Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Elektrický Hummer už má i vojenskou verzi. Má 1000 koní a mnoho vychytávek

Nový koncept elektrického vojenského vozidla nabízí pohled na plány společnosti GM Defense, která se chce zúčastnit armádní soutěže o prototyp elektrického lehkého průzkumného vozidla, zahájené začátkem června. 
Zpět na článek
5. 7. 2023 04:30
Avatar - kruskar
5. 7. 2023 04:30
Myslel jsem,
že ve vymýšlení debilit a nepoužitelných věcí vede bezkonkurenčně EU, ale koukám, že Amerika se taky snaží.
Rozbalit vlákno
6
5. 7. 2023 05:14
Re: Myslel jsem,
Protože jste se nezamyslel. Elektromobil má kromě známých nevýhod i výhody. Pohybuje se mnohem tišeji než ICE, a na místě může dodávat zásadní množství energie pro výbavu bez spuštěného motoru. A ticho se mnoha případech počítá.
5. 7. 2023 16:07
Re: Myslel jsem,
... a mnohem min vyzaruje IR
tedy je mnohem hur detekovatelny
kdyby ten chytrak nebyl hlupakem, nestal by se medvedem
Avatar - Barrichello
6. 7. 2023 15:35
Re: Myslel jsem,
taky má mnohem menší dojezd v terénu, je mnohem hůř opravitelný v terénu,je výrzaně těžší, je daleko snáze vyřaditelný z boje díky miliardě elektroniky a dalších asi 700 nevýhod :-) :-) :-) :-)
Avatar - WinDiesel
6. 7. 2023 20:59
Re: Myslel jsem,
No faktem je že tvoje oblíbené americké značky dodávají kromě velkých benzínových a dieselových vozidel také docela velké množství těžkých elektronesmyslů.
Avatar - Barrichello
8. 7. 2023 20:42
Re: Myslel jsem,
Které nikdo nekupuje, viz lonské prodeje EV Hummer a letošní za 1. čtvrtelí.

Výroba hořícího Boltu navíc letos končí bez náhrady , takže těch elektrik u GM zas tolik není. Neprodejný Hummer, Cadillac Lyriq a to je tak asi vše :-)
Dodge/RAM/Chrysler zatím nemaj nic a Ford má akorát tu el. F150 a ten Mustang SUV
Avatar - WinDiesel
6. 7. 2023 20:58
Re: Myslel jsem,
Zásadní množství energie tedy dodávat opravdu nemůže, v baterkách je prd energie.
Každý menší dieselový generátor dodá energie mnohem víc a dobije i tyto elektrické giganesmysly.
Avatar - WinDiesel
6. 7. 2023 20:56
Lehké průzkumné vozidlo s tunou baterek
ha ha ha ha ha ha ha ha ha
lehké je těžké, dojez žádný a až to zasáhne nějaká střela, velmi nápomocně to solidně shoří a na videu dronu to bude vypadat parádně :-) :-) :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
9. 7. 2023 15:32
EV Hummer jede bomby
za 1-6/2023 prodáno v USA 49 ks :-) :-) :-) :-) :-)
Rozbalit vlákno
0