Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Facelift Škody Superb unikl v Číně ještě před premiérou. Takto vypadá po omlazovací proceduře

Už tento týden je naplánována premiéra omlazeného Superbu. Na hlavní vzhledově změny se však díky špionážním fotkám můžete podívat už teď.
Zpět na článek
Avatar - lamal
21. 5. 2019 09:54
Re: Kolmane, Kolmane...
Trebars JM je tusim sefredaktorom Autorevue, pise celkom fajn testy, uz to nie je Skoda maskot.... aspon tak to vyhodnotujem podla clankov co som po odchode z ACZ videl. Kam by sa upratali ostatni to nevis, Blesk :-)
Avatar - WinDiesel
21. 5. 2019 09:42
Re: Kolmane, Kolmane...
… a kam by tam tito umělci asi tak šli ………? no to mi tedy řekni. Do časopisu "Člověk a kůň"? :-! :-! :-!
Avatar - WinDiesel
21. 5. 2019 09:40
Re: Díky špionážním fotkám...
ale toto už jako špionážní fotky nikdo nebere …….
oni to ví a my to víme :-) říkejme tomu "předstartovní" fotografie
:-! :-! :-! :-! :-!
Avatar - WinDiesel
21. 5. 2019 09:38
Re: Nakopnutá koza...
.. a z toho se mám pofrat?
21. 5. 2019 07:56
Facelift sem, facelift tam
Ten najhnusnejší prvok na celom aute - styk kapoty s blatníkom - ostal. Na fotkách to vedia šikovne zamaskovať, ale v skutočnosti to vyzerá ako nepodarok.
Avatar - lamal
20. 5. 2019 23:04
Re: Kolmane, Kolmane...
Nemyslim si, ze ho to bavi, mozno raz tak ako J. Myčka jedneho casu odide, lebo ho prestane bavit robit maskota pre Skodu na ACZ... a pride dalsi... pripadne vydrzi a istu nutnu mieru PR si vyhada medzi ostatnymi a rozdeli si to... ako Machi... ak bude mat ponuknut, aj nieco viac ako Skoda maskot
Avatar - rohYpnol
20. 5. 2019 20:21
Re: Kolmane, Kolmane...
Překvapilo mě trochu, že tam je rovnou LaK a Scout.
Avatar - rokyta.p
20. 5. 2019 19:33
Re: Díky špionážním fotkám...
Bentayga se také objevila před premčou a také v Číně, někdo vyfotografoval hotové hračky 1:43 v hračkářství a bylo :-[] Vzhledově se mi Čínské verze Škodovek ve většině případů líbí o něco více, než České. Ale jak to jezdí nepovím, myslím, že nejlepší auto světa dle Martina z toho nebude. >:D
Avatar - Floyd
20. 5. 2019 19:28
Kolmane, Kolmane...
Čtyři pidiodstavečky, které nepřinesly vůbec nic nového. Kolmane, baví tě to!? Doporučuji se jít živit něčím jiným, nebo jinam, protože tady ti to opravdu nejde. Z tebe novinář nikdy nebude! Tragédie největší, navíc obalená spoustou reklamy - tfuj!

Kolmane, udělám tu práci za tebe juu? Koukej:
https://tv.idnes.cz/…100_idnestv_rejs
Avatar - CICERO
20. 5. 2019 18:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - rohYpnol
20. 5. 2019 18:00
Re: Nakopnutá koza...
No, odpověděl sis sám ;-)

Ale stejně to po naložení vypadá takto https://img.topky.sk/…cne-preprava.jpg
Avatar - rohYpnol
20. 5. 2019 17:54
Díky špionážním fotkám...
Jistě. Tohle jsou špionážní fotky jak vyšité...

A je opravdu zvláštní, že špionážní foto se objeví vždy náhodně tak 4 dny před oficiální premiérou a náhodně se to zadaří vždy v Číně...

To jsou náhody...
20. 5. 2019 17:36
Made in China
Já bych ještě počkal jestli toho chromu nebude v EU méně.
Lišta v zadních světlech včetně jejich propojení hezky rozbíjí poněkud fádní záď liftbacku :yes: , ale ty příšerné rámečky okolo výfuků a mlhovek, jsou diplomaticky řečeno nepěkné. Stejná hrůza jako BMW 7.
Avatar - CICERO
20. 5. 2019 16:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 5. 2019 16:42
Re: Nakopnutá koza...
2.0 TSI 140 KW ve faceliftu bude. :yes:
Avatar - CICERO
20. 5. 2019 16:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - poterienko
20. 5. 2019 16:05
Nakopnutá koza...
Ach jo...proč všechny škodovky musí vypadat jak nakopnutá koza? Když potkám aktuální Sup v černé, tak se nejdříve divím, proč má kola utopená v podbězích a pak proč je to vzadu tak nakopnuté. Jo já vím, protože naložíte kufr a auto lehne na zem a bez nakopnutí by brousilo silnici. Ačkoli se mi třeba Sup vzhledově líbí a s 2.0TSI by byl rozumně dynamický, hned po koupi bych to poslal o pár cm dolu, aby to vypadalo normálně.