Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Croma: foto interiéru+další informace

Nový Fiat Croma je dalším možným zachráncem italského automobilového koncernu. Posledním zcela novým modelem byl Fiat Idea, malé MPV, které má předpoklady stát se všeobecně populárním modelem. Právě potvrzená ženevská premiéra, může překvapit.
Zpět na článek
28. 2. 2005 11:44
neregistrovaný "cuba"
28. 2. 2005 16:53
neregistrovaný "Alibaba"
1. 3. 2005 15:47
neregistrovaný "Petr269"
1. 3. 2005 16:37
neregistrovaný "paja"
1. 3. 2005 18:37
neregistrovaný "Dino"
1. 3. 2005 21:36
neregistrovaný "TRUCKER"
2. 3. 2005 11:35
neregistrovaný "JP"
3. 3. 2005 09:37
neregistrovaný "Pavel 128"
12. 5. 2005 13:39
neregistrovaný "Milena"
25. 4. 2005 13:50
neregistrovaný "Prd"
neregistrovaný "radio"
28. 2. 2005 00:22
mates, ciello, Lones..., Marko, Yaroukh - i pro vás kucíííí
[odkaz] 27.02. 22:38 příběh pro GTI, vlastně pro ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "cuba"
28. 2. 2005 11:44
Hnus, tesim se na propadak...
Prestoze jsme fandove znacky, tak toto je hnus. Nemam co bych dodal vic. A co se mi na tom aute libi? Pekne kliky Fiate!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alibaba"
28. 2. 2005 16:53
To je teda nářez...
Vypadá to jako Mazda, nebo jiný Japonec. Celé to auto je tak nechutně nevýrazné a nezajímavé, že se mi chce brečet (doufal jsem, že se z těch sr..ek Fiat vyhrabe). Nezbývá než zaplakat a čekat dál.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Petr269"
1. 3. 2005 15:47
Pouze jedna varianta modelu???
Taky si myslím,že tohle Fiatu moc nepomůže.V dnešní době jít na trh pouze s jednou variantou modelu asi moc nezachrání.Žádný současný model nesplnil očekávání automobilky a jestli tato Croma to má zachránittak nevím,nevím.
Přeji Fiatu úspěch(nejsem sice příznivce značky,tou je BMW),ale myslím,že mu hrozí krach,neboť auto divize je silně v propadu a nepomůže ji ani úspěch v F1
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "paja"
1. 3. 2005 16:37
Zvyk
Zpocatku jsem byl nesmirne rozladen designem Cromy, ale musim priznat, ze si zacinam zvykat a objevovat zajimave linie, neni spatny, pujde o zvyk, ale uspech je otazkou.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Dino"
1. 3. 2005 18:37
Design
Me se designove libi, rozhodne vic nez nova Octavia z ktery stale cisi nemecka nuda. Na alfu tenhle fiat designove rozhodne mit nebude ale takovy nejsou ani jeho ambice. Mimochodem, jsem rad ze ve vsech diskusich lidi italy pomlouvaj a chvalej nemce, aspon mam pak levnejsi nahradni dily kdyz italsky auta nejsou tak vyhlaseny a prodavaj se pod cenou...:o))))) Takze jeste jednou dik, a italii zdar...;o))))))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "TRUCKER"
1. 3. 2005 21:36
Nuda (nejen) v Brně
Už jsem to tady jednou psal, ale neodpustím si to a napíšu to znovu. Fiat mě opět zklamal svým nudným a nevýrazným designem, který sice nikoho neurazí, ale ani pořádně nerozpálí. Stejně jako všichni taloši má i Fiat velmi těžkou pozici na trhu mimo jiné i kvůli velkým problémům s kvalitou v minulosti (opravdu doufám a věřím, že už je to skutečně minulost a mnozí z Vás mě tady o tom taky přesvědčují). Ovšem protože nemají tak silný a skoro až sugestivní marketing jako např. Němci, tak nemají šanci masově prodávat konzervativní a beztvaré modely, jako například některé VW. Italové jsou vyhlášení svým působivým designem, a tak jej od nich každý očekává. Zkrátka Italové nedostanou od zákazníků nic zadarmo a aby se dostali nahoru, budou muset hodně zabojovat. Bohužel asi taky budu muset dát za pravdu autorovi článku, že Croma žádnou záchranou nebude. V této kategorii nejsou úspěšní ani francouzští výrobci, kteří v ostatních segmentech prožívají boom a jen vzkvétají. Když jsem mluvil o "této" kategorii- nemůžu si pomoct, ale žádný crossover v tom nevidím, akorát podle dnešních zvyklostí poněku povytáhlé kombi na pomezí střední a vyšší střední třídy či čistokrevná vyšší střední třída. Nechápu, jak by Croma mohla v něčem konkurovat MPVčkům, když druhou řadu sedadel tvoří normální lavice. Vždyť přece hlavním měřítkem pro posuzování MPV je variabilita a o ní asi v případě tohoto modelu moc řeč být nemůže. Znovu tedy zrekapituluji, že přední část je nudná až k uzoufání (maska je až hnusná), bok a zvláště zadek je opravdu pěkný, ale chybí mi tu prostě nějaká jiskra nového modelu. Alespoň interiér se mi líbí hodně. 147 kW u 2,4 JTD, tak to je síla, klobouk dolů a taky chválím filtry pevných částic. Jsem opravdu hodně zvědav, jak si povede.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JP"
2. 3. 2005 11:35
Ať žije pravý Čech
Jsem moc hrdý na českou bezpáteřnost.Němce nemáme rádi, maj hnusnej jazyk, chovaj se nadřazeně, jsou fašisti.Ale mají nejkvalitnější výrobky na světě že.Italové jsou cikáni a jejich výrobky stojí za bačkoru. No ale kolik z Vás zastánců německých aut a všeho hrozně kvalitního ví, že centrum světového designu je v Miláně a všichni se od nich učí a pak trapně pajcujou. Každýmu bych přál žít pár let v Itálii. Až se naučí němčouři dělat auta jako Italové a Francouzi, tak mi spadne kámen ze srdce. Jejich auta jsou výrobky pro konzumní masu. Asi jako NOVA tvoří vkus divákovi. A kterýmu? alá under linden...Kolaborovat nám jde že
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pavel 128"
3. 3. 2005 09:37
Foto/zachránce?
Pořád čekám na opravdové fotky, kromě interieru jsou to pořád jen počitačové retuše, nejsou někde fotky už k dispozici? Mě se Croma líbí a kdyby byla v nabídce teď, tak ji objednám (objednal jsem Stilo MW 1,8), ale jsem příznivcem značky a na příznivcích může stavět Alfa Romeo, Saab a pod., Fiat těžko, ten musí vyrábět pro "masy". Myslím si, jako většina v této diskusi, že Croma zrovna zachráncem nebude, snad pozvedne image, ale zachráncem je už nová Panda, snad nové Punto, Idea je fajn ale u nás je drahá (nevím jak se jí daří ve světě). P.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Milena"
12. 5. 2005 13:39
Re: Foto/zachránce?
Zdravím, u nás na prodejně Fiatů máme i katalog, můžeš se přijít podívat jak vypadá Croma. Mimo jiné chystáme velkou akci - 28.5. od 8-20h, kde budou i předváděcí jízdy.
neregistrovaný "Prd"
25. 4. 2005 13:50
Maximální zklamání
Jelikož starou cromu miluju, musím říct, že tohle je totální propadák. Proč tomu vůbec říkají croma? To je vrchol všeho. O prodejnosti říkat nic nebudu, toho už zde padlo dost, ale kde berou návaznost na Cromu to netuším. Je to jen blbej marketingovej tah. De jen vo prachy, jako v politice...
Rozbalit vlákno
0