Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Česku je na prodej Škoda Felicia za půl milionu. Co na ni říkáte?

Když narazíte na Škodu Felicia, kterou její majitel prodává za půl milionu korun, zaujme vás to. Nejde totiž o elegantní roadster, ale o hatchback z 90. let.
Zpět na článek
Avatar - Nytro
13. 10. 2019 09:47
...
Nevím proč to někdo udělal hloupost lidi je nepochybně obrovská.
12. 10. 2019 19:37
Reklama na chrom
Jako reklama na firmu zabyvajici se chromovanim by to asi bylo fajn, pokud by se to vystavovalo ne boku :D jinak je to absolutne nefunkcni a nesmyslna uprava.. nejvic me zaujalo zahlazeni motoroveho prostoru do te miry, ze ani nejsou videt srouby od uchytu tlumicu a motoru nebo praporek s VINkem... Zajimalo by me, jestli jde ten motor vubec nastartovat
12. 10. 2019 04:22
Stačí
jedna zima na soli a bude z toho auto jak každý jiný.
Avatar - KubikCv
11. 10. 2019 17:20
Klasická socha
Klasická socha co jezdí na podválu a ukazuje se :D Auto co má víc fotek než najetejch kilometrů.
Každá "tuning" úprava má hodnotu jen pro majitele,nikdo další to nikdy nezaplatí..leda by se člověk někomu trefil do vkusu. Nedávno se v podobný úpravě prodával Golf 1 ... ten měl aspoň šanci prodat se za hranice.
Je to hezký na pohled,ale to je tak všechno...to si měl majitel postavit do obýváku a ne za to ještě chtít peníze :D :D :D
11. 10. 2019 14:12
Úchylný hnus !
Toto je totálne ale absolútne ÚCHYLNÉ !!! :no:
Absurdný, tupý, perverzný hnus !
Velebnosti - jdu blejt !
Avatar - Stejsn
11. 10. 2019 11:38
V interiéru chybí
už jen zrcátková koule.
Avatar - rokyta.p
11. 10. 2019 09:04
Halloween monster
Hlavní, že je to Škoda, žejo. Chybí ale nafukovací panna a gumička na vousy nebo lebka místo koncovky řadící páky . Komunistická mlátička Ondráček může mít nyní The Boss Car :-D Koukám, že už z toho ale ukradli kola a interiér je nějaký vybledlý. Skla pod autem už jsou nějaká rozkouskovaná, asi to majiteli párkrát spadlo ze svedáku. Asi by mě víc nadchla čokoláda pro děcka nebo jízdenka na vlak, ale nevadí. ;-)
11. 10. 2019 07:57
wtf
Absolutny gyc. Iba poliat benzinom a zapalit.
11. 10. 2019 03:06
auto pro leštiče
A jelo to po té úpravě vůbec někdy po silnici, nebo to pouze leštil v garáži a kochal se pohledem na vytůněnou Feldu v chromu? :D
11. 10. 2019 00:43
Škodovka
Škodovka je Škodovka a Škodovkou zůstane a to i kdyby měla 1000 koní. Ti co na to mají to chtít nebudou a ti co by to chtěli na to nemají.
11. 10. 2019 00:02
Over the top
Teda to pozlatenie a pochromovanie je uz na hrane (alebo skor za) gycu...a tie lesenarske trubky su uz fakt :no:
Avatar - beibej
10. 10. 2019 22:53
Re: Felda
To lesklý lešení vzadu :-[] jak se tam leze? :-[] To se majitel "velký investor a tuner" dost zle spletl. Rám se dává do závoďáku kde nejsou zadní sedačky. :-[]
A za tu cenu? Málem jsem si smíchy stříknul. :-[]
Avatar - _Karel_
10. 10. 2019 22:16
Felda
Podle mě bez šance. Tohle se může líbit jen příznivcům tuningu. Ale podle mě stran tuningu (v tomto případě spíš stylingu) je cílem cesta - neboli nikoho nebaví koupit hotový auto. Bezpečnostní klec mi vzhledem k sériovému motoru přijde úsměvná.
Vůbec nějak nechápu lidi, co si koupí takovýto tragický základ a pak do něj vrazí statisíce. Pamatuju kdysi v časopise o tuningu Oktávku 1,4MPI s stovkou za 17sec., kterou majitel ověsil prostě vším co šlo, musel zvednout váhu snad o 100kg, vrazil do toho majlant, vypadalo to rádoby jako rallye speciál a musela to předjet snad i Š120.
Avatar - CICERO
10. 10. 2019 21:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.