Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Legenda Michael Schumacher: Život, cesta na vrchol a rekordy. Stav 10 let po nehodě

Michael Schumacher, legenda formule 1 se sedmi tituly mistra světa. Jeho kariéra byla plná rekordů a úspěchů zejména s týmem Ferrari. Od tragické nehody na lyžích dnes uplynulo 10 let.
Zpět na článek
29. 12. 2023 10:21
Tak jaký je jeho dravotní stav ?
Z historie vše OK. Nadpisy článků by autoři měli zvažovat pečlivěji. Mě zajímal zdravotní stav nikoli historie, proto jsem článek četl a byl jsem zklamanej, že jsem se nic nedověděl.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Viktor Čistič
29. 12. 2023 11:21
Re: Tak jaký je jeho dravotní stav ?
Vegetuje, bohužel.
29. 12. 2023 11:38
Re: Tak jaký je jeho dravotní stav ?
Být pod těžkém úrazu mozku, tak by jsi coby rodina taky držel pod pokličkou jeho stav. Docela dobře tomu lze rozumět.
30. 12. 2023 22:25
Re: Tak jaký je jeho dravotní stav ?
Ale o tom nikto nepolemizuje. Kolega vyššie poukazuje na titulok, ktorý hlása niečo, čo v texte nenájdeš.
Avatar - Franta Dobro
29. 12. 2023 19:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - honzaHK
29. 12. 2023 22:44
Re: Tak jaký je jeho dravotní stav ?
Já ti to povím, pochopitelně jen v obecný rovině, doma jsem u něj nebyl, ale lidi po kraniotraumatech jeho typu znám. Leží v posteli, rehabilitujou ho tak, že možná zvedne nohu/ruku, zatne pěst, oční kontakt možná, asi nemluví, jestli něco málo mluví, tak mu možná nikdo nerozumí. Nejspíš je na trubce, v močáku katetr, v žaludku PEG, pořád ho otáčí kvůli proleženinám...tzn. častý infekce a ATB. Je vychrtlej. Nad postelí fotky rodiny a formulí.

Kdyby chodil, tak by ho ukázali. Kdyby chodil, tak by neměl téměř nic z toho, co jsem napsal.
Avatar - 3_diamanty
30. 12. 2023 09:11
Re: Tak jaký je jeho dravotní stav ?
Cloveku sa ani nechce verit ze Sumi po nehode takto preziva uz 10 rokov ... pritom nebyt tej jeho kamery na prilbe ( ktora mu po naraze na skalu prerazila prilbu ) mohlo byt vsetko inak a mozno by mu prilba aj on prezili bez ujmy... ale teraz je uz vsetko jedno ... inak nikdy som ho nemal rad ... ale ako naj pilota som ho uznaval ( a vzdy som fandil jeho superom.... hillovi... villeneuveovi... hakkinenovi a pod ) ....
29. 12. 2023 12:29
Stav 10 let po nehodě...
...stále neznáme, měli napsat do titulku.

Potom by bylo všechno ok a ne trénovat a marně lákat čtenáře bulvárními praktikami.

Opravdu je takový přístup nutný a je přínosem? Jestli ano, navrhuji titulek "Konečně máme exkluzivní informace jak bylo o Štědrém dnu Michaelu Schumacherovi" a zařadit to do prémiové sekce. A něco o karmě by taky přitáhlo krvelačné klikače.
Rozbalit vlákno
1
30. 12. 2023 22:26
Re: Stav 10 let po nehodě...
Tak správne. Žiaľ, bulvárne praktiky z ACZ asi len tak nezmiznú. Blesk je Blesk.