Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Letos přibude v ČR 72 km nových dálnic

Zpět na článek
neregistrovaný "ondra"
7. 3. 2006 14:33
Re: Mohli by spravit....
no zas tak hrozné to není, jel jsem 24/2 Brno-Praha a zpět a byla jen jediná uzavírka, v obou směrech, k neuvěření. Díry jinde jsou horší.
neregistrovaný "911"
6. 3. 2006 19:36
bez titulku
Musim souhlasit s nazorem Cj. Proste nejsme tak bohati, ale jsou i mnohem bohatsi zeme, ktere nemaji silnice zrovna v idealnim stavu. Jak sem na to prisel? Asi pred ctrnacti dny jsem se vratil z Kalifornie. Byl jsem tam sice pouhý měsíc, ale i to mi stačilo ke zjištění, že automobilová velmoc USA nemá zdaleka tak kvalitni silnice, jak by si nekdo mohl myslet. Na dálnicich i mimo ne zde vůbec není nouze o díry, ve kterých není velkým problémem nechat kolo. Po panelech se tam jezdí taky bezne. A to tam neni za cely rok snih a mraz.. >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
6. 3. 2006 09:50
Re: Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
>:D ;-)
neregistrovaný "mates"
6. 3. 2006 07:19
Re: Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
Neber to osobne!
neregistrovaný "FILIP"
4. 3. 2006 19:29
Mohli by spravit....
Mohli by také nechat opravit i D1 směrem na Brno!!! Je to tam hroznéé!! :no:
4. 3. 2006 13:35
Re: Politika :o(
:-) demo verze... >:D >:D :yes:
neregistrovaný "Marcus"
4. 3. 2006 12:44
Re: bez titulku
Kdybys radši dával pozor ve třetí pomocné, když se probíral pravopis...
neregistrovaný "JP"
4. 3. 2006 11:59
Re: Politika :o(
No jestli to bude vypadat tak slavne, jako tech par km dalnicniho obchvatu Chlumce, kde jsou v provozu jen 2 pruhy s omezenou rychlosti na 80km/h a zakazem predjizdeni, tak to se teda tesim. Politici jsou takove svine, ze jsou schopni se i podobnymi monstroznimi dily dokazou chlubit jako uspechem, i kdyz zrovna tenhle obchvat snad nikdo nevyuziva a kamiony pres Chlumec jezdi dal, protoze si nechteji kvuli pseudo-dalnici prodluzovat cesto o 15km a casou tak o 20 min. Vsichni se muzeme tesit na novych 72 km dalnic - asi to bude zase jen Potemkin, nebo demo verze.
neregistrovaný "Boss"
4. 3. 2006 00:18
A ubylo 200 km
Řek bych, že už před nějakým časem nám 200 km ubylo. To čemu se hrdě říká D1 už z hlediska funkce určitě není dálnicí
neregistrovaný "ZZ"
3. 3. 2006 21:37
Re: Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
:-|
3. 3. 2006 21:00
Re: bez titulku
>:-[] To by byl fičák >:-[] To si piš >:D :yes:
3. 3. 2006 20:57
Re: Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
:yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 18:57
Re: bez titulku
Tim horsim jsem nemyslel VK, toho bych si nedovolil s GTIm srovnavat. At je jakej chce, takovej neni:-) Myslel jsem GTI na hrad jako monarcha, * na parlament;-)
neregistrovaný "ericn"
3. 3. 2006 18:38
Re: bez titulku
no tak teď si mě rozesmál >:D >:D >:D >:D >:D Před ním i Klaus je dobrotivej strejda, kterej vlastně nic nikomu nevnucuje a vpodstatě neni nejchytřejší na světě ..... :yes:
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 18:31
Re: bez titulku
Vzdy je jina cesta...... GTI NA HRAD!!!!! PS: Horsi uz to nebude >:-[]
neregistrovaný "ericn"
3. 3. 2006 18:29
Re: bez titulku
No a zbývá nám snad něco jinýho? Když nebudem makat, systém se zhroutí a budeme mít zase h...... kulový >:D :yes:
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 18:15
Re: bez titulku
V kazdym pripade v nasem narode, teda aspon v ty casti, ktera se zivi vlastni praci neco bude. Kdyz vydrzime zivit tu armadu urednickych vyzirku a jeste si toho nechame kalet na hlavu, tak v nas jista sila urcite bude:-(
neregistrovaný "ericn"
3. 3. 2006 18:07
Re: bez titulku
Haha no jasně, to s tím přece souvisí >:D >:D >:D :yes:
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 18:01
Re: bez titulku
Nebo bohaty , abysme si mohli porad platit opravy aut, pripadne jejich vymenu kazdy rok:-(
neregistrovaný "jarav"
3. 3. 2006 17:58
Re: bez titulku
Zrejme myslel bohatych duchem :yes:
neregistrovaný "ericn"
3. 3. 2006 17:56
Re: bez titulku
Jo taky jsem to slyšel, no asi jsme dost bohatý na to, abychom mohli ostatním cpát peníze .... no a pak nám nezbyde na ty dálnice hahaha >:D :no:
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 16:41
Re: bez titulku
Podivej se nekam, jak vypada a dopada vyber dani souvisejicich s dopravou a pak plkej. Mimochodem, nedavno Potroubek vyrvaval v TV, jak jsem v klubu bohatych zemi. Tak jak to vlastne je? ;-\
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 16:38
Re: Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
*=Z***i
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2006 16:38
Re: Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
:yes: Presne:-( Ty *by slibili cokoliv, jen aby povesili zase par buliku lidem na nos :no: * na ne!
neregistrovaný "anonym"
3. 3. 2006 15:19
bez titulku
Kdybi radši opravily ty co jsou v dezolátním stavu...
neregistrovaný "dada"
3. 3. 2006 14:25
D8
její "dokončení" v roce 2006 považuju za tragédii. minimálně do roku 2012 to bude znamenat neprůjezdnost v úseku Lovosice-Ústí. Budu schválně sledovat počet mrtvol které se zatu dobu nakupí...ale komu pak ten seznam pošlu? že by Děti Země....no jen abych nebyl mezi těmi mrtvolami....
neregistrovaný "Cj"
3. 3. 2006 14:07
bez titulku
Muhehe, když se nestaví-špatně, když se staví tak taky špatně. Vy jste experti. Si asi nedokážete představit kolik peněz ta výstavba stojí. Až se nebude tolik stavět tak se bude i víc udržovat. Obojí naráz u nás nejde, nejsme tak bohatá země. >:-[]
neregistrovaný "mira.m."
3. 3. 2006 12:43
bez titulku
72 km nových a asi tak dvakrát tolik se jich mezitím rozpadne na šrot ;-\
neregistrovaný "Coulin"
3. 3. 2006 12:09
oni jsou u nás dálnice...?
To je pro mne novinka,že jsou u nás dálnice... Jel jsem loni v létě do Chorvatska a to co tam během krátké doby vytvořili,tomu říkám dálnice a ne ty vytluky a uzavírky u nás :no: :no: Tady udělají 5km dálnice a než udělají dalších 5,je těch prvních pět rozbitejch :-O :-O
neregistrovaný "Tibby"
3. 3. 2006 12:09
Mno.. (OT, protože auto.cz není o politice..)
Blíží se volby a řidičů je hafo :-) Jsem zvědav, kolik z Vás jim to "sežere" ;-)
neregistrovaný "ericn"
3. 3. 2006 10:48
Dálnice v ČR - už aby byla D3!
No uff, konečně je znát že se něco děje a staví se, osobně se nemůžu dočkat až začnou dělat pořádně dálnici D3 směr Rakousko, ten kousek kolem Tábora je už v desolátním stavu hahaha .... NO jen tak dál, už aby byla D3 v provozu, po starý benešovský je to celkem od ničem....