Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

hasiči
bombero1
| 26. 3. 2019 19:04
No,jestli se nepletu,tak každá akce,kde je naráz víc jak 1000 lidí by měla mít dozor hasičů.Jenže tady asi spoléhali,že jednotka profi hasičů je necelý kilometr daleko . Ale celkem se tomu divím,protože kdysi tam jezdil dozor na každou akci,i ty menší
Re: hasiči
moan78
| 26. 3. 2019 20:50
Kua na druhu stranu sanitka tam bola do minuty, takze keby mal problem clovek, pomoc dostane expresne. Zamrzi to, ale stale su to len plechy a zelezo. Nikomu sa nic nestalo a auto sa da nahradit.
HZS
J@...
| 26. 3. 2019 21:18
Dojezd HZS s cisternou kolem 12ti minut je velmi slušný. V motorsportu hoří auta extrémně rychle, YT je plný videí hořících aut, i když je kolem něj fůra hasičů. Za všechny třeba tenhle: http://www.youtube.com/watch?…
halotrony
kesumb
| 26. 3. 2019 22:56
Na auto to chce něco s čistý hasivem, ruzný halotrony atd. Je to dražší, ale aspoň je to k něčemu. Snažit se s malým sprayem je úplná ztráta času.
Re: halotrony
moan78
| 26. 3. 2019 23:46
Zalezi, kedy to podchytis. Motor R 8 sme hasili hlinou z pola a uhasili :)
Oni to snámi myslí dobře, jsou zapálení... Líp už bylo...
CICERO
| 27. 3. 2019 02:00
To byla ta nová předváděčka ´´Tezly´´ ??? Neboj Tusku, třeba vstane z popela jako Fénix! Nebo snad Phoenix? 8x8 Paccar MX-13 s emulátorem Ad Blůůůů (emission fail?)
Auuuu auuu auuuu :D :D :D

Babišuuuu!!!!???? :D

šak cooo, se tam dobite ´´kapitalisti´´ řepka off škoda, vag big bang off :DDD Nic zlého, Tatra na tom trhne, jezdí na petrolej a odbyty má dost i u BRICS :D pohoda.... Dneska už se neříká zastav se a nepřežiješ ale nemáš bunkr nepřežiješ, že Trumpetko? Tak ako?

Sem bílej, sem neřád, ale rád Vám řeknu, že jsem takhle tuze rád, že umírám a seru na tvuj článek 13 a jiný homofobní internetový vklad... A směju se Vám :-) :-) :-) A hlavně Máchalovi ;-)
Re: Oni to snámi myslí dobře, jsou zapálení... Líp už bylo..
webpaja
| 27. 3. 2019 05:30
Nejenže nám redakce nevrátila starou diskuzní platformu, ale ani není schopná zabanovat toto psychicky nemocné individuum. ;-\
Re: Re: Oni to snámi myslí dobře, jsou zapálení... Líp už by
ZZ
| 27. 3. 2019 11:32
Netuším, na čem frčí, ale jednou bych to chtěl zkusit :-)
Re: Re: Re: Oni to snámi myslí dobře, jsou zapálení... Líp u
CICERO
| 27. 3. 2019 12:44
Nechtěl věř mi, podruhý by už nebylo nic, žádnej pokus, žádnej zz, jen prázdnej stín......
Re: Re: Oni to snámi myslí dobře, jsou zapálení... Líp už by
CICERO
| 27. 3. 2019 12:16
Ano ty diskuze jsou, podivné, jsou jiné, a proto se Vám nelíbí, xenonové !!! (místo ´´fobové´´, jsem tam dal ´´nové´´, aby jste to měli zábavnější a korektnější :D ) Mě se taky ty nové diskuze moc nepáči, ale co štým, mě tu páči do tlamky, zobierá si a tak pod., každá tudududu Chaputka…. :P Uee ueee grrrc…

A nebojte, vzhledem ktěm ´´diskucím´´ jsem omezil četnost sebeprezentace na zdejším webu o x % a až přidáte růžový layout a spoustu reklamy na Peugeot...pak asi tady dlouho nebudu :D :D :D

(To byla narážka na místní spiso­vate­le,a­dolfy,­khár­ly, uber truschery a bezcitné neempatické sebedestruktivní pracující všeználky, ´´gáje´´ a vlastně všechny ostatní, které zde těším :-) Ale tak, víš jak: řešení konečného obohacení se blíží a pak Vás místo: ´´celoživotní práce pro nejlepší sociální stát na světě´´ :D :D :D
Polkne nicota vašich životů...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku