Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac Celestiq přijíždí v produkční podobě, elektrická vlajková loď je skutečně působivá

Po letech čekání míří Cadillac se svou vlajkovou lodí Celestiq zpátky do světa ultra-luxusních automobilů.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
20. 10. 2022 10:21
Re: Trhly
Další fake účet, Hamunáko, ty jedeš. Samozřejmě vše nahlášeno. :-)
Avatar - Barrichello
20. 10. 2022 10:20
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Nekrm zeleného trolla placeného Kremlem, nemá to cenu :-)
Avatar - Barrichello
20. 10. 2022 10:18
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Mimořádně hloupá je propagace utopistických fantasmagorií typu OZE, které v zimě nefungují, sou to nestabilní šmejdy, totálně závislé na čínských a afrických a ruských surovinách, v zimě nefungující a tudíž nutné vykrýta LTO, uhlím a plynem.
Avatar - Mokrous
19. 10. 2022 22:52
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Tak o nás co jezdíme ICE je přece dobře známo, že jsme prasata a podporujeme zlé režimy, zatímco EV fans a jejich modly jsou křišťálově čistí, jako Standa Gross. Že jo?
A podporují jen ty dobré režimy, jako výše zmiňované Kongo, nebo Rusko, Čínu, Zair či Zambii...
Takže jsem to myslel tak, jako jestli má taky ten prasečí žaludek, jako my.
19. 10. 2022 21:50
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Mas na to jezdit moralne na ropu???

https://www.un.org/…ctims-oil-spills

Tvuj prispevek je mimoradne hloupy.
19. 10. 2022 19:28
Re: Tohle ne
Mne sa to vcelku páči. Zvonka, interiér nie.
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 19:05
Re: Údaje Eurostatu o OZE
Dík bariku za ukázku CO DOKÁŽE JEDEN pouhý JEDEN demagog DEZINFORMÁTOR = jedno jestli Prokopec nebo Smutný

Díky PRO RUSSKÁ SS.VINĚ ty NIKDY NEZKLAMEŠ
19. 10. 2022 17:17
Re: Tohle ne
Nepřijde mi to reprezentativní a rozhodně nevypadá jako "drahý", jen divný... Ten tvar zadní části, světla atd. Prostě děs...Tenhle "koncept" ve mě ani nevytváří dojem něčeho výjimečného a ani ten "must have" pocit... :-(
19. 10. 2022 14:52
Re: Trhly
Zbytočne kŕmiš trolla. Nepíš mu, diskusie budú čistejšie od jeho zvratkov, aj keď si často vystačí sám...
19. 10. 2022 14:39
...
Podla palubky som myslel ze cadillac uz patri fordu a nie gm :) ... ma to ako cinske mondeo :)
Avatar - Barrichello
19. 10. 2022 13:16
Re: Krach GM se blíží
Kremlu posluhovali zásadně podporovatelé OZE, přečti si ty odkazy, ulhanej šmoulo :-) :-) :-) :-)
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 13:07
Re: Krach GM se blíží
Vidíš i ty umíš napsat normální příspěvek = ale NE TENHLE pro ruSSky TUPÝ posluhovači KREMLU

Ten z 12:41 ;-)
Avatar - honzaHK
19. 10. 2022 11:45
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Opakovaný vtip již není vtipem. Vymysli si svůj vlastní žert a dej si při tom pozor, aby nebyl tak zjevnej, jako ten můj...
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 11:17
Re: Krach GM se blíží
Vidíš JAK MOC si blbej? ani nevíš na koho sis stěžoval BONZOVAL soudruhu pro ruSSká SS.vině :D
Avatar - Barrichello
19. 10. 2022 11:01
Re: Krach GM se blíží
Už ti zrušili ban? Nebo si dostal po měsíci vycházky? :-) :-) :-)
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 10:45
Re: Krach GM se blíží
nemusíš furt dokola psát: JSEM PRO RUSSKÁ SS.VINĚ a SSVOLOČ
Avatar - Barrichello
19. 10. 2022 10:41
Re: Krach GM se blíží
Jestli pánům redaktorům trošku neuniklo, že ten Aurus se neprodává jen v Ruské Federaci, ale i mimo ní. Takže nějaká čísla v rusku sou silně irelevantní :-) :-)

Pozdravují tě Hellmuti
https://www.handelsblatt.com/…ut/28744668.html
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 10:10
Re: Krach GM se blíží
Nejsi ty ta PRO ruSSká svoloč SS.vině = co tu léééta TAPETUJE jak je Rusko skvělá země co všechno umí vyrobit https://www.autoforum.cz/…prakticky-stoji/

KLIKA že všechno je PŘESNĚ NAOPAK = než ty vyplodíš PRO RUSSKÁ prodejná ZRŮDO = táhni DO PEKLA DO RUSKA = kam patříš :*)
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 10:06
Re: Trhly
je to tak speciálně já tu FURT dokola píšu HLAVNĚ PARAMETRY (včetně "milionkrát" 0-100 :-!
Naposled (včera) u BMW 8er = to bylo zrovna "výroční" po1000cí HLAVĚ PARAMETRY vo ty de :D

a (ještě) hůř TO SAMÝ dělám v (diskuzích o) hifi :*)

No moc si mi tu svou větu NEvysvělil = jen si zopakoval SVOJE představy ;-)

i7 zatím asi spíš maličko zklamání, i4 fajn ale určitě POČKAT právě na příští generaci = na "odpovídající" platformě. Ale to víš = to "jen podle internetu" :-)

Bude to ještě chvíli trvat = než klasický výrobci jako Cadillac MB BMW doženou Lucid = tahle (vlastně) DRUHÁ GENERACE Tesly S = je fakt neskutečně povedená https://fdrive.cz/…prvni-dojmy-9002
Avatar - Mokrous
19. 10. 2022 09:54
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Tak pokud budeš jezdit jen rovně a rovnou na Maledivy a v cíli budeš brzdit velmi opatrně, nebo si zavazadla pošleš taxíkem, tak proč ne.
Teda pokud na to máš finančně i morálně, že ano... https://www.ft.com/…c06-a4640c9feebb
Avatar - Barrichello
19. 10. 2022 09:50
Krach GM se blíží
jen co přejdou kompletně na elektriku. Kolikpak bude daňové poplatníky v USA zase stát záchrana :-) :-) :-)
19. 10. 2022 09:43
Re: Trhly
Vysvětlím to.

1. Ten bod s nedůvěrou v první model nové automobilky je snad jasný. Myslím, že je to racionální a logický přístup. U stavění aut je nějaká učicí křivka, musíš vychytat mouchy a strávit tím určitý čas, tahle fáze se nedá úplně přeskočit. Takže já, kdybych měl řešit nákup elektroauta, tak bych teď uvažoval asi takhle: vzal bych příští generaci Taycanu 2, nebo další generaci něčeho od BMW - i7 nebo i4. U těchto firem vím, že uměj stavět auta, v další generaci zlepšej i to svoje elektro, a pak už to bude asi dost dobrý. Druhá možnost je něco od Tesly - tam mám plnou důvěru v elektro, to mají evidentně výborně vychytané, ale zase ta autová část mě zatím neoslovila - předpokládám, že v další generaci už to bude lepší a bude to pro mě taky zajímavá možnost. U toho Lucidu bych prostě taky radši počkal o dvě tři modelové generace déle. Samozřejmě když je někdo těžký dotcomový miliardář ze San Franciska, tak si může ten Lucid koupit hned, protože chce podpořit pokrok a nevadí mu, že za ty peníze dostane betu. Ale já musím počkat, protože by mi těch peněz bylo líto, tak nejsem early adopter, ale spíš ten v druhém sledu. Jak se diplomaticky říká, "smart follower".

2. Konkrétně u tebe jsem si všiml, že se necháváš často unést papírovými parametry a čísly z internetu. Máš tendenci adorovat auta, se kterými jsi reálně nejel, máš to jen vyčtené z webu. Ale pro mě zrychlení 2.6 nebo X km dojezd neznamenají nic. jsou to jen sterilní čísla. Musíš posoudit, jak je auto opravdu sladěné, jak se vyvedl podvozek, co materiály uvnitř (toto už je luxusní vůz, tak se řeší i kvalita kabiny). A tam já prostě říkám, že jako prvnímu modelu výrobce tomu nemůžu zcela věřit. A mmch. první poctive recenze z webu, které nejdou jen po číslech pohonu, to potvrzují. Na Edmunds myslím psali "far from perfect" - no a to si taky myslím, že reálně bude. Za 10 let už to může být jinak
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 09:07
Re: Trhly
to MULTI NICKování = je fakt šílený :*)
Avatar - Jasper De  Ceuster
19. 10. 2022 09:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 08:48
Re: Trhly
to je ROZHODNĚ PRAVDA (proto) sem se X-krát dával https://cs.wikipedia.org/…ger%C5%AFv_efekt a https://www.national-geographic.cz/…ni-20181018.html

prostě BLB SE přeceňuje inteligent (velmi často) podceňuje = už sem sem ty odkazy dal MOCKRÁT :*)

No ale K VĚCI = furt MI uniká ten velitelův závěr. KDYŽ si mě. potřebu se do toho přimíchat, k tomu ozvat = VYSVĚTLÍŠŠŠ? ;-)
VÍTE (teda) vy dva o tom něco víc než já? jak si "minaznačil" :-!
19. 10. 2022 08:00
Re: Trhly
To čo si o sebe myslíš a pravda sú dve rozdielne veci.
19. 10. 2022 07:58
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Jejda... Dlhé vedenie?
19. 10. 2022 07:57
Re: Tohle ne
Prečo divné, nájdeš dosť ešte divnejších. Čo by si chcel, klasiku ako pred 30 rokmi?
19. 10. 2022 07:51
Re: Tohle ne
Asi to nemění nic na tom, že to je opravdu divný (za mě ošklivý) auto za 300k USD ;-)
Avatar - Hammunasakra
19. 10. 2022 07:51
Re: Trhly
Hele nerozvedl bys tu poslední větu?

Jo mám asi (určitě) větší přehled co kde jak = než většina lidí = ale nějak mi uniká tvůj závěr
19. 10. 2022 06:02
Re: Trhly
Auto je hodne komplexni vyrobek, a proto bych si nikdo nekoupil prvni auto zadny automobilky. Neni to jen o pohonu, auto je taky naladeni podvozku, vyrobni postupy, interier... Vim, jak fungujou startupy i korporace - je proste NEMOZNY, aby tvuj prvni vyrobek v takhle komplexnim oboru byl super. Bude tam obrovsky mnozstvi bugu a prostoru k vylepseni. Hlavne v te klasicke autove casti - tu elektrickou, pohon, zvladnou asi dobre. Ale ja proste nemam tolik penez a casu, abych si mohl dovolit koupit prvni model dane automobilky. O dva tri modely pozdeji, mozna... Ty to beres moc podle internetu, ale realnej zivot je jinde.
19. 10. 2022 04:00
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
"chrochtavou naftu, se kterou dojedu bez otravnýho tankování až na Maledivy."

Hlavně nepřeháněj ;-)
19. 10. 2022 00:02
Re: Trhly
Lucidu zlobi vsechen software to nechces
Avatar - honzaHK
18. 10. 2022 23:51
Re: Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Nepřeháněj. Stokrat raději si koupím tohle než smradlavou a chrochtavou naftu, se kterou dojedu bez otravnýho tankování až na Maledivy. Hlavně nepřeháněj!
Avatar - Mokrous
18. 10. 2022 22:59
Další genitální sranec za ranec. Bravo!
Při tom výkonu jistě přijde vhod přímo brutální boční vedení těch úžasných designových křesílek, že? A taky bagáž bude dozajista ráda, že se při dovádění těch šesti set koníků bude moci kdykoli podívat do kabiny mezi posádku poslechnout si 1547 reproduktorů a omrknout 165 displayů a 2564705556 barev podsvětlení. Alespoň, že nová 123 palcová kola zajistí patřičný komfort a usnadní tlumičům práci s neodpruženými hmotami.

Už se všichni moc těšíme.
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2022 21:15
Re: Trhly
Mě docela taky. https://www.lucidmotors.com/ má větší náskok než by člověk věřil (jedno jestli BMW 7er, MB nebo tohle) ale tohle JE pěkný :yes:
18. 10. 2022 19:44
Q na konci?
Celestiq? No neblázni...
Dúfam, že ich Škoda zažaluje...
:-[] :-[] :-[]
Mimochodom - nie je ten displej na palubke príliš malý?
18. 10. 2022 19:43
Tohle ne
Ještě že má zadní lampy červené, aspoň je poznat co je zadek a co předek :-D