Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rolls-Royce prodal 805 aut v roce 2006, malý Rolls potvrzen!

Superluxusní značka Rolls-Royce prodala v minulém roce nejvyšší počet vozů za posledních 16 let. Ian Robertson potvrdil příchod baby Rollse na přelomu prvního a druhého desetiletí 21. století.
Zpět na článek
Avatar -
9. 1. 2007 22:45
jan
JA si myslím , že to bude podobně jako u Bentley , který díky tomu , že ho koupilo VW nemam moc rád.Prostě bude velkej rolls a malej rolls a ten malej bude něco jako flying spur...
neregistrovaný "xml"
9. 1. 2007 22:10
Re: 2 MILIONY??
hej, 7er Lang vyzera nazivo vedla Phantomu ako tamagoči >:-[]
neregistrovaný "Johny.Rico"
9. 1. 2007 17:28
Re: Rozežrané auto...
Asi lépe řečeno...
neregistrovaný "pipo"
9. 1. 2007 16:21
Re: ACH JO
Víš že Rolls zrovna dvakrát ziskovej není? Nebo spíš není ziskovej vůbec. Je ztrátovej. Takže manažeři zapojili hlavy a vymysleli malej model, co se snad bude prodávat víc a otočí čísla. Oni to nedělají aby se hnali za větším ziskem, oni to dělají aby nebyli ve ztrátě.
Avatar - Ricardo
9. 1. 2007 15:48
Re: Rozežrané auto...
Ber to tak, že takoví lidé těchto deset milionů neinvestují ale udělají si radost :-)
neregistrovaný "ROBERTO"
9. 1. 2007 15:28
2 MILIONY??
Nemate niekto fotku toho Rollsa za 2 miliony dolarov?Zaujimalo by ma,ako asi vyzeral...
Hezky hezky,ked sa predaje zvysuju...Mne osobne sa Rolls Phantom paci viac ako napriklad MAybach a to uz len preto,ze je to legenda a ma tradiciu a uz len ked to vyslovite niekde,je to krajsie,ako Maybach...A jtie tvary su krajsie,take impozantne.ohromujuce,sportove ale zaroven aj konzervativne.Je to DELO proste.
Viva la Phantom... :-!
neregistrovaný "manga"
9. 1. 2007 15:27
Re: ACH JO
Ja si nemyslim, že by to bylo až tak hrozný. Chápu to tak, že dost lidí prostě nechce tak velký auto a že třeba místo naložený S-klasse si koupi menšího Rollse, aby se odlišili..
neregistrovaný "Teletubbies"
9. 1. 2007 14:14
Re: Rozežrané auto...
Ti co si ho koupí ten pocit asi specifikovat dokáží. ;-)
9. 1. 2007 14:03
Re: ACH JO
Jistě, zaprodávání dosavadního charakteru ve prospěch výrobních čísel... Možná v kufru ubude místo na golfové hole, ale přibude skříňka na adidasky >:D >:D ;-)
neregistrovaný "Johny.Rico"
9. 1. 2007 13:54
Rozežrané auto...
NIKDY jsem nebyl fanoušek Rollsu, ani nejsem a nejspíš ani nebudu. A kabriolet pokládám jako maximální rozežranost. K čemu bude vůbec? Chci vidět jak si tito pání budou jezdit kabriem(jak tomuto dají přednost třeba před M6, F430 GTC, SL65AMG, Zonda, CCX = vše kabria)...
A neplácejte mi tu, že tady jde o "nějaký jiný pocit, který nedokážete specifikovat".
neregistrovaný "manitou"
9. 1. 2007 12:07
ALE NO TAK
Já to tak nějak chápu, přeci jen na dvou nohách se stojí lépe. Jedná modelová řada je málo, i když nabízí verzi cabrio. Phantom je prostě auto, které neřídí majitel, ale řidič. Proto to ten o trochu menší model bude dobrý. Bude spíše pro řidiče-majitele. O zachování luxusu, stylu a exkluzivity nemám u Rollse strach. Přeci jen ho neřídí VW ;-)
neregistrovaný "hawkeye"
9. 1. 2007 11:56
Súlasím
Súhlasím s názorom, že RR nemá čo schádzať cenovo ani modelovo nižšie. Ale bohužiaľ asi raz príde doba, keď z dôvodu predajných čísel bude RR konkurentom Octávie, hlavne, že bude mať vysoký predaj.
neregistrovaný "Leftie 81"
9. 1. 2007 11:02
Re: ACH JO
Neva, súhlasím. :yes: Pripadá mi to rovnako ako "nápad" vo VW, že chcú robiť "menšie, lacnejšie" Bugatti, alebo motor z Lamba do Audi... :no:
neregistrovaný "comper"
9. 1. 2007 10:58
Konecne
No konencne bude RR za cenu ktoru si mozem dovolit :-)
Takze idem do toho :yes:
anonym
9. 1. 2007 10:49
Re: ACH JO
psal jsem to pod znacnym emocionalnim tlakem proto omluvte prosim moje udesne chyby... pravopisne
neregistrovaný "WOLF"
9. 1. 2007 10:47
ACH JO
ROLS je s Bentley jasna vyssi rasa mezi luxus automobili. ma jinou krev, naskrz slechtickou. JE STUPIDITA delat mensi rols jen pro to ze si ho par chudsich plebejcu co si chteji hrat na krale chce koupit. Ja osobne nemam ani na predni kapotu ale mluvim z posice milovnika automobilu. je to proste snizovani prestize.za cenu zisku. nelibi se mi to. rolse si sice asi nikdy nekoupim ale kdybych na to mel nechtel bych nejakeho nedonosence s nalepkoku rolse.