Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženevský autosalon 2023 nebude v Ženevě, stěhuje se pouze do Kataru

Příští ročník ženevského autosalonu se měl konat nejprve v Ženevě, následně v Kataru. Evropská část však byla nakonec zrušena.
Zpět na článek
Avatar - rohYpnol
19. 8. 2022 12:32
Mají co si zasloužili
Byli tak nenažraní až si pod sebou podřezali větev. Neuvěřitelně předražené nájmy, vstupné, ubytování....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
19. 8. 2022 15:38
Re: Mají co si zasloužili
a titul NEJPITOMĚJŠÍho EKONOMa planety PO ZÁSLUZE získává = na základě NESPOČTU příspěvků na ACZ :-!

Vole TUŠÍŠ jak co se dělá a kolik stojí výstava? JAK TY dokážeš všechno OPAČNĚ = když si FURT VŠECHNO jen VYMÝŠLÍŠ :D
Příprava 1 (vlastně malé) pražské stojí PŮL ROKU PRÁCE a pak ty dny výstavy třeba 80.000 kroků :-O :-)

jeden KRÁL VACULÍKOVA PRAVIDLA tu už je = ale asi se BUDE MUSET PODĚLIT :*)
19. 8. 2022 12:39
sbírka katarského majitele
by pro mně byla mnohem zajímavější než jakákoliv současná výstavní produkce
Rozbalit vlákno
0
19. 8. 2022 13:06
klasické autosalony jsou mrtvé
Proč by měli automobilky platit nehorázné částky autosalonu, jen aby novináři viděli statická auta? Teď se to dělá tak, že automobilka sama zorganizuje prezentaci nového modelu, novináři rádi přijedou, auta si projedou, natočej a na sociálních sítích zveřejní mraky videí a článků. A platit šílené vstupné a vidět to samé, co u prodejců zadarmo?
Rozbalit vlákno
4
Avatar - pradeda777
19. 8. 2022 13:58
Re: klasické autosalony jsou mrtvé
Přesně. Autosalony/pořadatelé by měli platit automobilkám, aby se zúčastnily autosalonu ne naopak. A pořadatelé by se měli snažit přilákat návštěvníky různými doprovodnými akcemi a tím celou show zatraktivnit.
Avatar - Hammunasakra
19. 8. 2022 15:42
Re: klasické autosalony jsou mrtvé
hele vy se o cenu chcete dělit 3? :*)

viz já 15:38 = základ ZÁKLADní pravidlo = je NEvymýšlet (si když o té či oné věci NEVÍŠ NEZNÁŠ NEROZUMÍŠ = to bys ve svym věku měl vědět PRADĚDO ;-)

protože TAK FUNGUJE Vaculíkovo pravidlo = že když VYMÝŠLÍŠ SI tak "trefíš" přesný OPAK = naprosto většinou. KDYBY si házel korunou = tak trefíš správnou odpověď víckrát

tak SI NEVYMÝŠLEJ = sou to (skoro vždy u všech) jen pitomosti
Avatar - pradeda777
19. 8. 2022 17:17
Re: klasické autosalony jsou mrtvé
Tvl....já vím, že máš 7 nicků.... :-!
Avatar - Hammunasakra
19. 8. 2022 17:27
Re: klasické autosalony jsou mrtvé
Tvl mě jde (vždy jen) o FAKTA ne(snáším) KECY

a to jak když sem mě 17 :no: tak FURT STEJNĚ když máš :yes:

no a ty si napsal kravinu

snad krom nějakejch VÝJIMEK potvrzujích pravidlo NELZE pokrýt náklady (jen) vstupným. Ostatně PROTO TOLIK různejch akcích skončí (dokonce) prodělkem. je to HORA PRÁCE a ČASu = a výsledek nejistý (často až.. viz předchozí věta