Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Budoucí modely Jaguar mohou být díky nové továrně ještě luxusnější

Nové vozy Jaguar by se mohly stát v blízké budoucnosti ještě luxusnějšími. Nově dosazený designový ředitel totiž sází na přínos nového designového oddělení.
Zpět na článek
1. 10. 2019 10:23
No to jsem zvědav
protože s firmou to nevypadá dobře. Je v provaru. A klasické (pro upadající Evropu bohužel trpce typické) řešení, kterým je prodej investorovi z Asie...už jaksi dávno proběhlo. Takže nikdo moc neví, co dál.
Jaguaru docela fandím, ale ten propadák s I-Pacem je velkej průser. Elektrifikovanejch BYkupců bez řidičáku a bez peněz jsou miliony, ale reálný prodeje letos zatím asi 8000 aut worlwide. To bolí.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Barrichello
1. 10. 2019 14:25
Re: No to jsem zvědav
Jojo a to se kasali při uvedení na trh, že maj objednávky na 25 tis ks, přitom prodali 8 tis a z toho desetinu aut si kouzpila britská polostání zdravotnická organizace :))

Orientace na elektromobily evidentně nevyšla, na benzíny se vykašlaly a sazomety od PSA sou těžkej pr*ser, protože sou to nespolehlivé krámy, které dost často kelknou ještě před najetím 200 tis km, majitelé motorů 3,0 V6 z XJ, XF a Landroverů by mohli vyprávět. Navíc samozety ztrácí v Evropě prodeje.

Takže hodně smutná současnost.
Avatar - fOE
1. 10. 2019 18:37
Re: No to jsem zvědav
Jop, neni den co bych nepotkal alespon 2 smutne majitele xj v nafte stat na dalnici vedle sveho milacka, neb jim klekl motor, uz zase. :-)
Avatar - Barrichello
1. 10. 2019 23:27
Re: No to jsem zvědav
zajed si do servisu nebo k někomu kdo ty auta dělá a zeptej se kolik má na dvorku zadřenejch 2,7 a 3,0 D a kolik už jich dělal. Budeš zírat.

A jaký to má kvalitní DPF :-)

Mezi servismeny o tom kolují vtipy, že s každou třetí výměnou oleje je ntuný vyměnit i motor.
Avatar - fOE
2. 10. 2019 08:05
Re: No to jsem zvědav
A to se bavime o autorizacich, nebo o garaznicich co servisuji z nemec dotazene zarucene po prvnim majiteli, doktorovi co s tim jezdil o vikendu do kostela, za tech 10 let, najel obligatnich 119tis km?
Avatar - Barrichello
2. 10. 2019 09:50
Re: No to jsem zvědav
Do autorizáku to nikdo nevozí, to sou měniči dílů a za tu generálku motoru, pokud by jí uměli udělat by chtěli tak 200 litrů. Samozřejmě neofiko servisy zaměřené na JLR nebo lidé co do těch aut dělaj.
a můžeš si počíst i na zahraničních forech :-)
1. 10. 2019 16:04
Re: No to jsem zvědav
2018 cca 10k xe, 10k xf a 1k xj,
Strasne malo. Suv tiez nic moc
1. 10. 2019 16:05
Re: No to jsem zvědav
Predaje v europe