Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Facelift Škody Superb unikl v Číně ještě před premiérou. Takto vypadá po omlazovací proceduře

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 20. 5. 2019
20
17
Zobrazit náhledy (20)
Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb

Už tento týden je naplánována premiéra omlazeného Superbu. Na hlavní vzhledově změny se však díky špionážním fotkám můžete podívat už teď.

V prosinci minulého roku nám v redakční poště přistálo video přepracované Škody Superb třetí generace, která se proháněla po tuzemských dálnicích. Auto sice nemělo tradiční černobílou kamufláž, přesto ty největší změny úspěšně maskovalo. Až uniklé fotografie z Číny ukazují, co nového omlazovací procedura přinesla.

Jak už jsme si řekli před časem, facelift přinese spíše evoluční změny – full-LED Matrix světlomety s dynamickými blinkry, výraznější masku chladiče či jiná kola. Vzadu pak omlazenou verzi zaručeně rozeznáte díky nápisu nahrazujícího tradiční logo s okřídleným šípem, dalším poznávacím znamením se stane chromová vodorovná linka mezi zadními světly.

Byť jde o fotky uniklé z čínského trhu, výše popsaných kosmetických úprav se dočkají zákazníci také v Evropě. Stejně tak elektrifikovaného pohonu, v tomto případě plug-in hybridu, jenž bude Superb sdílet s Passatem GTE. Konkrétně se bavíme o patnáctistovce TSI (110 kW) a elektromotoru (70 kW), přičemž dojezd čistě na elektřinu se má pohybovat okolo 70 kilometrů.

Omlazená Škoda Superb se světu oficiálně představí už tento čtvrtek v rámci světového šampionátu v hokeji, jehož je Škodovka už 27 let hlavním partnerem. Superb si navíc připravil překvapení v podobě verze Scout. Navíc na mistrovství nepůjde o jedinou novinku, tou další bude čistě elektrické Citigo.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - lamal
Re: Re: Re: Kolmane, Kolmane...
| 21. 5. 2019
Trebars JM je tusim sefredaktorom Autorevue, pise celkom fajn testy, uz to nie je Skoda maskot.... aspon tak to vyhodnotujem podla clankov co som po odchode z ACZ videl. Kam by sa upratali ostatni to nevis, Blesk :-)
Avatar - WinDiesel
Re: Re: Kolmane, Kolmane...
| 21. 5. 2019
… a kam by tam tito umělci asi tak šli ………? no to mi tedy řekni. Do časopisu "Člověk a kůň"? :-! :-! :-!
Avatar - WinDiesel
Re: Díky špionážním fotkám...
| 21. 5. 2019
ale toto už jako špionážní fotky nikdo nebere …….
oni to ví a my to víme :-) říkejme tomu "předstartovní" fotografie
:-! :-! :-! :-! :-!
Avatar - WinDiesel
Re: Re: Nakopnutá koza...
| 21. 5. 2019
.. a z toho se mám pofrat?
Facelift sem, facelift tam
| 21. 5. 2019
Ten najhnusnejší prvok na celom aute - styk kapoty s blatníkom - ostal. Na fotkách to vedia šikovne zamaskovať, ale v skutočnosti to vyzerá ako nepodarok.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku