Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zpěvák Adam Mišík o cyklistech v Praze: Poslal bych je ze silnic pryč!

redakce AUTO.CZ pdc
Diskuze (28)

Adam Mišík – slavný syn neméně slavného otce – se dal na elektroauta. Jak se mu s nimi jezdí a jak řeší dobíjení? Nejen o tom si povídal v dalším díle podcastu Moje auto s Davidem Šprinclem.

Zpěvák Adam Mišík, kterého na sociálních sítích sledují statisíce lidí, přesedlal na elektroauta. „A musím říct, že je to fajn pocit. Nejsem nějaký velký ekolog, ale těší mě, že alespoň lehce přispívám k lepšímu ovzduší. A hlavně mě baví, jak je elektroauto tiché a má parádní odpich na křižovatkách,“ říká skladatel a zpěvák Adam Mišík.

Nejvíc jezdí po Praze a má jasno, co by v dopravě hlavního města změnil jako první: „Poslal bych pryč cyklisty. Silnice Prahy pro ně nejsou,“ tvrdí v podcastu Moje auto. 

redakce AUTO.CZ pdc
Diskuze (28)

Doporučujeme

Avatar - Pepa_007
28. 4. 2024 15:25
Re: Jednoduché
Tak nemají co jezdit po silnicích. 😉
25. 4. 2024 12:16
Re: Kolo ...
Na silnici je ještě vydýchám.

Ale kolo/koloběžka na chodníku (kde nemají co dělat) je na zabití - kor když máš malé dítě. Nebo malého psa. Nebo obojí.
24. 4. 2024 19:17
Re: Kolo ...
Souhlas, jen na silnicích překáží, jelikož ty skvělé cyklostezky namalované v jízdním pruhu nechávají pro auta jen minimum prostoru. Naštěstí těch bláznů moc nejezdí ;-)
24. 4. 2024 15:54
Kolo ...
... do mesta nepatri, nejsme v Hanoji. Ale realne ani tam na nich uz nejezdi. Nejarogantnejsi a nejbezohlednejsi skupina.
Avatar - lordlord
24. 4. 2024 15:42
Re: Jednoduché
nemusí mít řidičák, tudíž ani neznají pravidla