Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Italská premiéra Jeepu Gladiator: Stylový pick-up, na který si ještě počkáme

Italské městečko Saint Martin di Castrozza, ležící v nádherné oblasti Dolomit, se stalo místem evropské premiéry nového pick-upu Jeep Gladiator. A my jsme u toho nemohli chybět.
Zpět na článek
12. 7. 2019 21:54
paráda
presne ten typ auta, kvuli kterýmu bych byl schopnej si poridit chatu v horach jenom proto, abych si ho mohl koupit. protože takto mi vážne k ničemu není. bohužel. ale je to paráda.
Avatar - WinDiesel
12. 7. 2019 20:42
Re: Ale auto
To chce šilhat výš, třída RAM, F150, Silverado mají (už) taky 3-litrové diesely :-! :-! :-!
Avatar - CICERO
12. 7. 2019 20:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
12. 7. 2019 20:11
Re: Ale auto
No...až budeš řešit, co potřebuješ...skončíš u pěstního klínu a dřívek na rozdělávání ohně.... :D
Avatar - Ja Prvni 123
12. 7. 2019 20:06
Re: Ale auto
No, a skoro bych řekl, že v našich podmínkách ani pick-upu nepotřebuju... na špatný spaní by stačilo, aby začali VM 3.0 V6 dávat do normální Wranglera...
12. 7. 2019 20:02
Re: Když už nemají na editora
JJ, to je pecka.
A co třeba "předloňské úterý"
Mára ven!
Avatar - Ja Prvni 123
12. 7. 2019 19:59
Re: Když už nemají na editora
Mně se nejvíc líbí "letošní týden"... položil jsem si otázku, jaký je asi mateřský jazyk autora.

;-)
12. 7. 2019 19:36
Re: dokonalost
Tak vidíš...jednou za rok se shodnem.
12. 7. 2019 19:34
Ale auto
vypadá fuckt dobře a V6 diesel je akorát.
Jestli je to pokračování toho VM z Grand Čerokýze, Komandéra, Tříkila Chrajzléru atd
...tak ten byl super.
:yes: :yes: :yes:
Konečně premiéra AUTA!
12. 7. 2019 19:30
Když už nemají na editora
tak by úplně stačilo,kdyby si redaktor svůj text po sobě prostě přečetl jako fagan v sedmý třídě si po sobě přečte slohovku, než jí odevzdá. A tomu za to nikdo neplatí.
"Gladiator bude dostupný na evropském trhu dostupný ve třech provedeních"
Nevím, kolik z vás ještě pamatuje Massu Boba, ale byl to kofr!
Avatar - 3_diamanty
12. 7. 2019 19:19
dokonalost
v podstate da sa povedat ze ide tu o wrangler s vleckou... kazdopadne gladiator sa mi paci zo dna na den viac a mat tie moznosti a nejaku vilu aj velky dvor... ach jo... aj ta kabina je paradna.. krasna implementacia displeja a aj budiky by mali byt ok :yes: