Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon IAA 2021 v Mnichově odhaluje první premiéry: Těšme se na nový Mégane i sedmimístnou Dacii

První ročník mnichovského autosalonu, který od roku 2021 nahrazuje autoshow IAA ve Frankfurtu, už zná své první premiéry. Klíčové novinky přiveze BMW, Smart, Dacia nebo Renault.
Zpět na článek
Avatar - Roman Horký
8. 7. 2021 14:24
OT: Zase budou pokutičky
EU pokračuje v ničení evropských automobilek. Až si přečtete ten důvod, tak se vy rozumnější poserete smíchem. Eko magorů se to netýká, ti budou radostně křepčit.
Rozbalit vlákno
5
8. 7. 2021 15:18
Re: OT: Zase budou pokutičky
Myslíš tu necelou miliardu (Eur - 875 milionů), které mají vyklopit VW, BMW, Porsche a Audi, protože Daimler naprášil kartel s cílem omezit vývoj a zavádění systémů pro měření emisí? Viz: článek na seznamu s názvem Brusel udeřil na německé automobilky. Za protiemisní kartel zaplatí miliardy.
Bylo by poměrně zajímavé zjistit, kolik ty "postižené" automobilky dostali dotací v rámci pandémie.
Avatar - Roman Horký
8. 7. 2021 15:25
Re: OT: Zase budou pokutičky
Ano, to myslím. Vůbec mi připadá absurdní a nepřijatelné (a typické pro komunisty) jakkoli šlapat po průmyslu vlastních zemí.
Avatar - Ozzman
8. 7. 2021 15:33
Re: OT: Zase budou pokutičky
I když ten průmyslník podvádí? Tady mi smrdí paralela s Agrofertem.....
Avatar - Roman Horký
8. 7. 2021 16:10
Re: OT: Zase budou pokutičky
Co je podvodného na tom, když splní požadované limity? To je problém uvnitř hlavy rudozeleného komunisty, který předpokládal, že plán snižování emisí automobilky Stachanovsky překročí. Asi že poručí větru a dešti.
V tomto duchu by šlo za podvodné považovat i například
- dodání plnění v souladu se smlouvou (měl jsem dodat víc)
- zaplacení daní v zákonné výši (měl jsem zaplati víc)
a podobně.
S tím agrofertem to taky moc nechápu. Jako že měl Babiš jednou říct Dost! Soudruzi, já sice mám nárok na dotace, ale prostě je nechci. Pojedu si raději jen za vlastní. Ukaž mi podnikatele, který to udělá. Neexistuje nikde na světě takový.
Přeju těm automobilkám, zejména VW, aby ten soud vyhrály. Uznej, že se nestává často, abych se zde já zastával Folksvágnu.
Avatar - Ozzman
9. 7. 2021 09:02
Re: OT: Zase budou pokutičky
Babiš především ovlivňuje a machinuje s dotačními tituly na starně jedné jako politik a na druhé straně zase machinuje s firmami, aby se vešel do limitů, říká se tomu střet zájmů.

Brát dotace a přizpůsobovat dotace tak, abych jim požral ještě více, je sakra rozdíl