Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ta nejlepší americká SUV ve velké galerii: Co dnes nabízejí Cadillac, Chevrolet, Lincoln a další?

Říkají vám něco jména jako Durango, Nautilus nebo Suburban? Ne? Tak to je ideální čas si prohlédnout aktuální nabídku SUV amerických značek.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
4. 12. 2020 21:38
MURICA
Američané prostě SUV umí. Za mě naprostý top je Lincoln a současné Cadillacy. Za zmínku stojí Envision od Buicku, protože to patrně měl být Opel.
Avatar - Barrichello
4. 12. 2020 10:05
Re: Fotogalerii jsem nedal
Ono krása j v jednoduchosti, Bentley používá/valo stejný výdechy 40 let a pořád byly krásné a originální, hlavně je to kov, ne trapneej plast
Avatar - Barrichello
4. 12. 2020 10:03
Re: suburban
Sub byl vždy kus pořádného auto, kdo chtěl něco kratšího, je tu Tahoe a GMC Yukon
Avatar - 3_diamanty
4. 12. 2020 09:59
Re: USA umí
je to tam nadalej iny svet a automobilovo zaujimavejsi ako u nas.... co si budeme klamat... :yes:
Avatar - 3_diamanty
4. 12. 2020 09:58
suburban
uz predchodca bol giganticky ale tento novy mi pride zase opat vacsi https://img2.auto.cz/…ull/6691440_.jpg .. riadny rodinny minibus :yes:
Avatar - netcar.xx
4. 12. 2020 07:34
Jo, jo,
ale ještě tam chybí Kokodáq, Koko.teq a Kozíq.
4. 12. 2020 07:34
Re: Fotogalerii jsem nedal
Chce to iba troska kreativity...zväčší si obrázkový galériu tak, aby si mal fotku na celu obrazovku a potom môžeš klikať hore dole a tie farby na pozadí už neuvidis....ani reklamy.
Amici urobili pokrok hlavne co sa týka designu interiérov v oblasti stredných vyduchov klimatizácie...už to nie je take seredne...teraz je to u niektorých modelov vyslovene krásne.
3. 12. 2020 20:09
v pici
Ju je to na ***, lepsi tady na nic neklikat.
3. 12. 2020 19:53
Fotogalerii jsem nedal
Chtel bych redakci sdelit, ze jsem to nedal.

Ta fotogalerie je s prominutim nepouzitelna, trochu presneji receno je to na posrani.

Kazda nova fotka znamena nova reklama okolo fotky, coz znamena bliknuti do tmaveho pozadi a pak teprve se nacte reklama, ktera ma vetsinou svetle pozadi.
Dalsi fotka, blik tmava, blik svetla.
A zas a zas a znovu ... a to se fakt neda.

Kdybyste to mohli menit nejak mene casto treba jednou za pul minuty, to by se snad dalo, ale tohle fakt ne. Vzdavam to.

Byste tam meli dat pro epileptiky fakt velky varovani. Nejsem sice epileptijk, ale podivejte se, co to se mnou dela! :-)