Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Valentino Rossi se loučí s MotoGP. Se závoděním ale nekončí. Kde bude pokračovat?

Devítinásobný mistr světa silničních motocyklů Valentino Rossi na konci sezony po čtvrtstoletí v šampionátu MotoGP ukončí svou hvězdnou kariéru.
Zpět na článek
Avatar - pradeda777
6. 8. 2021 14:57
Re: pamatuju ho jako mladyho cucaka
Tak tak....jak ten čas letí. Sleduji bikes už 60 let a pamatuji ve sportu mnoho změn. Ne všechny vedly k lepšímu.....pro jezdce i pro diváky. Podle mého názoru byla chyba, že se drasticky zredukoval počet závodních kategorií, kde v jednu chvíli mělo v závodě šanci na nejvyšší stupínek až 7 jezdců a dnes pouze 3. Že se postupem času náklady na účast v mistrovství světa vymkly kontrole....jakož i náklady na pořádání závodů (Brno konec 2021), je další negativum.
Nicméně Rossimu jsem fandil celou dobu od roku 1996 a jsem rád, že mě doma visí od něj poster Ecco i due campioni del mondo Yamaha s jeho podpisem. :yes:
6. 8. 2021 13:13
pamatuju ho jako mladyho cucaka
to ten cas leti
za to 1/4 stoleti v ms
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
6. 8. 2021 11:35
Pozdě.
Od jeho prvních závodů v r. 1996 bylo jasné, že je mimořádný talent. Fandím mu a je mi sympatický. Odejít z Moto GP však měl před deseti lety.