Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Dacia Kanjara přijede příští rok (nové foto)

Renault není v kategorii SUV příliš silnou značkou, ale to neznamená, že takové ambice nemá. Prozatím jsou vkládány naděje do nové řady levných crossoverů z Rumunska.
Zpět na článek
Avatar - Ronault.
6. 9. 2009 00:40
Re: Kaňour s logopicem
Kdyby dal Áda třetí :no: , tak by už Ghosn chodil leda kanaláma, prodal továrny a začali by v nich dělat Golfy IV s TDI PD >:D
Avatar - marek.g
5. 9. 2009 12:49
Re: Kaňour s logopicem
a co teprve až dá Áda třetí :no: a ještě navrch přidá 8-s to bude vedení Renaultu zralé na mašli >:-[]
Avatar - Ronault.
5. 9. 2009 11:04
Re: Kaňour s logopicem
Renault se teď kvůli tvému druhému :no: jistojistě psychicky sesype >:D
Avatar - chetoos
1. 9. 2009 19:23
kanjara
už se tesím az budou první lepší fotky a testy je to podle mně pěkné auto určite i bude dobré v terénu a kanjara je dobrý nazev
Avatar - Ada je zase tady
26. 8. 2009 20:45
Kaňour s logopicem
Nejvetsim nedostatkem toho auta je ten znak na kapote! Proc ne vyhradne Dacia pro celou produkci? Kdo si to s tou hanbou koupi? :no:

Jinak levne, jednoduche a uzitkove auto pro zivnostniky, kteri toho moc nenajezdi (takze obecne nizka spolehlivost tolik nevadi, ale kteri toho najezdi alespon tolik, ze jim to nestaci zrezivet) a ktere zaroven ne*** bricho po zemi, neni nic spatneho a dalo by se opatrne pozitivne ocenit. Nebyt ale toho loga na kapote a te silene rendlikovske masky. To prece musi kazdeho soudneho cloveka odradit. Takze, opet je to, zcela tradicne jen rendlikovske slapnuti vedle a mne nezbyva, nez dat druhe :no:
24. 8. 2009 23:13
Re: A budoucnost LOGANU?
no konečně i Dacia nabízí možnost personalizace >:D
24. 8. 2009 09:28
Re: A budoucnost LOGANU?
Asi tie diely spolu pasujú. Nie raz som videl na ceste Š1000MB
s predkom Š100. Tak prečo nie Dacia? >:D
Avatar - woody-alien
24. 8. 2009 00:26
Re: fotky...
>:D

Tak pro tohle existuje pouze výstižné : Mobilis In Mobili.
24. 8. 2009 00:25
Re: fotky...
Co konkrétně, za třídu? Nebo, co bych na tom objevil? Znám dobře minulej scénik a megana z půjčoven. Můžu to snad srovnat akorát s Oktávkou, Golfem 5, nebo Astrou a snad Fokusem... Žádný diametrální rozdíly tam nevidím. Samozřejmě VW je z mýho pohledu jednoznačně nejlepší, ale kdyby ostatní nabízeli srovnatelnou tech. výbyvu, pak bych třeba hodnotil.
Avatar - Ronault.
24. 8. 2009 00:16
Re: fotky...
No jo, u Ibizy se na MACZ dá ale dočíst, že je interiér pěkně zpracovaný... nevím, mě ta palubka na autosalonu přišla dutější než vypitý sud piva... a že prázdný sud piva je tragédie!
Avatar - Ronault.
24. 8. 2009 00:14
Re: fotky...
Ledviny jsou dosti komplikovaný orgán, hlavně ke studiu 8-s Podstatně horší jak játra, skoro snad i horší než srdce...
Ale o to jsou krásnější a je nádherné, jak tam krásně vše funguje. Však umělá ledvina krom dialýzy není a ani dialýza nedokáže co ledviny... ale to jsme jinde než u BMW...

PS: Podle mě do těch ledvin budou chytat hmyz a dělat biopalivo, znáš to, ekologie a úspory, to je na pořádku dne! ;-)
Avatar - Ronault.
24. 8. 2009 00:10
Re: fotky...
Já mám strach, že to žere malé děti, stejně jako Q7 8-s Bojím se nástupce 407... někde se tady tuším povalovaly jeho skicy...
Avatar - woody-alien
24. 8. 2009 00:05
Re: fotky...
4007 je vážně obluda s tlamou velrybí, kdyby to aspoň žralo plankton... ;-)
Avatar - Ronault.
24. 8. 2009 00:01
Re: fotky...
C-Croser ještě ano, ale s tím 4007 máš recht, to nepřipadá v úvahu :no:
Avatar - woody-alien
23. 8. 2009 23:59
Re: fotky...
Ty máš asi něco proti ledvinkám. Ani se nedivím, jestli jseš vážně doktor.>:D

PS: Ale s rostoucími ledvinkami u BMW máš pravdu, taky se mi to nepozdává. Zkrátka daň bezpečnosti, když trefíš jelena, skončí v motorovým prostoru a ne tobě na hlavě. ;-)
23. 8. 2009 23:53
Re: fotky...
Ono by to taky chtělo nějákýho rendla zkusit / poslední dobou /. Ikdyž je to opár tříd pod to tvou třídou, tak v té své se nemá za co stydět.
23. 8. 2009 21:52
Re: fotky...
Pořád hezčí koleos než 4007 nebo C-Crosser :-)
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 20:50
Re: fotky...
tak se podivaj na druhej (a pulka 3.) radek fotek, to nevypada jako vyplod grafiku...
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 20:48
Re: A budoucnost LOGANU?
ze by sandero MCV? >:D
23. 8. 2009 20:47
Re: fotky...
Já si myslím, že ani neni zájem. Víš, jak je to u VW. Poslední dobou mě Rendl připadá, jako kdyby jim ta Dacie přelezla přes hlavu, nebo by klidně mohla.
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 20:43
Re: fotky...
no jo, ale tehdy slo o to ze skoda byla proste pozadu, octavii se to ale zacalo menit, ale dacia zustane ,,levnou" naporad...ale to uz odbocuju...
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 20:40
Re: fotky...
njn, ale stejne mohli byt designeri trochu vynalezavejsi, tohle je fakt nuda...a oktavka se mi (vzhledem k veku) jeste docela libi
23. 8. 2009 19:20
Re: fotky...
Tak mrkni na interiéry u Seatu to do lowendu nemá daleko >:D
23. 8. 2009 19:11
Re: fotky...
Když se "prodává" Ssang yong, tak se už prodá všechno a prachy rozhodujou. Na starou Oktávku taky všichni držkujou a sekaj jednu za druhou.
neregistrovaný "Honzamotors"
23. 8. 2009 15:31
A budoucnost LOGANU?
Na www.autoweek.nl je vyfocený LOGAN MCV s přídí kompletně převzatou ze SANDERA. Že by už druhý Loganův facelift?
Avatar - Ronault.
23. 8. 2009 13:47
Re: fotky...
TO bych neřekl. Dacia pro Renault zůstane napořád lowendovou značkou, zatímco Škoda se už dostala na plnohodnotný mainstream. Pravda, VW teď chybí nějaký pořádný lowend.
23. 8. 2009 12:11
Re: fotky...
To nejsou fotky, ale výplody grafiků, co to auto ještě neviděli.
23. 8. 2009 12:08
Re: fotky...
Stejně jak Dacia ještě nedávno začínala Škodovka. Není to tak dávno co dělala jen Felicii a Octavii. Tehdy také byla všem k smíchu. Prodávala jen velkými rozměry za malou cenu. Podobnou cestou jde i Dacia.
23. 8. 2009 10:30
Uvidíme v reálu
Zatím to vypadá na docela masivní design s velkými lemy blatníků a to u SUV letí. Auto potom vypadá robustně a bezpečně. Pokud se jim podaří udržet cenu v základu co nejníž, mohlo by se to auto dobře chytit, ale to se teprve uvidí, přece jenom jako základ použili zřejmě Quasqaie a to není zrovna levný auto. Taky bude možná pro hodně lidí rozhodující jestli bude mít kompletní pozink, který ostatní Dacie nemají a je to jedna z věcí která u nich snižuje cenu.
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 10:04
Re: fotky...
jo ja vim ze jde o hlavne o cenu (a diky ni asi ani nebude mit konkurenci), ale logan nebo sandero aspon nejak vypadaji, ale tohle je bez napadu, zastaraly...
23. 8. 2009 09:31
Re: fotky...
Ada nam rychlo vsetkym vysvetli ako je to s francuzsko-rumunskymi vrakmi, ktore su hnile uz na vyrobnej linke a samozrejme, ze najlepsi je tdi pd 8-s
Avatar - Ronault.
23. 8. 2009 01:30
Re: fotky...
U Dacie jde hlavně o jednu věc, o cenu. A cena se tlačí dolů tak, že se dělají jednoduché tvary aby byly levné lisy. Viz Logan.
Samozřejmě mě teď asi budou kamenovat vwilové, ale i na těch jednoduchých tvarech koncern místy určitě ušetří (Touran budiž do nebe volající příklad), možná to vrazí jinam. (Nejedná se o srovnání Dacie a Volkswagenu, aby zase někdo malomyslný nevyskakoval)
Avatar - Ronault.
23. 8. 2009 01:28
Re: fotky...
Nevím proč, ale mě se koleos líbí, ty ledvinky na něm ne, ale ta záď s tím sklem do písmene V a na vrcholu znak, to je originální a povedené... jen to sklo bych nechtěl kupovat až se rozbije.
23. 8. 2009 01:14
Re: fotky...
Proč ne ;-) Podle mš toto SUV bude mít hodně terénní ambice a navíc asi bude za pár korun. Jen ty dvě Renaultí ledvinky v přední části je blbost, protože ty už se nepouživají. Dokonce už i letité Clio storia má masku z jednoho kusu. Na druhou stranu strašidýlko Koleos je má >:D
Avatar - twistedTSD
23. 8. 2009 00:56
fotky...
no na tech fotkach mi pripada jak 10 let stary auto, nechce se mi verit ze to tu fakt budou prodavat...na druhou stranu dobra cena urcite zabere...