Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové MG3 naživo: Výkonný hybrid oslní prostorností, materiály nikoliv

Novinka značky MG nabídne téměř dvě stovky koní v autě, které svou velikostí není daleko od fabie a vnitřní prostorností ji snadno předčí. Snad kvůli snahy o nízkou prodejní cenu nicméně je co zlepšovat na materiálech v interiéru.
Zpět na článek
28. 2. 2024 07:05
Avatar - 3_diamanty
27. 2. 2024 11:58
A nejaky iny motor nebude
To chcu prist do B segmentu s jedinou motorizaciou .. takmer 200 konovym hybridom... ked neponuknu aj nieco slabsie ... povedzme tu 1.0 turbo ci 1.5 atmo zo ZS tak to bude premarnena sanca... to mohli prist uz len rovno v elektrike ...
Rozbalit vlákno
7
27. 2. 2024 12:40
Re: A nejaky iny motor nebude
Sa bojíš, že by si s tým odletel? Veď buď rád, mrcín už bolo dosť, hlavne ak toto budú vedieť predávať za cenu ZS.
Avatar - 3_diamanty
27. 2. 2024 14:53
Re: A nejaky iny motor nebude
Na rozdiel od MG ZS tu to uz s tymto jednym motorom na velky uspech nevidim... ale mozno casom nejaky ten kupitelnejsi motor v ponuke pribudne... inak jak ponuknut jediny 200konovy hybrid v malej triede .. tak to uz mohlo byt rovno ciste elektro... pride mi to ako premarnena prilezitost od MG celkom slusne obsadit B segment ( po vzore i20 ci ria napr ) ... ale s jedinou aj to uz drahou a vykonnou motorizaciou to nepojde... a za dalsie ... k comu takmer 200 koni ked v kabine su to udajne same tvrde a nechutne plasty ... mozno ako z nejakeho 10 rocneho sandera ... pritom ZS aj HS maju fakt kvalitnu kabinu... aj dobre motory... tu to vyslovene ale MG nezobralo za spravny koniec... uspechu MG v eu to ale zrejme nijako neposkodi... a chysta sa aj nove ZS ... len dufajme ze tam to zoberu za spravny koniec a bude pokracovat v tom co zapocalo sucasne ZS... MG to ma teda aj nadalej slusne rozbehnute ... len si to nepokazit... to MG 3 uz teraz vyzera byt sklamanim a tak som mu veril... skoda... snad nove ZS bude o to vacsia supa

PS: S tou premarnenou sancou u MG 3 to zda sa nie je len moj nazor... skus kuknut vedla na autoforum.. kde mas hned o tom co pisem aj trefny clanok ...
Avatar - xxc
27. 2. 2024 15:31
Re: A nejaky iny motor nebude
Autoforum :-D Aky zmysel ma kupovat slabsi motor, ked je v ponuke normalny motor? Keby to iste poladili na 80 koni, uz by to bolo lepsie? Ci kvoli poistke?
Avatar - 3_diamanty
27. 2. 2024 16:10
Re: A nejaky iny motor nebude
??? ???
Avatar - xxc
27. 2. 2024 16:39
Re: A nejaky iny motor nebude
Este raz sa pytam, preco by mali ponukat nieco slabsie, ked im ten 200k hybrid funguje? Co su toto za zvratene tuzby?
27. 2. 2024 22:47
Re: A nejaky iny motor nebude
Čo je to za zvrátenú otázku? V malom aute mnohým postačí aj o polovicu menší výkon za nižšiu cenu. Mini do mesta nie je Rolls-Royce.
28. 2. 2024 07:16
Re: A nejaky iny motor nebude
Na druhú stranu za menej výkonný pohon by zapýtali ešte menej, a to u malého auta do mesta môže napriek aj tak priaznivej cene ešte zavážiť. Ale vzhľadom na kvalitu naznačenú v článku asi predajný trhák nepôjde. Je to a ostane čínsky šunt.
V Eurovei som si staticky prehliadol MG, čo tam predávajú, a popravde nebol som z tých áut nejako odviazaný. Aj do tej európskej klesajúcej kvality im ešte dosť chýba.
Avatar - Ja Prvni 123
27. 2. 2024 21:56
Kolik vam Cinani plati?
Ze tady je pulka clanku o Cine, a vsechny hykaji nadsenim.

Penize nesmrdi?

Smrdi. Normalnim lidem smrdi...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - del42sa
28. 2. 2024 07:05
zrychlení
"hodnota zrychlení na stovku rovných 8 sekund kdovíjakou dynamiku neslibuje"

to je ale blábol :D a jak to má zrychlovat ? za 5 sekund na sto ? Vždyť takovou dynamiku měly pár let zpátky nejrychlejší benzínové nebo naftové šestiválce ...

https://www.auto.cz/…turbodiesel-4370
https://www.driveto.cz/…predni-manualni/
Rozbalit vlákno
1
28. 2. 2024 07:10
Re: zrychlení
Ty nevieš, že tu je čokoľvek nad 10s ludra? 8s je akceptovateľné ale kto za niečo stojí, tak nad 5s nebrať!
:D :D :D
28. 2. 2024 12:38
Tenhle nevkusnej čínské exot...
...může v Evropě zabodovat jedině dumpingovou cenou. Ale já čínské komouše rozhodně sponzorovat nebudu, styděl bych se před sousedy i sám před sebou. :-O
Rozbalit vlákno
0