Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Omlazené Sandero R.S. se představuje světu. Evropané mohou jen tiše závidět

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 1. 7. 2019 • 07:55
10
20
Zobrazit náhledy (10)
Renault Sandero R.S. Renault Sandero R.S. Renault Sandero R.S. Renault Sandero R.S. Renault Sandero R.S.

Renault na vybraných trzích prodává model Sandero s vlastním odznáčkem. A dokonce nabízí i sportovní verzi R.S., na kterou si ale musíme nechat zajít chuť.

Jak už jste si u nás mohli nesčetněkrát přečíst, na vybraných trzích prodává francouzská automobilka Renault s diamantem ve znaku modely, které z Evropy známe coby Dacie. Týká se to rovněž Jižní Ameriky, kde se nabízí Renault Sandero ve sportovní verzi R.S.. Tento model prošel nově omlazovací procedurou a jde o hodně zajímavé zboží.

Jak informuje server RNews.cz, Renault Sandero R.S. dostává atmosférický dvoulitr o výkonu 111 kW (150 k) a 205 newtonmetry točivého momentu. Pohonná jednotka se pojí výhradně se šestistupňovou manuální převodovkou a logicky se agregát nemusí trápit s žádnými emisními normami. Tohle „ereso“ má pohotovostní hmotnost pouhých 1161 kilogramů a na stovce je za osm sekund. Budete-li pokračovat dále, dostanete se na maximální rychlost 202 km/h.

Úpravami prošla nejen karoserie s výraznějším bodykitem, ale i podvozek či brzdový systém, které jsou nově naladěny na sportovnější svezení. Lehkými úpravami prošel rovněž interiér, jenž dostal sedačky s výrazným bočním vedením.

A teď to nejlepší: v Brazílii koupíte tohoto malého sportovního sympaťáka za v přepočtu 382.000 Kč. Ano, stále je to „jen“ Sandero, v tomhle kabátě se nám ale hodně líbí!

Související články

Témata
Avatar - xxc
2. 7. 2019 09:01
Re: Proč není...
Stacilo by zakazat predaj aut v EU od znaciek, ktore produkuju emisne nebezpecne auta v inych castiach sveta. Predsa nie je normalne, aby sme tu bojovali o kazdy gram co2 a hned vedla si staty a ich obyvatelia robia, co chcu.
2. 7. 2019 07:33
PORNO, SEX a TENIS!
Kdykoliv se podívám na příspěvky na ACZ za poslední měsíc, tak si připadám, jako bych vlezl do potravin a na místě, kde se prodává pečivo jsou vystavené robertky, důtky a latexové oblečky.
Nejenže klesá úroveň diskuzí, počet příspěvků se limitně blíží i pod zajímavými články desetině původních počtů, ale redakce snad ještě musí brát bakšiš od spamerů inzerujících tu sázky, jindy zase sex.

Hodně smutné a autoforum.cz připomínající. Z klenotu ACZ, tedy diskuzí, kdysi steaku z mladého argentinského býčka mezi auto weby v ČR, se stala nechutná kejda typu ÚHO.

Míní se tím redakce zabývat, nebo to nechá dohnít a diskutéři se přesunou třeba na autorevue, kde naopak diskuze vzkvétají?
Avatar - CICERO
1. 7. 2019 21:28
Re: Proč EU musí být...
https://www.idnes.cz/…_zahranicni_luka …třepající se Frau A.K.A. CYKA BLYAT oočekava exodus... Kdo ví proč je tam chtěji? :D
Avatar - CICERO
1. 7. 2019 21:25
Re: Proč EU musí být...
v jednoduchosti je síla, proto je Brusel tak slabý.... Milý Fauste :-[] :yes:
Avatar - CICERO
1. 7. 2019 21:11
Re: Původně jsem chtěl být jedovatý
Tady je nová škola... https://www.idnes.cz/…_zahranicni_luka Už sa germánská města domluvili, plácli si... a tak to bude, máte rádi shengen?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku