Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Šílená Hayabusa od Suzuki přijíždí. Už potřetí!

Hayabusa nezemřela. Necelé dva roky od ukončení produkce představuje Suzuki nástupce, třetí generaci superrychlého cesťáku se jménem sokola.
Zpět na článek
7. 2. 2021 18:00
7. 2. 2021 20:56
Avatar - SKAY
7. 2. 2021 18:00
Sokol přistál
Kultovní stroj :yes: dnes s ikonickým dyzajnem, kdo se naněm svezl pochopil slovo zátah :-! Natuněné tedeíčko se i mimo hospodu rovnalo hatepéčku :D
Rozbalit vlákno
11
Avatar - Dzakobo
7. 2. 2021 19:29
Re: Sokol přistál
Nečekal jsem, že výkon půjde dolů. Chtělo by to kompresor :D
Avatar - SKAY
7. 2. 2021 19:46
Re: Sokol přistál
Doba pokročila a dnes jít k Suze pro mašinu no nevím co tam koupit.... asi KTM Duke :*)
A Bude huř hmotnost roste a vykon klesá at se mají medvědi lépe....
8. 2. 2021 03:25
Re: Sokol přistál
Suzuki porad dela super masiny - hlave ty s motorem V2 ;) . Ale osobne taky ted jezdim na Honde.
Avatar - kari.laz
7. 2. 2021 20:32
Re: Sokol přistál
Tohle je hlavně motorka schopná delších cest se skvělým spodkem. Ten výkon je dostačující i přes tu hmotnost. A hlavně tak stabilní, že i ve velkých rychlostech skvěle maskuje, jak vůbec to řidič valí. Spolu s ZZR1400 to byla taková kategorie sama pro sebe.
Avatar - speedfred
7. 2. 2021 20:57
Re: Sokol přistál
Vždy som chcel Busu, ale nikdy k tomu nejako nedošlo. Nakoniec bola XX a na chvíľku 12R . Tie mašiny sú neskutočné (alebo boli).
Minulé leto som skúšal Z H2 že nejaký naháčik by sa hodil ale to už je moc 🙈. Ten kompresor je “hrozný”.
Avatar - SKAY
7. 2. 2021 22:11
Re: Sokol přistál
JO 4oka Kawa apak ty žebra jak na Ferari Krásné to léta.
8. 2. 2021 09:11
Re: Sokol přistál
Já ani moc ne. Kdysi dávno jsem měl jeden z těhle autobusů Kawu ZX-10 (předchůdce prvního ZZR 1100) a nějak jsem z toho nebyl nadšený. BlackBirda jsem měl půjčeného od kámoše na sjetí a to už bylo o dost lepší, ale pořád to spíše bylo na rychlou přímku a takových silnic na jihu Čech u hranic s Rakouskem moc není. Osobně jsem nikdy netoužil po nějakém cestování na motorce, protože jsem byl otrávený z auta (a to se ještě dalo i jezdit). Nikdy jsem nepotkal ani nějakou V2, která by mi sedla a to jsem jezdil kde co včetně Ducati 851.
Avatar - speedfred
8. 2. 2021 11:28
Re: Sokol přistál
Tak ja som práve niečo málo pocestoval a XX nebola zlá. Fazer mi ale vyhovoval viac.
Starú ZX10 som mal aj ja, a keď si tak zoberieš ako to jazdilo cca 30 rokov spať, to bolo niečo.
8. 2. 2021 11:34
Re: Sokol přistál
Jasně že to bylo príma :-! . Jezdil jsem jako hovado a střídal motorky jako ponožky. Jediné co bylo na té době blbé, že se občas někdo vymázl nebo i zabil.
Avatar - speedfred
8. 2. 2021 13:38
Re: Sokol přistál
Skoro žiadne radary slabučká premávka a o cestovných rýchlostiach tu radšej nebudem písať.😝 To by tu niektorým praskla cievka.🤯
8. 2. 2021 17:08
Re: Sokol přistál
To už je promlčený :yes: