Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Caddy po modernizaci: Přísná tvář a nové motory

Užitkový model, odvozený před šesti lety od Touranu, se dočkal výrazné modernizace, která jej přiblížila zase o kousek blíže osobním automobilům. Nová je příď, motorová nabídka i standardní ESP.
Zpět na článek
22. 7. 2010 11:48
22. 7. 2010 14:14
22. 7. 2010 16:56
22. 7. 2010 21:10
23. 7. 2010 10:58
23. 7. 2010 16:55
neregistrovaný "Bumblebee"
Avatar - gld
22. 7. 2010 11:48
.
wáááu, aký neokukaný a originálny dizajn...tie svetlá to je doslova dizajnová revolúcia..
Rozbalit vlákno
3
Avatar - pocitac
22. 7. 2010 16:56
Re: .
taky mě to neuvěřitelně překvapilo, vůbec sem to nečekal 8-s >:D
22. 7. 2010 21:10
Re: .
Mňa to doslova usadilo - také prekvapenie, také prekvapenie...
Asi napíšem do Wolfsburgu ďakovný list, že tak oblažili moje srdce...
Caddy FL
no taaaak musim rict tohle se jim povedle mooooc se mi to libi :-) :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
23. 7. 2010 02:43
Povedene!
tento design by se mel stat predmetem vyucovani, jak by mel vypadat vuz stredni tridy - jak interier tak exterier. :yes: Zejmena francouzsti a cinsti vyrobci by si meli vzit priklad!

Kladny dojem jen trochu kali ovladaci jednotka klimatizace s tremi knofliky, umistena vyse, nez autoradio. :no:
Rozbalit vlákno
1
23. 7. 2010 10:58
Re: Povedene!
Caddy - voz strednej triedy. >:D Ty dnes fakt perlíš...
Že vo VW jeden interiér používajú naprieč portfóliom je skôr na plač ako na pochvalu.
Klimatizácia nad rádiom je skvelý nápad. Za podmienky, že rádio má ovládanie na volante alebo pod ním - ako to robí napríklad Renault. ;-)
neregistrovaný "Bumblebee"
23. 7. 2010 16:55
Caddy
No tak nevim. Cekal jsem ze na Caddyho napari tu novou masku aby byly vsechny VW stejne. A verim ze by mu i slusela,nebyt tech hroznych svetel. Chudak na me tak "kouka" , az se ho bojim. A kdyz si pridam ze odejdou motory TDI PD, pro mnohe ty hlucne traktorove a s turboprodlevou a nevim co vsechno, ale ze zkusenosti opravdu spolehlive a ta skvela spotreba :-) a nahradi je commonrail, ktery pry tolik nevydrzi...Ale to se dalo cekat :-) Nevadi. Slo by to udelat lepe ale co. A nove rozdeleni vybav nechapu.....Proc? [odkaz] Tohle se mi libi urcite vic :)) A nevim jestli bych sveho Caddyho Life měnil. Jen muj nazor :-) :-|
Rozbalit vlákno
0