Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Auto letos očekává mírný růst prodejů. I díky nové Fabii

České registrace vozů značky Škoda loni sice klesly o 13 %, klesaly ale pomaleji než trh, což výrazně navýšilo její tržní podíl. Značce se dařilo i mezi ojetými vozy.
Zpět na článek
21. 1. 2021 08:33
Avatar - Ada je zase tady
21. 1. 2021 01:23
Cígo mělo mít diesel!
a Fabia jakbysmet!
Rozbalit vlákno
0
21. 1. 2021 08:33
Uvidíme...
U nás ve firmě díky Civid-19 prodloužíme operák na stávající flotilu o 12 měsíců a to vlastně nejsme nijak epidemií postiženi, jen naši riskáči upozorňují na rizika možných neplatičů. A myslím, že takových nás bude více. A že by se rozjely nákupy do domácností tak tomu nevěřím.
Rozbalit vlákno
3
21. 1. 2021 10:28
Re: Uvidíme...
A to se vyplatí? Když jsem koukal na ceny operáků, tak mně přišlo, že splátka operáku na 36 měsíců a 48 měsíců byla vlastně stejná. Někdy paradoxně byl kratší operák levnější, očividně se jim líp pak prodávají mladší ojetiny...

Naprosto chápu firmy, co auta vlastní, tam odložení obměny vozového parku chápu, ale u operáků mi to upřímně smysl moc nedává..
21. 1. 2021 11:10
Re: Uvidíme...
Vyplatí, protože nyní máme Octavie Syle, 2,0 TDi, DSG, se všemi slevami za pořizovačku 541 tis, tedy operák je nastaven na tuto částku a nová O iV vychází o 113 tis dráže takže i operák je dražší a jak píšu, riskáči jsou škudlilové....
21. 1. 2021 11:24
Re: Uvidíme...
No jasně.. takže ono vlastně primárně nejde o COVID, ale o prudké mezigenerační zdražení škodovky...

Ale to dává smysl, díky..