich a bonmotech bez odborneho jadra se stavet neda.VOLICI NEVOLTE HLAVNE KSCM-COPAK MATE TAK KRATKOU PAMET.S KSCM v cele by se na nas jezdili turiste z okoli tak akorat divat.
neregistrovaný "gapa"
23. 7. 1999 01:21
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
To: HonzaX. Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem "skalním" příznivcem ODS??? Já jsem jenom řekl, že nesnáším levici v jakékoliv podobě!!! Jinak docela fandím lidem z US (vyjma super křiváků RUML-PILIP). Jsou to hlavně relativně mladí lidé, což předurčuje tak trochu jejich myšlení a to se mi líbí.......... K té ODS-ce: "hoďte kamenem, kdo jste bez viny"....... Přestože hodně ODS-áků nemůžu ani cítit, přestože s mnoha postoji ODS nesouhlasím (a zaplať pánbůh nemusím) fascinují mě lidi typu Langr, Klaus......Jejich IQ je několikanásobně vyšší než IQ celého sekretariátu ČŠSD.....Samozřejmě neříkají pravdu, činí pouze to co se jim hodí, ale to je přece logické. Jsou to jenom politici! ..........A jestli čekáš na pravdomluvné politiky, kteří jednají výhradně v obecném zájmu, tak jseš na nejlepší cestě k jakékoliv levici (ta je přece na pohádkách založena, ne??)..........A "opoziční" smlouva?? Geniální řešení (proč bazírovat pouze na standardních postupech?). Bolestivá a velmi drahá zkušenost pro tuto zemi. Ovšem na druhé straně cenná a nenahraditelná.
neregistrovaný "HonzaX1"
26. 7. 1999 15:45
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
TO Gapa: No jasně, to víš, že i když jsem poměrně mladý člověk, chodím po zemi a vím, že politika je v lepším případě hra /na účet občanů/, v horším případě špinavost. Proto tvrdím, že ve volbách se má postupovat podle teorie nejmenšího zla, t.j. volit toho, kdo mi nejmíň vadí. A lidi, jejichž názory jsou mi blízké. O tom jsem se už vyjádřil. Ale na ODS se mi prostě nelíbí její politický styl a jelikož díky opravdu dobrým známým na ministerstvech do toho tak trochu vidím, vím, jaké jsou zákulisní dohody, jak si ODS s ČSSD svorně rozdělují koryta a dosud nezprivatizované majetky atd. Takže to se mi nelíbí a chtěl bych ve vládě někoho, kdo tam ještě nebyl a není deformován těmito praktikami.

Ale jak to dopadne, těžko říct, jestli jsou lidi tak dementní a bez paměti, že by masově volili komunisty, tak pánbů s námi a zlý pryč. To bych se pak asi odstěhoval někde třeba do Německa o občas bych se jel podívat, jak se z naší republiky stává politický skanzen. Ovšem, jestli bych nepotřeboval vízum, který by mě asi nedali. No, nestrašme, třeba bude líp.
neregistrovaný "Kouda"
14. 8. 1999 22:32
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Hoši!Toto je auto kavárna a né diskuse o POSRANCÍCH!
neregistrovaný "gapa"
25. 8. 1999 23:15
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
To: HonzaX. Probůh Honzíku, jenom ne Německo!!! To bys šel z louže pod okap! Oni ti Němci jsou na tom sice ekonomicky velmi dobře, ale co se týče morálky (a to jak v politice, tak i v normálním životě) na tom nejsou o moc líp. Miluji německé stroje, ovšem nesnáším německou mentalitu. A myslím si, že vím o čem mluvím. Pro ně by jsi byl navždy jen "gastarbeiter und halbmensch".
neregistrovaný "HonzaX1"
26. 8. 1999 00:00
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
No, je možná fakt, že Němci jsou poněkud povýšení a arogantní /možná/, ale už 50 let tam budují to, čemu u nás nepřípadně říkáme demokracie /teda v našich podmínkách/ a od šedesátých let /samozřejmě s určitými výkyvy/ tam ekonomika zaznamenává jev, kterému se říká ,,hospodářský zázrak". No, né že bych před něma seděl na pr...i, takový Španělsko nebo Holandsko by taky nebylo k zahození, ale je to jedna z přijatelných alternativ /kdyby bylo nejhůř/.
neregistrovaný "Ded"
26. 8. 1999 08:35
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
V Holandsku je podstatně vyšší životní úroveň, než v Německu, lidi jsou přátelštější(strašný slovo), nejsou zdaleka takový prasata jako němci. Němci maj všechno hezký jen na povrchu, ale pod tim je to normální dobytek. A to de týká i morálky
neregistrovaný "gapa"
29. 8. 1999 23:49
Re: to HonzaX Re: Ať žije Zeman a jeho parta!!!!! - N98
Nezbývá než souhlasit s "DEDem". Osobně preferuji anglicky mluvící země (Austrálie, Amerika, Anglie). Nejvíce mě fascinuje Austrálie, kde nikomu nevadí, že jsi cizinec. Asi to bude tím, že tam jsou vlastně všichni "přistěhovalci" :-).....Mile mne také překvapilo také Portugalsko, ale tam jsem byl strašně krátce, takže nemůžu objektivně soudit. Ale je tam příjemné klima (teplo)!!!!!!!!!!
neregistrovaný "anonym11"
23. 7. 1999 08:15
TO gapa
Nojo, teď si se ukázal. Možná umíš jezdit autem, ale jinak jsi totální magor.
Rozbalit vlákno
0
31. 7. 1999 22:33
BA 95 vs. BA 98
Cim vyssie oktanove cislo, tym je benzin tazsie zapalny. To znamena, ze cim ma motor vyssi kompresny pomer, tym vyssie oktanove cislo potrebuje. Pri nedostatocnom oktanovom cisle sa benzin pi vyssom tlaku moze vznietit o nejake stotinky sekundy skor (samozrejme po zazehu svieckou) nez sa predpoklada a znizuje sa tym vykon motora. Lenze pri motoroch s nizkym kompresnym pomerom sa pri pouziti benzinu s vyssim okt.cis. vykon skor znizli. Da sa to zlepsit zmenou casu zapalu, ale ani tak z toho vyssi vykon nebude. Jedine vtedy, ak je motor uplne "rozladeny" a na predpisany benzin nebeha tak, ako ma.

U nafty je naopak cetanove cislo (bezne sa neudava) a to znamena zapalnost nafty. Teda cim vyssie, tym skor (pri nizsom tlaku) sa palivo vznieti.
Rozbalit vlákno
1
1. 8. 1999 23:17
Re: BA 95 vs. BA 98
Dodatok: overoval som si to a oba benziny vraj maju rovnaku kaloricku hodnotu aj rychlost vzplanutia. Rozdiel je len v tom, ze BA 98 sa sam vznieti pri vyssom tlaku, ako BA 95 (BA 91).
neregistrovaný "Keyser_Soze"
16. 8. 1999 15:57
Bez nadpisu
mimochodem nevite proc tady v praze behem minuleho tydne vzrostla cena benzinu o temer korunu ??? viz pumpa kde beru ja - Benzina - ale ta statni ne benzina a.s., minuly tyden 24.00 dnes 24.80, vsude jinde 25. (Natural 95)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "audis1"
8. 9. 1999 15:58
taky, ...
...ąąąíííllleeeennnooouuu!!!!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mirekvk"
22. 9. 1999 23:30
ZRUŠTE RUBRIKU !!!
Přestavte si svá auta na plyn (LPG) a nechte klidně zdražovat benzín. Zrušte tuto rubriku a založte novou "spotřební daň na BECHEROVCE" a sledujte závislost výkonnosti vlády na této veličině!!! Sami pak pijte dobrou WHISKY bohatě na ní našetříte.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kovboj"
27. 4. 2000 11:31
Reseni
1) prodat auta do srotu


2) zacit jezdit na kole, ti bohatsi na mopedech :-)
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "_Engin"
9. 5. 2000 16:11
Re: Reseni
S tema autama do srotu nejsi zase az tak daleko od pravdy. Kdesy jsem slysel, ze podle pravidel EU maji vsechna auta starsi 20 let jit rovnou do srotu a co je na tom jeste lepsi, ze jejich srotaci bude z casti hradit jejich posledni majitel. Ma to prej platit od 2006, takze nebudu mit v cem jezdit. Ktera * to tam nahore ridi...
neregistrovaný "Fucida"
10. 5. 2000 18:17
Re: Reseni
Na tohle se jim muzu vys.. (jelikoz ve 2006 bude my skodovence prave 20). Zadnej * me nedonuti dat auto do srotu a este to zaplatit. Dyt je to nesmysl.


Pak bysme si mohli jit stezovat k Uhlovi, ze pozkozujou lidska prava, ale pokud nejsme levicaci nebo cikani, tak ten by se na nas vyprd.
neregistrovaný "mfilip"
11. 5. 2000 08:04
Re:Reseni
To je nejaka kachna. Jedine, co jsem slysel, je, ze kazde auto vyrobene od roku 2006 musi byt 100% recyklovatelne a kazda automobilka bude mit povinnost ze zakona to auto na sve naklady recyklovat. Automobilky se brani argumenty, ze to zvedne cenu aut az o 10%, bude si je kupovat mene lidi, coz znamena, ze statni kasa bude mit potazmo mensi prijem z dani.
Rozbalit vlákno
0