Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vrcholné Porsche Taycan Turbo S je prý největší žrout mezi elektromobily, tvrdí Američané

Americká agentura pro ochranu životního prostředí EPA dnes zveřejnila výsledky hodnocení dojezdu vrcholného provedení elektrického Porsche Taycan Turbo S. A výsledky jsou tak tristní, že Taycanu zajistily hodnocení nejneefektivnějšího elektromobilu na americkém trhu.
Zpět na článek
24. 1. 2020 10:46
Re: Tady je asi na místě,
V Paříži zakázali diesely, nicméně smog je tam zejména při inverzi stále opravdu hnusnej - vlastní zkušenost. Co zakázat dál až zakážou všechna auta se spalovacími motory, ve městech budou jezdit jen neekonomická a neekologická EV a smog bude přesto stále hnusnej ?
19. 1. 2020 09:06
Re: pravda bolí
Takze vetci Panamera je hezci? Pokud ne je to v poradku 😉
Avatar - Ondore
18. 1. 2020 08:14
Re: Oproti Tesle
Chceš povedať, že Tesla S Raven je oproti Porsche Taycan Turbo S dtto, ako 530i vs M5? Zaujímavé, máš aj niečo z reálneho sveta?
Avatar - Machýrek
18. 1. 2020 05:42
Re: Oproti Tesle
BMW M5 stojí 2x tolik, co BMW 530i.
BMW M5 žere 2x tolik, co BMW 530i.

A teď se tomu divte. Fuj M5.
17. 1. 2020 21:19
Re: Tady je asi na místě,
Do hlavy ti nevidím. Tak buď příště rovnou konkrétní a neni co řešit.
17. 1. 2020 19:09
Re: Tady je asi na místě,
Ja jsem nekde tvrdil, ze jsi to psal????

Zkus si tu otazku precist jeste jednou ;-) A potom na ni muzes odpovedet.. Jak uz se to tak v diskuzich dela :-)

Jako napovedu ti dam citaci:
Vůbec se mi líbí to nadšení, že výrobou desítek milionů nových aut pomůžeme planetě. - To byla ta fraze ;-)
17. 1. 2020 18:42
Re: Tady je asi na místě,
Já jsem nikde nenapsal ani jediné slovo o tom, že bych chtěl něco zakázat. Co to je za novou módu, nečíst příspěvky a rozhořčeně odpovídat na vlastní domněnky?
Avatar - CountachSV
17. 1. 2020 17:48
pravda bolí
to auto je nevýrazné, až ošklivé, oblézal jsem to o víkendu v zuffenhausenu v muzeu a nevím, komu se toto může líbit. naživo je to bohužel horší, než z fotek.
17. 1. 2020 17:29
Re: Tady je asi na místě,
Spaleny6: Takze bys zakazal vyrobu desitek milionu aut kompletne???

Co to je zase za hloupou frazi?

Kdyz elektromobilitu porovnam s "cistym" dieselem, tak kazdopadne pomuzu cistote vzduchu ve mestech. A vzhledem k tomu, ze jsou i celkove emise co2 jednoznacne nizsi, pak neni co resit.

PS Tady neco k tem dieselum, co cisti vzduch - vetsi blbost jsem v zivote neslysel.
https://www.irishtimes.com/…ssions-1.4138323
To cisteni vzduchu dieselem bych prirovnal k filtrovani pitne vody s dvema zrnky pisku pres hadr nasaklej olejem. Vysledkem bude podobne vycistena voda, jako dieselovym motorem vycisteny vzduch.
17. 1. 2020 17:29
Re: Tady je asi na místě,
To je taky pravda. Bohužel, spousta levnějších a lepších řešení typu střídání sudých a lichých posledních čísel na RZ by byla daleko ekologičtějších.
17. 1. 2020 17:22
no nevyplati?
Zeptej se tech blbu co maji auto pred barakem a nejezdej protoze bud prsi, je snih nebo nechteji prijit o parkovaci misto proc maji auto? Asi takhle. Za valky jsme nemohli, tak ted muzem. No, musí umřít a prijit nova generace co ma auta v ***i a nic je nebavi.
17. 1. 2020 17:18
Re: Oproti Tesle
Až si budu chtít koupit sportovní auto se šestiválcem, koupím si Porsche.
Až si budu chtít koupit spolehlivý diesel, půjdu k francouzům.
Až budu chtít hi-tech elektromobil, koupím Teslu.
Každému co jeho jest, nikdo nemůže být špička ve všem..
17. 1. 2020 17:16
Re: Tady je asi na místě,
Na občasný provoz je pitomost si kupovat nové auto i nové elektroauto.
Ona je otázka jestli se v takovém případě vyplatí vůbec vlastnit auto...
17. 1. 2020 17:09
Re: Tady je asi na místě,
Vůbec se mi líbí to nadšení, že výrobou desítek milionů nových aut pomůžeme planetě. Jediné ekologické auto je to co se nevyrobí. A myslím, že i občasný provoz starých aut bude vycházet lépe, než sešrotování a výroba nového.
17. 1. 2020 17:01
Tady je asi na místě,
pokud jde opravdu o ekologii, nějak tyhle ultravýkonné auta přibrzdit. Protože sice nemají lokální emise, nicméně když to sežere tolik co rodinný dům za měsíc na tisíc km, ekologické to moc není...
17. 1. 2020 16:51
usa vs porče
“Je potřeba tu evropu trochu zchladit!” Ano, Elone, my s tim neco udelame at se nam tady do toho moc neserou! Hele, je přece jedno že naše 4 roky starý auta vržou jak ruskej čigulík, podstatný je, ať to ty lidi berou furt, beztak je to přece levnejší než to jejich porsche! A nakonec, jsou to ke všemu Němci, že jo..
17. 1. 2020 16:20
Re: Oproti Tesle
Divný, doteď mi všichni fandové EV tvrdili že dojezd není vůbec důležitý. ;-)
Avatar - Ondore
17. 1. 2020 15:44
Oproti Tesle
Dvojnásobná cena, polovičný dojazd. A to sa oplatí!