Videa
Přiblížil se tím, že vůbec byl. Menší auto na baterky bez zbytečných výmyslů, a to je podle mě jejich místo. Výkony a cenu nekomentují.
Prvni Leaf stal okolo milionu. Ranec i dnes, natoz v 2010. Mrnavy auto, ubohy dojezd. Nevim co se komu teda priblizilo.
160 km dojezd
https😐/www.autorevue.cz/…010-predstaven_4
V 2017 850 000 Kc
https😐/www.hybrid.cz/…a-na-850-000-kc/
160 km dojezd
https😐/www.autorevue.cz/…010-predstaven_4
V 2017 850 000 Kc
https😐/www.hybrid.cz/…a-na-850-000-kc/
Tak si sem naházel ceny nějakých elektrických nesmyslů. Ale nějak si zapomněl vysvětlit, jak se před lety leaf s cenou (nebo snad použitelností?) okolo milionu přiblížil lidu. UI asi ještě úplně nedává věty s nevysloveným kontextem.
Je to zkratka z českých slov. Evidentně si to pochopil. Tak v čem je problém? :-!
Napovídají tomu prodeje tohoto modelu. Sice pohledný, hezky zpracovaný, solidní baterka,... Jenže koeficient odporu vzduchu je 0.297 + člení plocha středního SUV, takže na dálnici při 120 km/hod (souhrn testů, ne pouze tenhle) si vezme 25 kWh na 100 km pro nejlehčí variantu bez 4x4. Nabíjení není žádná hitparáda, což tomu moc nenahrává.
Ani skratky ako GSM, SMS, LPG neprekladáš. Nevidím dôvod to robiť pri AI, navyše, keď UI je už dlho zaužívaná skratka.
Na fotkách tohle auto vypadá jak nafouklá žába, v realitě ještě hůř. Jedno jsem nedávno potkal na ulici a musím říct, že design této Ariyi je opravdu otřesný. Zavalité auto, co se po silnici sune jako rozteklá hrouda, ne jede :no:
😉
https😐/www.auto.cz/…ojedem-dal-64275
Aneb r 2012 a Mitsu😒br /> 16kWh, 49kw, 899.900Kc 😲
Mitsubishi i-MiEV a Tesla Roadster?
Asi tak se priblizilo.
Staci?
Nebo chces velebit soucasna EV, jaky obrovsky kus cesty urazily? :yes😒br />
https😐/www.auto.cz/…ine-volvo-148938
R. 2023😒br /> Volvo EX30
49kWh, 200kw, 869.000Kc
8-s