Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Technická
Magister
| 20. 3. 2019 08:28
A nebylo by lepší, kdyby raději začali zase dělat i sportovnější vozy nebo jejich verze? (nepočítám MX-5). Takovou Mazdu 3 (6) MPS například... než závoďák.
Technická
KANKUNEN
| 20. 3. 2019 10:06
To je moje myšlenka ;-) , Le Mans je stejně jen jednorázovka. Včera jsem viděl naživo trojku HB, vypadá famózně, opravdu famózně. Už tu záď nebudu kritizovat, ale pro větší okno tam místo je, jenže realita je taková, že děti čumí do mobilu a ne z okna. Ale úplně to řve, chci být taky MPS.
Obsah článku
michael.snow
| 20. 3. 2019 12:09
naprosto nekoresponduje s nadpisem. V článku o Wankelu ani slovo, tak by mě zajímalo na základě čeho se do nadpisu dostala otázka ohledně Wankelu. Je k tomu i víc info a nebo se jen jedná o vlhký sen redaktora?
kdyby...
beibej
| 20. 3. 2019 22:04
ty prachy co narvou do lemans narvali radši do reklamy. Byli by vidět víc.
Re: kdyby...
palix
| 21. 3. 2019 07:40
Otázka je, či Mazda potrebuje viac reklamy ako má. Autá sa predávajú veľmi dobre, sú nádherné = reklamu si robia samé na ulici.
Na druhej strane si myslím, že účasť na motoristických športových podujatiach prospieva pri vývoji jednotlivých značiek. Čo sa odskúša u pretekárskeho auta, to sa časom môže v nejakej podobe dostať do sériových áut. Možno to podporí obnovenie modelov MPS, prípadne nejakú novú RX9, RX10... :).
A možno len páni z Mazdy dostali chuť zabaviť sa.
aaa
Barrichello
| 21. 3. 2019 09:59
aaaaa :-) :-) :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku