Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - fostek
Původně jsem chtěl být jedovatý
| 1. 7. 2019 16:18
prskat něco vo tom, jak strašně závidíme a proč nám to cpou, když je to v Brazilii….
A pak jsem se zamyslel...a ano, závidím. Tohle auto mi evokovalo Kadett GSi 16V. Jedno z mých nejmilovanějších aut, co jsem kdy měl.
Jasně, Dáčka má vo skoro 200kg víc a menší V-Max...ale i tak.
2.0 150PS atmo je do tunového hatche akorát. :)
Avatar - Emel
Re: Původně jsem chtěl být jedovatý
| 1. 7. 2019 17:23
Hezký to je, nepřečudlíkovanej volant, staromilci si budou pochvalovat ručku... plaketa s Ringem je možná trošku overkill, ale tak proč ne. A má to i kotouče vzadu :-)

Teď jen aby to jezdilo jako RS a ne jako Sandero.
Re: Re: Původně jsem chtěl být jedovatý
| 1. 7. 2019 20:41
Jo souhlasim, zvlášt v té černé vypadá vážně pěkně, zvenku zajímavý styling, uvnitř čisto a uklizeno, atmo 2.0l pod kapotou - takový hot hatch ze staré školy. Alespoň někde je ještě svět v pořádku a ne Evropa plná zelených mozků v EP. S prominutím kur*í celý automobilový průmysl a vnucují nám elektrošuplíky, udušeneé motory s dlouhými převody, DPF a GPF, plno el. kurvítek atd... Obě Ameriky na to smahnou :-)
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Původně jsem chtěl být jedovatý
| 1. 7. 2019 21:11
Tady je nová škola... https://www.idnes.cz/…_zahranicni_luka Už sa germánská města domluvili, plácli si... a tak to bude, máte rádi shengen?
kurzové sázení, spolehlivé informace..
| 1. 7. 2019 17:29
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.
Avatar - pradeda777
Proč EU musí být...
| 1. 7. 2019 17:38
papežštější než papež.......... :-(
Avatar - CICERO
Re: Proč EU musí být...
| 1. 7. 2019 18:25
Když už jsme iu Těch renoultů a EU... >>>> https://www.rnews.cz/…starstop-snadno/ co na tenhle tuning povíte garažmajstři ? V diskuzi tam nějakej Nany píše, že mu ten postup funguje i na Yeti… nojo… Elektrika je elektrika... :D
Re: Re: Proč EU musí být...
| 1. 7. 2019 20:32
Každý Daciák se dřív, nebo později, z diskusí o svém vozidle dozví, že systém SS a debilní (ne)dobíjení, které musí do aut cpát výrobce jak smyslů a pudu sebezáchovy zbavený, se odpojí šedým konektorem na baterce. A je po problému, auto dobíjí baterku klasicky, jak má, SS je trvale deaktivován a neotravuje. Můj předpoklad je, že baterka při odpojedném konektoru (tj. při správném dobíjení a při nepoužívání systému Start/Stop) vydrží dvojnásobek životnosti a startér, dimenzovaný na SS, hravě přežije auto.
Na servisku, nebo na TK, se konekor zas k baterii zapojí, po kontrole vypojí. V praxi mnohokráte vyzkoušeno, tisíce děkovných dopisů. Jak prosté, milý Watsone, totiž Cicero.
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Proč EU musí být...
| 1. 7. 2019 21:25
v jednoduchosti je síla, proto je Brusel tak slabý.... Milý Fauste :-[] :yes:
Avatar - CHerokee
Re: Proč EU musí být...
| 1. 7. 2019 19:05
Taky si říkám. A pak odpověď je nasnadě ... kolik našich lidí došlo k evropským volbám? Hmm, pak se nedá divit. A poslali jsme tam Piráty a ti šup už jsou v Greens...a pak se nedá divit, že nám tu diktuje pseudoekologická menšina své představy.
Avatar - CICERO
Re: Re: Proč EU musí být...
| 1. 7. 2019 21:28
https://www.idnes.cz/…_zahranicni_luka …třepající se Frau A.K.A. CYKA BLYAT oočekava exodus... Kdo ví proč je tam chtěji? :D
Avatar - beibej
Proč není...
| 1. 7. 2019 18:47
na světě autorita která by dokázala přinutit všechny státy ke stejným emisním limitům? Jak já chudej čech k tomu příjdu, že si nemůžu koupit stejný Sandero za stejnou cenu jako v Brazílii?
A proč mě má stačit downsizovaný litrový tříválec když v USA je nejprodávanější auto velký pickup s V8? To jako v USA a Brazílii to nevadí/nesmrdí a tady jo? S tím jděte do ... (mám vzadu pod zádama) :no:
Avatar - CICERO
Re: Proč není...
| 1. 7. 2019 20:28
Ta tvoje druhá otázka, tj jak žák ve škole: A kčemu nám to bude v praktickém životě? Proč? To kničemu není... :-) Omyl ! Život je ke smrti a že já vím, co más vzadu pod zádama?! :D
Avatar - xxc
Re: Proč není...
| 2. 7. 2019 09:01
Stacilo by zakazat predaj aut v EU od znaciek, ktore produkuju emisne nebezpecne auta v inych castiach sveta. Predsa nie je normalne, aby sme tu bojovali o kazdy gram co2 a hned vedla si staty a ich obyvatelia robia, co chcu.
Přejít na Badoo.red
| 1. 7. 2019 18:54
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.
Avatar - beibej
Re: Přejít na Badoo.red
| 1. 7. 2019 19:09
UMÍTE H 0 V N 0 :no:
Avatar - CICERO
Re: Re: Přejít na Badoo.red
| 1. 7. 2019 20:25
UMYTE HO*NO? :-[] :yes:
Přejít na Badoo.red
| 2. 7. 2019 01:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
PORNO, SEX a TENIS!
| 2. 7. 2019 07:33
Kdykoliv se podívám na příspěvky na ACZ za poslední měsíc, tak si připadám, jako bych vlezl do potravin a na místě, kde se prodává pečivo jsou vystavené robertky, důtky a latexové oblečky.
Nejenže klesá úroveň diskuzí, počet příspěvků se limitně blíží i pod zajímavými články desetině původních počtů, ale redakce snad ještě musí brát bakšiš od spamerů inzerujících tu sázky, jindy zase sex.

Hodně smutné a autoforum.cz připomínající. Z klenotu ACZ, tedy diskuzí, kdysi steaku z mladého argentinského býčka mezi auto weby v ČR, se stala nechutná kejda typu ÚHO.

Míní se tím redakce zabývat, nebo to nechá dohnít a diskutéři se přesunou třeba na autorevue, kde naopak diskuze vzkvétají?
Badoo.red - pro dospělé seznamka splnit partnera pro sex
| 3. 7. 2019 01:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku