Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V seznamu 100 nejvlivnějších firem světa jsou i 4 automobilky, jména možná překvapí

Magazín Time letos zveřejnil jména 100 celosvětově nejvlivnějších společností, mezi kterými nechybí ani čtyři automobilky z různých koutů světa. Jedno však mají společné: elektrifikaci. 
Zpět na článek
Avatar - R32
28. 4. 2021 13:22
Re: Tak co nám píšou ....
Mne ten sedan evokuje Hyundai Elantru minulej generácie...
28. 4. 2021 13:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 4. 2021 12:05
Tyhle americký ankety...
... jsou většinou dobrý maximálně pro to abychom pochopili jak moc je autor hlavou v minulosti. A byť se v tomto případě snažili, tak nacpat polomrtvou automobilku GM do kategorie titánů je dost troufalost.To platilo před dvaceti lety. Teda pokud titán nerovná se dinosaururs to pak jo. Jinak jsou titánem vw a toyota. To jsou nejsilnější značky v automotive. Ale ty ostatní volby překvapivě vystihují situaci.
28. 4. 2021 11:42
Tak co nám píšou ....
GM byl zařazen byl zařazen do seznamu 100 nejvlivnějších společností pro rok 2021 díky neustálému úsilí o transformaci na zelenější a udržitelnější společnost. (zdroj: gmauthority.com)
Teslu nemá cenu komentovat :yes:
BYD (zkratka pro Build Your Dreams), čínský výrobce původně produkující jen baterie. Sedan mi trochu připomíná Mondeo https://www.byd.com/en/car.html
VW je z toho seznamu pro mě nejméně zajímavý podnik