Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nástupce Hondy Legend představen!

V New Yorku se představil prototyp vozu Acura RL, dvojče modelu Legend... (doplněno o 2 plakáty)
Zpět na článek
8. 4. 2004 13:56
neregistrovaný "dmx"
8. 4. 2004 14:01
neregistrovaný "King"
8. 4. 2004 15:02
neregistrovaný "dzonnek"
8. 4. 2004 15:19
neregistrovaný "Dinar"
8. 4. 2004 16:45
neregistrovaný "anonym"
9. 4. 2004 01:12
neregistrovaný "anonym"
9. 4. 2004 07:46
neregistrovaný "King"
8. 4. 2004 16:57
neregistrovaný "lonestarstate"
13. 4. 2004 10:35
neregistrovaný "repec"
13. 4. 2004 15:15
neregistrovaný "lonestarstate"
14. 4. 2004 19:16
neregistrovaný "repec"
8. 4. 2004 17:06
neregistrovaný "Vasek"
10. 4. 2004 08:41
neregistrovaný "Michal"
10. 4. 2004 21:34
neregistrovaný "viki"
20. 4. 2004 11:01
neregistrovaný "Magnat"
21. 4. 2004 09:31
neregistrovaný "bla"
neregistrovaný "dmx"
8. 4. 2004 13:56
bez titulku
nie je to zle, hondy milujem. ten design je trochu zvlastny ale ma svih.
ale predok - svetla s maskou pri niektorych pohladoch trochu pripominaju VW Phaeton, a tvar a usporiadanie svetiel trochu aj novy Golf
zo zadneho pohladu sa fakt podoba na nove BMW 7, ibaze je ten zadok trochu mohutnejsi a neklesa tak dole, akoby mal nieco aj z predchadzajuceho Mercedesu S.
ale verim ze jazdne vlastnosti nebudu ako u MB, ale ze budu sportove ako je u Hondy zvyk
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "King"
8. 4. 2004 14:01
Re: bez titulku
No, golfa bych v tom teda neviděl a Phaetona taky ne, ale zadek je opravdu napůl M-B a napůl BMW, ale výsledek působí dobře
neregistrovaný "dzonnek"
8. 4. 2004 15:02
bez titulku
Velmi solidní kočár bral bych ho jde vidět že honda dělá čím dál lepší auta no ale to je jasný to je vývoj budou určitě lepší
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Dinar"
8. 4. 2004 15:19
bez titulku
Z čelního pohledu stačí vyměnit masku za ledvinky, mírně protáhnout světla a je to BMW5. Ze zadu mi to pětku připomíná také, ale na rozdíl od ní má honda vyřešeno víko kufru tak, že to nepřipomíná batoh. (spára je na horní straně ne na boku). To auto má opravdu švih, na svou délku působí lehce a sportovně. Nějak podobně měla vypadat pětka a BMW by bylo bez diskusí na špici. Tohle auto se Hondě velmi povedlo, alespoň designem.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "anonym"
8. 4. 2004 16:45
že by konečně najali v hondě designéra?
hondy jsem měl vždycky rád... ale posledních 10 let u nich asi zdechli všichni designeři... tohle už ale začíná být ke koukání... z venku i zevnitř... :)
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "anonym"
9. 4. 2004 01:12
Re: že by konečně najali v hondě designéra?
No neviem ci s Tebou mozem suhlasit. Staci ked sa pozriem na taku najnovsiu Hodnu Accord. Ale ani Honda Jazz nieje az taka skareda... alebo sa mylim?
neregistrovaný "King"
9. 4. 2004 07:46
Re: že by konečně najali v hondě designéra?
To máš pravdu, je to spíš psychologický efekt toho, že se nepovedlo to, co se prodává nejlépe - Civic. A ten hází špatné světlo na vše, co má H na masce. Další smutný fakt je ten, že se nenabízí tolik sportovních modelů jako dříve. Ale určitě přijdou lepší časy
neregistrovaný "lonestarstate"
8. 4. 2004 16:57
přízrak BMW !!!
už je to tu zas. proč teď u každého auta píšete, že záď připomíná BMW, když ho vůbec nepřipomíná??? připadám si pak buď jako slepej nebo zešílenej. nevím, co víc dodat.......
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "repec"
13. 4. 2004 10:35
Re: přízrak BMW !!!
Co si stěžuješ? Má BMW víko od kufru? Má! Má tahle Honda víko od kufru? Ano, má ho taky! Takže určitá podobnost tam je .
Ale vážně. Tohle auto se opravdu móóóóc povedlo! Zadní světla mi trochu připomínají Hyundai Coupé a dělají z tohohle velkého kočáru opravdu dynamické žihadlo. No a ten interiér... Konečně se mi po dlouhé době nad něčím tak zatajil dech!
neregistrovaný "lonestarstate"
13. 4. 2004 15:15
Re: přízrak BMW !!!
konečně podobnost, kterou vidím . ale podobné základní obrysy zadních světel bychom našli u víc asijských aut. například Toyota Yaris. ne?
neregistrovaný "repec"
14. 4. 2004 19:16
Re: přízrak BMW !!!
To určitě. Jen mi využití tohoto typu v téhle třídě přide poněkud nezvyklé. Výsledek je ale výborný.
neregistrovaný "Vasek"
8. 4. 2004 17:06
bez titulku
Super - skoda ze u nas na silnici ale stejne budu jenom potkavat zavedenou nemeckou konkurenci !!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Michal"
10. 4. 2004 08:41
Honda Legend
Honda Legend je uzasne auto, vykon, stabilita, jizdni vlastnosti a to vsechno pri prednim nahonu, 3,5l DOHC a tento nastupce ma opet 3,5 ale VTEC a 300koni a je to 4wd. Nedovedu si predstavit jak se to bude chovat na vozovce, myslism si ze spise neutralne na rozdil od stavajiciho Legenda ktery je spise nedotacivi diky sve hmotnosti i presto ze to je predni nahon (zalezi na pneu). Jinak je to Velmi krasne auto a pusobi mensi nez ve skutecnoti podle udaju, coz by mohlo jenom zvysit ovaldatelnost.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "viki"
10. 4. 2004 21:34
parádní
teď mam accorda 2,4 execitove a i po roce a půl jsem z toho vozu totálně nadšený, naprosto úžasné auto s vynikajícím motorem, solidní spotřebou a hlavně vzorový design. Jak se tak ale dívám na toho legenda, ihned po uvedeni na trh to nejspíse vymenim. Pokud bude ovšem solidní cena (do 1,7 mil s DPH). Už se na něj opravdu těším, pro mně je to totální chuťovka a navíc kvalitní. (alespoń jak vidím čím procházejí mí kolegové s MB) tak si myslim, že s hondou jsem teda nikdy žáden problém neměl.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Magnat"
20. 4. 2004 11:01
Re: parádní
Tento Legend je naozaj bezkonkurencny. Tiez mam Hondu Vti a stale sa nestacim cudovat co ty Japonci dokazali ... Ziadny problem, neuveritelny vikon, super spotreba a bezkonkurencna spolahlivost. V Legende to je naviac este aj komfort a nova technologia. Neviem co dodat, ale nemca by som si urcite nekupil po tom co vidim okolo seba kamaratov s VW a AUDI a ich problemy. RESPECT
neregistrovaný "bla"
21. 4. 2004 09:31
Re: parádní
mam accorda coupe 3,0 v6 a jsem maxumalne spokojeny. trosku vyssi spotreba, ale jinak super. ten predek je lehce podobny tomuto modelu. jinak jsem pred tim normalniho accorda a taky spokojenost. takze souhlasim se vsemi co vychvaluji hondu. jen aby se to dastalo i k nam tento model