Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda 0.9 TSI
rokyta.p
| 16. 5. 2019 11:51
Háček? To, že se jednou možná a ještě v Indii takhle pojmenuje konkurent Hondy City podle mého nemá žádný vliv. Podle mě je Rapid evolučně nahrazel Scalou a hotovo. Ono vůbec jména jsou jen takový balicí papír pro zákazníka a na samotný produkt nemají vliv. Dyť Pajero je vlastně Shogun atd atd. Váhu mají jména jako Land Cruiser, S-klasse, Golf ..., ale zda se auto jmenuje Rapid nebo Bžum-cvak-klikihák je celkem jedno :-D
Re: Škoda 0.9 TSI
3_diamanty
| 16. 5. 2019 12:21
a hadaj ake auto ma az 3 rozne mena ;-) ... mame ho aj u nas
Re: Re: Škoda 0.9 TSI
rokyta.p
| 16. 5. 2019 15:20
Pokud nemyslíš bratry ve smyslu Aygo/C1/P108. Tak třeba od Suzuki je Vitara = Escudo = Sidekick. Nebo Isuzu je Trooper = Bighorn = Caribe 442 = Jackaroo = Acura SLX. Ale „baví“ mě i nekonečná ofenziva SUV od VW a všechno téčkové :-D T-Cross, T-Roc, Taigun, Tharu, Tiguan, Tayron, Touareg, Teramont :-O Mimochodem Jetta se taky jmenuje kde co, od Golfu s batohem až po nová SUV pro Činu. Ruský Aurus zní zas docela jak Auris nebo Urus. :-D
Rapis
twistedTSD
| 16. 5. 2019 20:00
Nejen Indie, ale i východoevropské trhy budou muset nějak pořešit, Rapid je pro ně jak dělaný. Dokonce jsem slyšel, že tamní produkce bude pokračovat beze změny.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku