Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Carlos Ghosn zůstává ve vězení. Tokijský soud mu prodloužil vazbu.

Tokijský soud prodloužil bývalému šéfovi japonské automobilky Nissan Motor Carlosi Ghosnovi, který čelí obvinění z finančních deliktů, vazbu o osm dní do 22. dubna.
Zpět na článek
Avatar - pradeda777
12. 4. 2019 20:11
Podcenil japonskou mafii....
....a to se mu stalo osudným.... ;-\
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
13. 4. 2019 12:21
Re: Podcenil japonskou mafii....
Koukám co příspěvek = to čistá debilita
Avatar - trapid
12. 4. 2019 22:39
za dobrotu na žebrotu
Ať se obvinění zakládá na pravdě nebo je smyšlené je úplně jedno. Faktem zůstává, že zachránil umírající Nissan a hodně pozvedl Renault a jeho obvinění jsou oproti zachráněným tisícům pracovních míst naprosto nicotná.
Zajímalo by mě, co za tím ve skutečnosti je.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - AntonioKekelli
13. 4. 2019 09:40
Re: za dobrotu na žebrotu
Zákony se mají vztahovat na všechny stejně, samosebou vycházejme teď z předpokladu že provedl to, z čeho ho obviňují. Pokud ovšem kradl, měl by za to nést odpovědnost, tím spíše, že jistě nebyl špatně finančně ohodnocen a krást by neměl mít zapotřebí. Pokud nic neprovedl, a obvinění jsou tu jen kvůli tomu, že Japončíci nechtějí, aby se Nissan defacto nadobro sloučil s Renaultem, tak jak to Ghosn plánoval, pak je to ovšem celé špatně.
Avatar - trapid
14. 4. 2019 13:22
Re: za dobrotu na žebrotu
Samozřejmě krást se nemá a nemyslím si, že by to Ghosn měl zapotřebí. Proto se mi to nezdá a jsem přesvědčen, že Tvoje poslední věta je správně.
Avatar - xxc
13. 4. 2019 11:46
Re: za dobrotu na žebrotu
Tazko posudit, mozno zachranil Renault, ale takym sposobom, ze spravodlivost si ho nasla. Kto neveri, nech si nejaky Renault kupi.
Avatar - Ada je zase tady
13. 4. 2019 12:27
Re: za dobrotu na žebrotu
Přesně tak. Jsou to jen křápy a kreatury. Další shořelý rendlík:
https://www.novinky.cz/…oricim-voze.html