Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Skryté zabezpečení Igla: Ruská finta umí velké věci!

Ruské zabezpečení Igla nenajde ani nejpečlivější zloděj a umí toho mnohem víc než jen ochránit auto proti krádeži. Zkoušíme ho v našem redakčním voze.
Zpět na článek
7. 12. 2021 22:28
Alarm
Opět se vracím zase po nějaké době s novými radami a tipy... Já jsem si dělal rešerši, protože jsme sháněli nový alarm k nám domu a docela dost se nám teď zase pro změnu líbi to od firmy https://www.jablotron.cloud , takže jestli se někomu předtím nezdálo to, co jsem zmiňoval, tak určitě mrkněte na toto, protože jablotron zná snad každý ne:)
18. 9. 2020 11:56
Zabezpečení
Díky moc za tento článek. Nicméně já těm ruským figňuškám nevěřím a nerozumím. Kdyby to bylo hezké a české nebo německé, to potom jo. Já třeba narazila na jednu firmu, jménem http://rex.eu a to je teda kvalitka, to Vám musím povědět :) Určitě to vyzkoušejte, ale nikoho nenutím.
Avatar - Cuba66
6. 4. 2020 12:41
Re: Ta krabice má takovou...
A protože je to ruský, tak to buďto vydrží věky, nebo se to za půl roku posere zrovna když budete na dovolený třeba ve Francii. A protože nikdo netuší, kde je ten klumpr namontovanej, pojedete domů na odtahovce :-)
Podle mýho stačí, kupovat si auta, který se nekradou, ukradli snad někomu Multiplu na kšeft? :D
4. 4. 2020 19:10
Re: predpokladam
Samozrejme som nemal na mysli klasicku odtahovku. Kdesi na nete som videl video ako chlapikovi takto ukradli auto (nahrala to kamera ktoru mal namontovanu na dome a nasmerovanu na svoje auto). Netrvalo to zdaleka ani tych 10 sekund, lebo ta "odtahovka" sa rozbehla prec, sotva zdvihli predne kolesa kradnuteho auta (pohybove cidlo vtedy uz spustilo alarm). Auto vytahovali na plosinu uz za jazdy, a podstatne rychlejsie. Ze pritom mozu nieco poskodit ich netrapilo. Navyse ta nadstavba tiez nebola otvorena plosina, ale uzavreta "krabica", v ktorej potom auto zmizlo...
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2020 18:44
Re: predpokladam
kym odtahovka fyzicky vytiahne navijakom ine auto na plosinu tak to nieco trva... len pre ukazku si pozri niekde na nete co to cele obnasa ... to fakt nie je 10 sekund ani nahodou
4. 4. 2020 18:20
Re: predpokladam
"Profesionalny" zlodej nebude ani skusat startovat. Pride s odtahovkou, zapne gsm/gps rusicky, vytiahne auto na plosinu navijakom, a odpali prec. Desat sekund, viac na to nepotrebuje. Majitelovi zapipa mobil ze jeho auto "zmizlo", ak sa rychlo vykloni z okna mozno este uvidi koncove svetla tej "odtahovky", ale so svojim autom sa uz moze rozlucit.

Potom niekde v garazi maju cas hladat, ake je tam zabezpecenie. Ale aj to len vtedy, ak chcu predat cele auto. Castejsie sa vraj kradne na nahradne diely, takze auto aj tak rozoberu, a dake imobilizery ich teda netrapia...
Avatar - Uživatel_5347713
4. 4. 2020 18:03
Má to hodnotu 200 kč
v podstatě relátko které rozepne jeden obvod. Za ty peníze to NAPROSTO nic neumí. Rusové mají i jiný, význemně lepší system za stejné peníze. Pandora Alarm.
4. 4. 2020 17:41
Ta krabice má takovou...
...sovětskou patinu! :-) :D :-[]
4. 4. 2020 17:03
jeste vic dratku
Kdyz vidim ty kabely jen po letmem oddeklovani, rikam si jestli bych si nechal jeste dalsi domontovat a zavzpominal na neoriginalni alarm ve 4 golfu kterej si zil svym vlastnim zivotem.
4. 4. 2020 16:46
predpokladam
ze vyrobce prodava kit pro zlodeje, kterym tuhle jednotku jednoduse vyradi…

jinak neni problem se povesit na can a tuhle jednotku vyznamejsim nodem vyradit z cinnosti (cimz se ale nejspis vyradi z cinnosti i dalsi mene vyznamne nody), a nebo ji jednoduse natvrdo pretlouct v okamziku, kdy se bude snazit neco poslat. kdyz to nepomuze, tak kazdopadne pomuze podvalnik…

jinak ale genialni, procesor s can-fd radicem 50kc, budic 15kc, cely i s krabickou a samoreznym konektorem to vidim vyrobne max 2 stovky v ceskych, + samozrejme software, software, software. kazdopadne tohle nemuze delat uplnej blbec, ale nekdo kdo o tom neco vi a ma pristup k informacim ...