Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Videorecenze ojetiny: Ford Fusion, Peugeot 207, nebo Nissan Micra?

Roman Beránek Roman Beránek 10. 9. 2012 • 09:56
38
Blíží se natáčení dalšího dílu našeho nového seriálu o ojetých autech a stejně jako minule vám dáváme možnost rozhodnout, na který model se naše kamera zaměří.

V prvním dílu jsme vsadili na jistotu a s Volkswagenem Passat jsme se podle vašeho zájmu trefili. O druhém autě jste rozhodli společně se čtenáři Světa motorů, s jehož technickým poradcem Martinem Vaculíkem videa o ojetinách připravujeme.

Zvítězilo BMW řady 3 a také jeho sledovanost nás potěšila. Tentokrát zamíříme do poněkud nižšího segmentu a dáme vám na výběr ze tří malých vozů, o které je v bazarech rovněž velký zájem. Budeme natáčet Ford Fusion, Peugeot 207, nebo Nissan Micra? Rozhodnutí je opět na vás.

Hlasovat můžete na našem facebookovém profilu .

Témata
Avatar - Ronault.
12. 9. 2012 20:14
Re: P207
No proto, vím, že ty motory tam nejsou a naopak 1,2 16V a 1,2 TCe z Clia chválili stran spolehlivosti.
Avatar - Ronault.
12. 9. 2012 20:13
Re: P207
Tak jinak, které auto nižší střední třídy je méně prostorné vzadu než Bravo? Napadá mě jedině Mazda 3. To, že je místa dost i vpředu, to je dnes na tuto třídu normální, asi jsi nejel se zbytkem třídy, na rozdíl odemne a opravdu mě nikdo, ač si říká znalec nebo ne, poučovat nemusí.

Pokud čekáš, že čím máš slabší motor, tak tím budeš mít menší spotřebu, tak se tady ztrapňuješ sám a autům nerozumíš.

Nevím kolik máš naježděné, ale evidentě ti ani miliony kilometrů nepomůžou, když jsou naježděné za volantem jednoho auta bez zájmu o ostatní.

Ach bože, hodnotit prostornost auta jen dle předních sedaček a čekat, že nejslabší motor bude mít automaticky nejnižší spotřebu, to je na nominaci do zlatého ventilku.
Avatar - PeterLuk
12. 9. 2012 17:13
Re: P207
Ašte horšie keď má traktorový diesel od VW!
11. 9. 2012 22:13
Re: P207
Tie zazehove motory, co sa im vytaha retaz su od Nissanu. Dalsia porucha je ale od Renaultu - BCM 10tisKc. Servo neznameho povodu 30tisicKc. Zdroj Vaculik SM.
Takze odvolavam kriticke slova na Renault, aj Nissan v tom ma svoj podiel.
11. 9. 2012 21:41
Re: micra
V 60t odejdou tlumiče(to dávám za vinu našim silnicím), kotouče,desky, dále v bubnech odejde prasátko, taže se ztrácí brzdová kapalina, nutná výměna rozvodů, auto snad jede i na žárovky, interiér se rozklepe, odejde senzor sešlápnutí brzdového pedálu, takže nesvítí brzdová světla, což je docela problém. Stejně tak nespokojený jako já s 207 je můj známý, co má C4. Prostě se nedivím, že PSA krachuje. Je to škoda, ale frantíci si za to můžou sami. A u mé 207(přesněji mé ženy) mě to mrzí o to víc, že srovna nic levného to nebylo.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku