Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Evropské prodeje v době koronaviru: Octavia druhá nejprodávanější, čtyři VW v top 10

Škoda Octavia v dubnových evropských prodejích porazila i takové modely jako Ford Focus nebo Renault Clio. VW Golf nicméně zůstává evropskou jedničkou.
Zpět na článek
Avatar - Emel
4. 6. 2020 18:58
Re: Fauvé pořád vede, na co si stěžovat ?
Clio go -80%?
Avatar - iudex
4. 6. 2020 08:43
Re: Ja jen ze golf
Problém s eCall (rozumej uznanie, že infotainment je nedoladený a ser.e sa stále) sa ale zverejnil až v máji a vtedy zastavili dodávky, takže logicky prehovorí do predajov neskôr a nie v aprílových predajoch. Počkajme si na májové výsledky, uvidíme, či bude Golf stále líder.
P.S. podľa mojich info od predajcu G8 sa zrovna moc nepredáva, na odber idú takmer výlučne výpredajové G7. Tak uvidíme, keď sa sklady vypredajú, ako trh prijíma G8.
3. 6. 2020 22:59
Ja jen ze golf
Jak vzdycky v ceskych komentarich “jezis jak si nekdo muze toho golfa koupit, dyt je to taaak drahy” a uplne jim praska ta zilka a pak koupi oktavku bez vybavy za vic penez nez toho golfa...

A vsimnete si jak dobre se to vsechno VW prodava i presto, ze se to prave vubec neprodava, protoze pry nefacha e-call, coz jim stejne neverim, jen trikujou statistiky, prelevaji to do dalsich mesicu a jeste si u toho ve VW udelaji rosadu ve vedeni... ale tak kdo vi, treba nepodvadi, treba jim krivdim a je to vazne aušus ... :-[]

Ale co, hlavne ze stat plati ty platy kdyz se zrovna nemaka a stale jeste je to cely VW / VAG ve zisku korona nekorona, to je cajk... :-)
Avatar - 3_diamanty
3. 6. 2020 19:29
Re: Fauvé pořád vede, na co si stěžovat ?
velmi zaujimave su aj statistiky za kveten v cz ;-) ..skus kuk .... ASX zda sa sa uz konecne rozbieha ... a to este stale je trh v krize a vacsina aut ma sotva polovicne cisla voci klasickym .... uz teraz sa tesim na jeho cisla ked udrie naplno a ludia pojdu este viac po benzinovych dostupnejsich SUVeckach ... to bude gol ked pojde do konca roka u vas aj pred sportage ... je vidiet ze ludom sa nadalej jednoduche prakticke a benzinove auta pacia a tak preco nevyrabat aj nadalej nieco o co je stale zaujem ... ale aj space star ma pekne cisla za kveten.... lepsie ako UP ... a to tento mesiac pride este aj jeho facelift do predaja .. je sa na co tesit .. mitsu go

este do konca roka rozbehnut hybridny eclipse a mitsu moze byt kludne o rok aj v prvej 15tke v cz hned tesne za fordom ( niekdajsou dovozovou jednickou v cz ) :-[] 8-s :yes:

ASX... po 5 mesiacoch tohto roka tretie najpredavanejsie osobne japonske auto v cz po yarise a corolle ... to su vsetko neskutocne statistiky... gratulacia mitsu... jejejej.. to mam radost by si neveril :yes:
Avatar - CICERO
3. 6. 2020 17:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.