Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-AMG představuje omlazené GLC 43, pod kapotou ukrývá 390 koní

Značka Mercedes-AMG představila faceliftovaný model GLC 43, včetně varianty Coupé, který se kromě lehkých úprav designu chlubí i vyšším výkonem.
Zpět na článek
19. 7. 2019 07:58
19. 7. 2019 11:04
19. 7. 2019 21:35
6. 9. 2020 18:47
6. 9. 2020 18:57
Avatar - Dinar
19. 7. 2019 07:58
GLC
je mezi akt. modely mercedesu jeden z nejpovedenějších, i se starým 2,1 dýzlem to bylo výborné auto, ve variantě 43AMG ho znám také jen z předfaceliftu a moc se mi líbilo, takže facelift si určitě zkusím. Inovovaná kabina, infotainment, jemné design retuše hodně pomohly, GLC 43AMG je teď ještě zajímavější auto, pokud někdo chce balení "vše v jednom", tak tady nebude daleko od ideálu, podvozkově hbité, rozměrově ještě nepřerostlé a přitom prostorné auto s výborným motorem a převodovkou... :-) :yes:
Rozbalit vlákno
4
19. 7. 2019 11:04
Re: GLC
Souhlasim, skvele reseni pro solventnejsiho otce od rodiny kteremu staci jedno auto na vse, tj. nechce kombik, chce SUV, 4x4, nechce prerostle velke auto, obcas se slusne povozit a jeste si to muze nakonfigurovat dle potreby a hlavne dostane motor, ktery uz je skoro i vyjmecny (6valec) a neni to uplne uz overkill jako GLC 63 AMG (ktera je cenove, provozne a rychlostne uplne jinde).

Mistama je interier slabsi, napriklad plasty pred spolujezdcem, to jsem cekal, ze FL poladi, nastesti glossy stredovy panel se da konfigurovat na jasan, pripadne karbon.

Proti relevantni konkurenci to nema chybu (napr. BMW X3/4 je vevnitr vyrazne "cheaper") a pokud koukneme na "premiovejsi" auta, tak to vypada dospeleji nez hracka Macan jak z vnejsku tak prostorem vevnitr.
Avatar - Machýrek
19. 7. 2019 21:35
Re: GLC
S GLC 43 mam ted ujeto 75kkm a dlouho jsem byl rozhodnuty jit po FL do tehoz, ale nakonec jsem slozil zalohu u konkurence a vracim se zpet k sedanu. Kazdopadne s panamericana grillem ted vypada bozsky. Mohu potvrdit, ze se jedna o nejkomplexnejsi auto, co jsem kdy mel, all-in-one.
6. 9. 2020 18:47
Re: GLC
Prave po jednom GLC 43 poskulujem. Ten zvuk je bozi. :D Odradza ma udaj spotreby z testov. Vychadzalo im to nad 12l, co sa mi zda uz dost. Aku si mal ty skusenost so spotrebou?
Avatar - Machýrek
6. 9. 2020 18:57
Re: GLC
Prumerku jsem mel 11,5. Jezdil jsem nejvíc ve městě, tak podle toho bych tipoval, že se dá asi jezdit i za míň.