Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Touareg: Nové fotografie

Nový Touareg bude ve vodách velkých SUV bojovat stejnými zbraněmi jako ten předchozí. Nabídne nekonfliktní design, odlišnou image spojenou s neprémiovou značkou, praktičtější orientaci a nabídku motorů srovnatelnou s BMW nebo Mercedesem.
Zpět na článek
neregistrovaný "KD8MRK"
19. 5. 2010 02:30
Nejhorsi SUV na US trhu je Durango a pak Touareg
VW v USA je v prodeji nekde kolem 20.mista a nema co nabidnout (kvalitu uz vubec ne,patri mezi horsi prumer a rozhodne horsi nez vsechny 3 automobilky).
Zkousi prorazit s VW Golf, ale tvar karoserie je ponekud....."no fun".Golf je bezesporu velmi dobre inzenyrsky zkonstruovan. Ale tam to i konci. Auto potrebuje mit "smrnc" zamereni, musi oslovit nejakou kategorii zakaznika: zeny-muze, vek... To neumi ani jeden vuz od VW.
20. 3. 2010 23:23
Re: SUV TUAREG
Pak bude makat v Nošovicích a bude vzpomínat na pohodovou práci v Bratislavském VW. >:D
Avatar - white label
20. 3. 2010 23:15
Re: SUV TUAREG
Tak samozřejmě, někde se to ušetřit stejně musí a plechy jsou podstatně nepostradatelnější... :-O 8-s >:D
20. 3. 2010 22:54
Re: SUV TUAREG
A nebo přidají na plechu Touaregu a jeho pošlou na pracák >:D
Avatar - white label
20. 3. 2010 22:49
Re: SUV TUAREG
Jj, až mu trochu přidají, hned příspěvek zase rád smázne... :*) >:-[]
20. 3. 2010 22:30
Re: SUV TUAREG
Ve Slovenskem volkswagenu se stávkuje, to bude nějaký shrzený odborář >:D
Avatar - white label
20. 3. 2010 20:07
Re: SUV TUAREG
On ten "noo" bude asi z toho tvého/vašeho týmu, když toho o něm tolik víš... ;-) >:-[]
Avatar - wikinko
20. 3. 2010 19:50
Re: SUV TUAREG
asi z fabriky >:D a prekvapilo by ta? stary touareg bolo jedno z najnespolahlivejsich aut v historii, tak preco nesetrit aj na novom :-)
20. 3. 2010 13:28
SUV TUAREG
včera poobede sa vyrobil posledny Tuareg prvej generacie,novy Tuareg ma problemy s plechami,setria na plechu.
Avatar - white label
20. 3. 2010 12:15
Re: Pějme píseň do kola...
...a přitom z toho stačilo napsat jen pár slov:
"Doufám, že nebudu nikdy nucen se v něm, byť na pár metrů povozit. DOUFÁM."
To o tobě vypovídá nesrovnatelně víc, než ten "velký zbytek" tvého textu "k autu"...
Mám pro tebe skvělou zprávu, můžeš být zcela v klidu, nikdo tě do ničeho podobného určitě nutit nebude..., naopak jsou mezi námi i takoví "šílenci", co za něco takového dají dost peněz, ale tím se zbytečně "netrap", to je evidentně daleko za hranicí tvého chápání, Bruno... 8-s ;-)
Pějme píseň do kola...
Z fotek je cítít více než patos tužby být "Uhlazený za každou cenu".
Pod pokličkou je však přetlak kýče, bezpohlavnosti a trapnosti kalkulu, nemaje náznaku tahu nadčasovosti.
Nerozpoznat teturága od teurana, gelfa, pela a dalších je skutečně hodno umění mr. Salieriho či Rafaela. Dnes celý svět VŠAK obdivuje reverendo Michelangelo Buonarroti.
A interiér? Lezu do fábie, nebo ibizky? Nebo kam vlastně?
Barvy mdlé, působící depresivně, došla již tak vykrádaná invence.
Volant a pár dalších prvků opajcované od konkurence a vydávané za své, jest styl totožný se způsoby kritizujíc styl Made in Čína. Suma sumárum čím méně těchto neforemních mastodontů potkám IN NATURA, o to budu šťastnější. Doufám, že nebudu nikdy nucen se v něm, byť na pár metrů povozit. DOUFÁM.
Jak říkají naši přátelé ze severozápadu, kteří nás stále mají za nekulturní stromolezce, je to Fögelschöichë.
Pro neznalce napovím, že se jedná tak trochu o Tyrolský hantec.
:no: :no: :no:
20. 3. 2010 09:27
Re: K zemi!
Nového Touarega aj Cayenna som mal možnosť okukovať prv, ako tu boli prvé fotky. Pochopiteľne, nemôžem sa tým na verejnosti chváliť, ak máš prístup k novým veciam, musíš podpisovať mlčanlivosť, takže by ma nejaké zverejňovanie info mohlo prísť pekelne draho.
20. 3. 2010 09:22
Re: K zemi!
Zvonka Touareg hodne zhodil, vyzerá voči prvej generácii ako štíhly atlét, možno preto chceli zachovať robustnosť v interiéri. Inak palubka je tak podobná tej pedošlej, že som si na začiatku nebol istý, či celý pontón neponechali pôvodný, podobne aj výplne dverí...
Avatar - Ricardo
19. 3. 2010 23:30
Re: K zemi!
Avantime, chceš tím říct, že Q7 se ti líbí nebo ho považuješ za reprezentativní auto?
Avatar - Ricardo
19. 3. 2010 23:29
Re: K zemi!
Palubka v novém Touargu je strašně mohutná a vysoká, v tom je Cayenne o hodně lepší
Avatar - Ronault.
19. 3. 2010 23:22
Re: K zemi!
V bíle se budou reprezentovat tak maximálně hiphopeři 8-s Když už něco tak ošklivého a velkého jako Q7, tak aspoň v opravdu reprezentativní černé, ta se hodí ke všemu.
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
19. 3. 2010 23:18
Re: K zemi!
V bílé je representativnost nepřehlédnutelné Q7 ještě intenzivnější :yes:
Avatar - twistedTSD
19. 3. 2010 23:06
hm
no nevím, nevypada sice vubec zle, ale na prvni pohled me moc nebere...
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
19. 3. 2010 22:30
Re: K zemi!
Měl jsi tu čest vidět VWelikána osobně? ;-) Řekl bych (na základě fotografií), že Volkswagen v mnohém drží krok s prémií. Stačí jen letmý pohled na přístrojovou desku Touaregu... mohutná, a přitom ji nelze upřít určitou lehkost, kterou postrádám například v Q7 (kterou mám také rád, zejména v bílé barvě...).
19. 3. 2010 22:05
Re: K zemi!
Teš sa, je na čo. A že SUV nemám príliš rád... ;-)
19. 3. 2010 22:04
Re: Skrášlenie pekného
A vieš, že to vôbec a ani trochu nevadí...? ;-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
19. 3. 2010 21:56
Re: K zemi!
Na fotografiích v mnoha ohledech pozitivně, avšak skutečné setkání s vozem je o něčem jiném ;-) Velmi se na něj těším.
Avatar - white label
19. 3. 2010 20:08
Re: K zemi!
Jak tě překvapil, pozitivně nebo opačně... ;-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
19. 3. 2010 19:57
K zemi!
Na těch skicách je automobil až protivně nízký... nicméně skutečný model mě překvapil, ačkoli úzce navazuje na předchozí verzi, kterou přirozeně rozvíjí dle současného stylu značky Volkswagen.
19. 3. 2010 19:50
Re: BÍLÁ KÁVA
U BMW hlavně ta perleťová bílá :yes:
Avatar - white label
19. 3. 2010 19:16
Re: BÍLÁ KÁVA
Bílá taky, proč ne..., právě téhle generaci sedne ještě lépe, než té předchozí, kde se ze začátku produkce ani nenabízela...
Bílá sluší z "SUV" i X6ce a hodně taky eMeLku...
19. 3. 2010 17:39
Re: BÍLÁ KÁVA
Tak se mě to líbí! Žádné sáhodlouhé okecávání... konečně tady ani není co okecávat :yes: Jinak když je řeč o barvách tak mě se na Touaregu líbí bílá. Já vím pro někoho je to bling bling kýč, ale podle mě je ten kontrast bílé barvy a nelakováných plastů fantastický + chromové orámování skel a hezká kola.

P.S. už si viděl tu Reklamu na Tigiho? Dokáže vše co si dovedete představit /střih/ Tigi střechou dólů /střih/ skoro vše >:D :yes:
19. 3. 2010 16:03
Re: Skrášlenie pekného
To nie je úvaha, to je fakt. ;-) A napísal som ju sem preto, aby to tu trošku ožilo... Zdá sa, že sa podarilo.
S Touaregom nemám žiadny problém, aj keď tiež patrím k tým, čo by si ho nekúpili (a vlastne ani žiadne SUV), ale kajúcne sa priznám, že ten nový sa mi dokonca páči - od chcvíle, ako som prvý krát videl jeho surovú zvarenú karosériu na konci linky... :-)
Avatar - white label
19. 3. 2010 15:58
Re: BÍLÁ KÁVA
Jsi docela blízko, ale PINK to zrovna není, stejně jako ta naše "PIloNKa"...
>:-[] ;-)
Avatar - kolmar
19. 3. 2010 15:44
Re: Skrášlenie pekného
Ale oproti Touimu sa podstatne menej sypal!
Avatar - hattori_hanzo
19. 3. 2010 15:42
Re: Pre redakciu....
S tím bohužel musím souhlasit,ale je to nešvar snad všech stránek. ;-\
19. 3. 2010 15:30
Re: BÍLÁ KÁVA
Tak já nevím, jestli jsem na tuhle SUV kategorii moc starej (nebo mladej), jsem konzerva jak vyšitá, není nic nad klasický sedan v tmavých barvách (když uvažuju soudobou konfekci)
Avatar - white label
19. 3. 2010 15:30
Re: BÍLÁ KÁVA
To rozhodně, sám bych si ji nedal (ani nemám) na každé auto, ale znám dost dalších zajímavých altertinativ i bez té, co ti u nového Touaregu zřejmě chybí... ;-) >:-[]
19. 3. 2010 15:25
Re: Interier Porsche vs VW
Heheh :-) , tak si kup sestku bez Xka, tam bude spokojenejsi :-) . Mamca vymenila X5ku presne z tech duvodu, o kterych tu pises(krome toho vyhledu z kufru), za XC90 a psum se prej i lepe nastupuje, coz nechapu, protoze ten vyklopnej spodni dil zadnich vrat mi prijde naprosto stejne umistenej u obou dvou vozu...no nic, hlavne ze uz ted mohou pohodlne spat, zatimco clovek otroci za volantem..., X5ka fakt drncala.. ;-\
19. 3. 2010 15:22
Re: Skrášlenie pekného
Tak to citim i ja ;-)
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 15:10
Re: BÍLÁ KÁVA
>:D Tak ale uznej, že ne na každé auto se hodí bílá s karbonovou střechou. ;-)
Avatar - white label
19. 3. 2010 14:53
Re: Skrášlenie pekného
Tak to ano, ale o tom jsem se dost podrobně rozepsal "vedle" v diskusi pod cenama Cayennu... :-)
Avatar - white label
19. 3. 2010 14:50
Re: BÍLÁ KÁVA
Tuším, která barva ti(vám) tam asi tak nejvíc chybí... ;-) >:-[]
Avatar - white label
19. 3. 2010 14:47
Re: BÍLÁ KÁVA
Jo, ta "bílá káva" (zatím není žádná podobná barva na konfogurátoru Touaregu) na hybridu vypadá zajímavě, líbí se mi hodně i ta tmavší hnědá "graciosa"...
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 14:45
Re: interier
Tak to asi ani nebude, nejspíš je třeba oddělit zrno (Audi, Porsche) od plev (VW). :-) ;-)
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 14:43
Re: BÍLÁ KÁVA
Taky se mi to auto moc líbí, jen výběr barev je chabý. Ale kabina nemá chybu. :yes: ;-)
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 14:42
Re: Skrášlenie pekného
Povinnost možná, reprezentativnější mi ale nepřišel. V nové generaci obou se jejich charakter (těch vnitřků) liší mnohem víc, a je to jen dobře, v cayenne I bych měl pořád pocit, že mě někdo natáhnul jen kvůli tomu znáčku na kapotě.
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 14:40
Re: Interier Porsche vs VW
Osobně bych se s tebou nepřel, ale znám pár uživatelů SUV, kteří ano, například ne každému se líbí malý těžko jdoucí volant nebo udrncaný podvozek, když do té X6 přesedne třeba z Touarega na vzduchu, že X6 projede nějakou zatáčku o 20 km rychleji je těm lidem šumák. Jo a ještě o jednom s X6 nespokojeném vím, totiž, můj pes, když jsem ho zavřel do kufru X6ky, mi pak vynadal, že neviděl ven. :-) ;-)
Avatar - T613
19. 3. 2010 14:39
Re: Skrášlenie pekného
tohle jsem trošku nepobral :-| :-|
Avatar - white label
19. 3. 2010 14:31
Re: Skrášlenie pekného
Ano, uvnitř to byla (vzhledem ke značce a ceně) skoro povinnost... :-)
19. 3. 2010 14:27
BÍLÁ KÁVA
Asi stárnu, ale jsem z té barvy "bílá káva" docela v kolenou. Fantastický vůz. Ať koukám, jak koukám, nemůžu najít jedinou stylistickou chybičku. A velmi oceňuji neokázalost kokpitu. Jo, Touareg to trefil. Přesně na komoru :yes:
19. 3. 2010 14:27
Re: Skrášlenie pekného
Uvnitr byl ale peknej...rozhodne reprezentativnejsi, nez Tuareg ;-\
19. 3. 2010 14:26
Re: Interier Porsche vs VW
Za idealni SUV povazuji X6ku, protoze SUV nikdy nepojede v terenu, maximalne po polni ceste ke srubu...to znamena, ze nejlepsi vlastnost SUV, z meho uhlu pohledu, je velikost a s tim spojena bezpecnost a respekt na silnicich...druha super vlastnost X6ky je jeji sportovnost, kterou ji muzou zavidet nektere radoby sportovni kompakty...
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 14:24
Re: interier
Nevím, nezkoumal jsem, jestli tě to zajímá, zkus konfigurátor VW.de, jestli tam ta možnost nebude, pak nejspíš bohužel.
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 14:22
Re: Interier Porsche vs VW
Záleží, co od toho auta čekáš, resp. budeš-li chtít nějak definovat žádoucí vlastnosti SUV. Každé z jmenovaných má svoje výhody i nevýhody, navíc o novém touaregu zatím nikdo neví, jak jezdí. ;-)
Avatar - positivemind
19. 3. 2010 14:20
Re: interier
Zdá se mi to jako hloupost... SUV za 1.8mio (počítám hybrid) a nebude to mít?
19. 3. 2010 14:13
Re: Interier Porsche vs VW
Konkretne X6ka muze hrde ukazat prostrednicek oboum koncernakum od VW... a X5ka take a to uz nejakej patek po silnicich jezdi :-) ...ale jsem mozna trosku zaujaty ;-)
Avatar - white label
19. 3. 2010 14:09
Re: Skrášlenie pekného
První Cayenne nebyl žádný "designový skvost", a to ani mezi SUV... ;-)
Avatar - white label
19. 3. 2010 14:05
Re: Skrášlenie pekného
Taky proto, že zaměstnanci čekající obvykle na ojeté auto max. střední třídy, nemají na to, provozovat podobné auto...
Avatar - R32
19. 3. 2010 14:01
Re: Skrášlenie pekného
A ja som myslel že k tomu Touaregu by si bral niečo malé do mesta... FOX ??? >:-[]
Avatar - R32
19. 3. 2010 13:52
Pre redakciu....
Prečo pre boha dávate tapety na plochu v tak tragickom rozlíšení 800*600 a 1024*768 no neponúkate žiaden v pomere 16:9 resp 16:10 ??? Myslím, že v dnešnej dobe má hádam aj viac než polovica ľudí širokouhlý monitor. ;-\
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 13:51
Re: Interier Porsche vs VW
...jak v čem. ;-)
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 13:50
Re: interier
Starý touareg měl možnost palubky v kůži, jenže teď stojí v základu (V6 tdi) o třista klacků míň než před čtyřmi lety, na kůži nezbyl "nákladový" prostor, nejspíš.
Avatar - Dinar
19. 3. 2010 13:48
Re: Skrášlenie pekného
Protože ne každý zaměstnanec má love na to živit káru za jedenáct na sto, a na servis auta s průměrnou cenou 1,5 mega? Proboha, Klaudie, co je to zas za úvahu?? :-O
neregistrovaný "arbenigol"
19. 3. 2010 13:47
Re: Skrášlenie pekného
CC ;-)
19. 3. 2010 13:30
Re: interier
Kuzi obsivana palubka pak znamena napis Porsche a Cayenne, misto VW a Transporter eee teda TUareg...
19. 3. 2010 13:29
Re: Skrášlenie pekného
Ja vim proc...protoze je hnusnej a za ojeteho Tuarega koupis stejne ojete Cayenne ;-) v bezove kuzi.
19. 3. 2010 13:27
Interier Porsche vs VW
Na interieru je jasne videt, proc je Cayenne drazsi, kdyz k tomu pripocitame image znacky, pak se neni cemu divit, kazdopadne ceny obou vozu jsou vice, nez prijemne...ale BMW je BMW ;-) .
19. 3. 2010 13:20
Re: Skrášlenie pekného
Vo VW sa raz za čas odpredávajú mierne jazdené služobné autá, predkupné právo majú zamestnanci. Golfíky, Passaty a podobné vozy idú na dračku, losuje sa vždy viacerých záujemcov, niekedy ich je aj cez 20 na jedno auto.
Iba Touaregy nikto nechce, až na výnimky putujú na bazárový predaj. Prečo asi?
Avatar - positivemind
19. 3. 2010 13:18
interier
Ten interiér je hrozná konzervárna... bijí se mi tam 2 styly, to dřevo je hrozně ošklivý a na žádné fotce nevidím kůží obšívanou palubku :-)

Každopádně 3.0TFSI + baterky, to bude paráda!
Avatar - white label
19. 3. 2010 13:13
Re: Skrášlenie pekného
A ten druhý je...? ;-)
neregistrovaný "arbenigol"
19. 3. 2010 13:07
Skrášlenie pekného
Jeden d dvoch VW ktoré by som v garáži videl veľmi rád. :yes: