Novinky

Zpět na článek

Máte Saab s milionem najetých mil? V USA dostanete nový vůz zdarma

16 komentářů

Ak nie, tak vam ich hocijaky servis v česku pretočí.... 😉
Co ma Saab plombu na lanku tachometra, ze o vedia zistit???
:yes: Tak,tak... >😁
GTI
Dokonalá akce. Jen mě tak napadá... tohle tu vyhlásit Škoda... tak to týdne zkrachuje. Jiný kraj... jiný mrav. BRAVO SAAB :yes:
Tak sem si říkal, že koupím káru za pár šušňů, strčím ji přední kola mezi válce, nalítám přes 1,6milionu kilometrů a půjdu si pro novou >😒] Pak sem si zopakoval zálkadní počty a při spotřebě 10 litrů že by to muselo jet při 100km/h 666 dnů, to je nějak moc. A 4,5milionu za benzín... no,ehm snad to bez novyho Saaba vydržím. 8-s :-!
>😁 :yes:
přiděláš mu na kola lopatky, dáš ho do šlajsny na špalky, počkáš nějakej ten pátek, a pak už kupuješ letenku do usa
levnejsi a za mensi dobu je spis lepsi aby se treba na elektrinu tocili ty valce a motor byl vyplej, sak tachak nabyha ikdys motor nejede a tocej se jen kola, rekneme tak 400km/h by to jeste mohlo zvladnout, a to us je jen nejakych 170 dnu a tak 100tisic za elektrinu, dulezite by bylo i auto spravne podlozit, aby se ten elektromotor moc nenadrel 😄
To je pravda čéče :yes: Ale to už je fakt lepší točit jenom tím lankem >😁 Ale rekněme že to má display, takže investice do softwareu je 20 tisíc. Jinak nabíhají mně km na display i bez puštěnýho motoru? To sem nezkoušel....
Tak to by bylo nejrychlejší úplně sériový auto na světě. >😁 Dvacet let starej Saab si to hrotí 400 kiláků/hodinu aji s vypnutým motorem >😁 >😁 >😒] Kára k nezaplacení :yes: :yes:
příklad amerických praktik posazených do české reality. Nejdůležitější ze všeho je vždycky ve všem jediné: Jak to vochcat.
Avatar - VDC
VDC
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse. Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Je to tu samý vohnout, pravda...
Pánové, fakt jsem se pobavil.. tahle diskuse je jasnou demonstrací kulturních rozdílů a skutečnosti, že když něco funguje v jedné části světa, tak to rozhodně nemusí fungovat druhé části světa.. Obdorník mě přeběhl, chtěl jsem napsat, že první, co každej čech vždycky řeší je to, jak něco vochcat >😁 😉 P.S. například olympiáda v Naganu.. biatlonisté museli dávat své zbraně do skladu, kdo chtěl jít do skladu, tak musel nejdříve podstoupit skenování oční rohovky a teprve potom se mu automaticky dveře otevřely.. ostatní národy to dodržovali, jen Češi se ukázali jako.. Češi.. vochcali to.. celý proces trval dlouho, tak to řešili tak, že první Česch se nechal naskenovat a pak ostatní održel otevřené dveře >😁 >😒] 😉
ber to tak že nejsme vochcávači, ale vynalézaví >😒] :yes:
Tohle falešný sebevědomí k vochcávačství nerozlučně patří. >😒]
Kdysi pred mnoha a mnoha lety jsem makal na parkaci, jelikoz tam furt zamestnanci kradli tak tam zavedli nejake pokladny a specialni system na pocitani sumy. Udajne dansky, tam funguje skvele. V Cechach fungoval taky skvele 30 dnu, pak koumaci naslu cca 60 zpusobu jak ho vochcat >😁 >😁 >😁