Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW i: Virtuální značka se představuje

Na budoucnost automobilismu se připravuje nová divize BMW i. Zatím prezentuje koncepty i3 a i8, které však nemají daleko k sériové výrobě.
Zpět na článek
29. 7. 2011 21:19
31. 7. 2011 18:17
30. 7. 2011 14:09
Avatar - Bubáq
29. 7. 2011 12:50
Oba se mi jednoznačně líbí!
Design fakt povedený! Ještě, že už u toho nebyl Chris...
Rozbalit vlákno
1
29. 7. 2011 13:52
Re: Oba se mi jednoznačně líbí!
Ano, je to velmi chytre od BMW, kde tato nova vetev muze mit jak uplne jiny design a interier vuci normalni produkci. :yes:
29. 7. 2011 15:41
wow nádhera, ta světla
vždy mě napadne, co si mysleli o autech v 80. letech, též si mysleli, že ty hranaté obludy s plexisklovými svítilnami jsou top světa, nejde to zastavit, i8 je fakt nádherná, hezčí než většina supersportů, protože vypadá tak nějak použitelně, dravě i krásně.
Rozbalit vlákno
0
29. 7. 2011 21:19
Koncepty
"Zatím prezentuje koncepty i3 a i8, které však nemají daleko k sériové výrobě." - tak som sa pekne schuti zasmial... Ako to autor tejto vety myslel? Tieto dva koncepty sú od sériovej výroby vzdialené na svetelné roky. Použiteľná je snáď koncepcia a časti pohonu (prípadne pohony celé, ale to by neboli zabudované do futuristických konceptov, ale niečoho reálnejšieho).
Pekné, ale na cestách to rozhodne neuvidíme. Skutočne ide o virtuálne modely, nie o obraz série...
Tie kvázi "parametre" sú pekné, ale počkajme radšej na realitu...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
30. 7. 2011 19:52
Re: Koncepty
Pozor (aby se brzy někdo "nesmál" vám... ;-)
Ty prototypy se dokonce už reálně testují :yes: :-)
31. 7. 2011 18:17
Re: Koncepty
Nech si píše kto chce čo chce - ak sa testuje, tak niečo iné, ako je na týchto obrázkoch. To čo tu ukazujú, je pre výrobu a jazdenie v bežných podmienkach úplne nereálne. Porozprávame sa nad sériovým vozom. Ak teda bude. Zatiaľ máme len pár renderov a neoverené parametre, čiže kecy.
Avatar - Hammunasakra
31. 7. 2011 23:50
Re: Koncepty
Pokud jde o to "renderování", tak přibližný tvar zřejmě zůstane (a že finálové produkty budou mít nepatrně jinak "vytvarované" povrchové díly? to možná ano - to se mi ale NEjeví až tak důležité..)
... jako to POD karoserií, a to (víceméně) ve "finálovém" stavu je (NEvím když přesně začnou prodeje - ale pro mnohé asi až NEčekaně brzy, cca za 4 roky :yes: :-)
Avatar - zdravy rozum
30. 7. 2011 10:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
30. 7. 2011 14:09
vývoj
když vidím ta světla z hloubky a mrknu třeba i na novou aktuální řadu, tak ta se mi zdá jako se dnes zdají staré hranaté mercedesy s obdelníkovými světly...
Rozbalit vlákno
0