Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Maskované BMW i5 se poodhaluje ve velké galerii, vznikla při testech za polárním kruhem

Nová generace populární pětkové řady se dočká také čistě elektrické verze označené i5, jejíž testování nyní automobilka částečně poodhalila.
Zpět na článek
29. 3. 2023 19:24
29. 3. 2023 20:04
29. 3. 2023 19:24
Pekne video
M.j. zminka o 1400km pohodove cesty. :-O
To petrolheadova hlava neni schopna pochopit. :D

Jinak i5 bude opet zatizeno nesmyslnymi neduhy spalovaku, jako treba zbytecne dlouhou predni kapotou. Jsem zvedav jestli se jim pod ni navic ani nevejde frunk, tak jako u i7.
To je nehorazny slendrian tradicni automobilky, ktera na EV... vsak vite co.

No nic, preju i5 co nejvyssi prodeje. :yes:
I ten chybejici frunk BYCH prekousnul....
Hlavne se jedna o sedan, optimalni formu pro ev.
Rozbalit vlákno
8
29. 3. 2023 20:04
Re: Pekne video
Přitom je každému zcela jasné, že zaměstnanec BMW, který v propagačním videu hovoří o připravované horké novince z horního cenového spektra, objektivně řekne, jak to byla pohodová cesta, zejména v záběru, jak zachumlaní v péřovkách podupávali u nabíjecího stojanu. Kdyby řekl cokoliv jiného, jede okamžitě domů do Německa jako nezaměstnaný vlakem za svý prachy.

To samozřejmě elektropomatená hlava není schopna pochopit.
29. 3. 2023 20:13
Re: Pekne video
Vidis, dneska srsis vtipem. :D

Trochu nadhledu. ;-)
29. 3. 2023 22:28
Re: Pekne video
Chces rict, ze to bude lepsi jako trilitrovy diesel nebo benzin? :-!
To bych asi souhlasil :-!
30. 3. 2023 12:56
Re: Pekne video
Zrovna jsem jel necelých tisíc km trasu s CLA 250e PHEV. Má to malou nádrž a tankoval jsem jsem každých 200-300 km (když bylo 1/4 až 1/2) nádrže, což je taková podobná vzdálenost co dají dnešní BEV když jedeš normálně (130+). Neskutečně otravné, ale aspoň to bylo vždy tak 13-20l takže natankováno do minuty, nejdéle trvala platba. Nedokážu si představit to jet BEV aby takové tankování trvalo 20 - 40 minut. Koukal jsem i po nabíječkách a nic moc, je jich málo, nejsou všude a často nejdou najít mezi kamiony.

Jsem zastánce slušné debaty, ale ty tvoje teoretické provokace už mě začínají celkem…víš co 😃
30. 3. 2023 13:23
Re: Pekne video
Teoreticky se dá těch 1400km ujet za třeba 5 dní naprosto na pohodu. Kam se chceš honit? :-[]
30. 3. 2023 13:40
Re: Pekne video
Jo to zalezi, ja jsem zkoumal a s EQS bych jel CR - Londyn asi o 45minut dele nez s dieselem. Ale prijedes tam teda s prazdnou baterkou.

Samozrejme predpokladas, ze ty nabijecky co ti vyhodi route planner jsou dostupne, kdyz tam prijedes.

Proc? Protoze i s dieselem cca co 3 hodiny si stejne zastavim vycurat a protahnout cca 10-15 minut prestavka a dam nekde za cestu 2 jidla cca 30 minut.
To neni tak zly. Ale to je teda dost drahy EV.
31. 3. 2023 09:17
Re: Pekne video
Jedna věc je dostupnost a druhá náklady za rychlonabíjení. To se už leckde dostáváš na absurdní cenu za km. ;-)
Avatar - speedfred
30. 3. 2023 16:17
Re: Pekne video
Hej, tak s motorkou na výlet.

Pracovné cesty s BEV si u mňa neviem predstaviť aj keď iný jedinci by to určite zvládli.
30. 3. 2023 13:18
Thatecherová viděla hodně dopředu...
https://cnn.iprima.cz/…la-pravdu-207972
Tesat do kamene! :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0