Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

kritizuje to ted protoze to nemaji
misak
| 22. 4. 2019 16:40
za par let az to bude standard a vsude tak to bude povidat jinou.

ja mel display v Evoque a ted C klass a uz bych bez toho nechtel. pristi auto chci urcite s celou pristrojovkou jako display (nova a klass, e,s atd)
Re: kritizuje to ted protoze to nemaji
webpaja
| 22. 4. 2019 17:29
Zkus si to přečíst a pak si budeš připadat u svého prvního příspěvku připadat trochu hloupě.
Čekal jsem, až se někdo
pradeda777
| 22. 4. 2019 19:25
ohledně této věci ozve. Nečekal jsem ale, že to bude taková kapacita. :yes:
Re: Čekal jsem, až se někdo
CICERO
| 22. 4. 2019 19:58
W223 here you are, like tesla (easter egg - oh nooo…. :P ) Kapacita? Kdo je kapacita? Teď jsem přišel ;-) :D Display? Dotykoowy? Tfuj ale, ha*zl jeden! Neníí nad palubku W222, to co je in the future w223 nevim, nějak jsem ztoho na vážkách, snad bude dost funkční hlasové ovládání, touchpady a zbylá hw tlačidla, ať se nemusí mačkat zobrazovač marniwý ikdyž asi 3D a se super vrnivou vibrační odezvou apod..… :D :D ;-) Jasno bude letos ve Frankfurtu tam se mááá představit W223 nějaka Tezla mě mooože viete čo? Hej?!
Re: Re: Čekal jsem, až se někdo
Horčica
| 23. 4. 2019 13:23
:yes: Ty si ale vylízaná hlavička. ;-)
Re: Re: Re: Čekal jsem, až se někdo
CICERO
| 23. 4. 2019 14:56
Nojo, dnes mě tady školí Hořčica a zítra? >:-[]
Mno
Googlit
| 22. 4. 2019 20:04
„Dávají řidičům pocit, že jsou součástí něčeho mechanického. Pokud jedete rychlostí 130 km/h, případně vyšší – a to v některých zemích legálně můžete – nechcete se zabývat nějakým velkým displejem jenom proto, abyste nastavili zrcátka, případně si upravili sedačku. Musíte být schopni si cestu autem užít bez toho, abyste se na něj dívali déle než milisekundu.“

Nvm, já už si na elektřinu v autech docela zvykl a představa mechanického ovládání sedačky nebo zrcátka (obzvlášť toho u spolujezdce) ve 130kmh mi připadá jako úlet. Ještě v autě velikosti citigo bych to chápal ale jak se tam ten rozumbrada jako v normálně velkém autě za jízdy nahýbá?
Re: Mno
CICERO
| 22. 4. 2019 20:29
Jo no, nedělé zagorku! To asi ani autor nemyslel doslovně.Ale postřeh, nešťastně napsaný... Mechanická tlačítka na el., nemam nic proti... Ale ono manuální podélné a výškové nastavení sedadla dokáže, třeba zpestřit pohled nejednoho mileniála v ´´top of top new Audi A6´´ na mechanické ovládání vozu :-).zvláště, když má prodejnou cenu od...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku