Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Rapid není odepsaná, za dva roky se dočká pokračovatele. Má to ale háček

Zatímco na evropských trzích už jsme na Rapid pomalu zapomněli a pozornost veřejnosti se soustředí na novou Scalu, jinde ve světě tomu tak nutně být nemusí.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
16. 5. 2019 20:00
Rapis
Nejen Indie, ale i východoevropské trhy budou muset nějak pořešit, Rapid je pro ně jak dělaný. Dokonce jsem slyšel, že tamní produkce bude pokračovat beze změny.
Avatar - rokyta.p
16. 5. 2019 15:20
Re: Škoda 0.9 TSI
Pokud nemyslíš bratry ve smyslu Aygo/C1/P108. Tak třeba od Suzuki je Vitara = Escudo = Sidekick. Nebo Isuzu je Trooper = Bighorn = Caribe 442 = Jackaroo = Acura SLX. Ale „baví“ mě i nekonečná ofenziva SUV od VW a všechno téčkové :-D T-Cross, T-Roc, Taigun, Tharu, Tiguan, Tayron, Touareg, Teramont :-O Mimochodem Jetta se taky jmenuje kde co, od Golfu s batohem až po nová SUV pro Činu. Ruský Aurus zní zas docela jak Auris nebo Urus. :-D
Avatar - 3_diamanty
16. 5. 2019 12:21
Re: Škoda 0.9 TSI
a hadaj ake auto ma az 3 rozne mena ;-) ... mame ho aj u nas
Avatar - rokyta.p
16. 5. 2019 11:51
Škoda 0.9 TSI
Háček? To, že se jednou možná a ještě v Indii takhle pojmenuje konkurent Hondy City podle mého nemá žádný vliv. Podle mě je Rapid evolučně nahrazel Scalou a hotovo. Ono vůbec jména jsou jen takový balicí papír pro zákazníka a na samotný produkt nemají vliv. Dyť Pajero je vlastně Shogun atd atd. Váhu mají jména jako Land Cruiser, S-klasse, Golf ..., ale zda se auto jmenuje Rapid nebo Bžum-cvak-klikihák je celkem jedno :-D