Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Anastacia zpívá ve Škodě Citigo

Americká zpěvačka Anastacia spolupracuje s mladoboleslavskou automobilkou a je spolu s Citigo hvězdou nových reklam ne nejmenší současný model značky Škoda.
Zpět na článek
neregistrovaný "cosworth_"
23. 5. 2012 17:59
Re: Anastacia je krasna zena
mas naprostou pravdu. Kim Ir-sen zemrel 6 let pred debutovym albem Anastacie, takze jemu by zazpivat za vatu nemohla.
23. 5. 2012 15:35
Re: Anastacia je krasna zena
S tím Severokorejcem je to totální blábol a v segmentu malých aut je Citigo auto k zamyšlení, kdyby člověk auto z tohoto segmentu chtěl. Jediný model, který se s ním může reálně měřit, je Picanto, což pro Citi vyznívá víc než dobře, a to nejsem fanda Škodovky.
23. 5. 2012 15:01
Re: Asi nechápu diskusi.
Anastacia je možná skvělá zpěvačka a wolff jí nesahá po kotníky, nicméně reklama se Škodě opět nepovedla, (aspoň podle mně), ta na Fabii RS, (která už v televizi není), byla světlou výjimkou. Tuhle řadím za trochu více povedenou než byla ta s Roomsterem a ulevujícími si dětmi. Zejména 2 poslední reklamy na F500 Abarth by mně (jako potenciálního zákazníka celkem oslovily), ta 2. zejména. Dle mého názoru je tu totiž jeden rozdíl. Kdyby Citigo řídila sama zpívající Anastacia vyznělo by to daleko líp, než ten trotlík v roli řidiče. Samozřejmě, na někoho to klidně může působit jinak, ale na mně reklama na Citigo působí spíš směšně než vtipně, (což určitě záměr Škody nebyl), u Fiatu naopak reklama (s dítětem) působí vtipně, což reklama podle mně být má. Inteligentní a vtipná. Jak říkám je to můj názor jak na mně reklamy (v porovnání) působí, rozhodně ho nikomu nevnucuju.
Avatar - white label
23. 5. 2012 13:00
Re: Chúďa anastacia
Pouze jeden příklad za všechny, nikoli výjimka... ;-)
Avatar - gld
23. 5. 2012 12:14
Re: Chúďa anastacia
Výnimka sa vždy nájde.
23. 5. 2012 12:02
Prvy pohlad
Zaujimala by ma jej prvotna reakcia, ked zistila na co bude robit reklamu, ci to vyzeralo takto [odkaz] >:D
23. 5. 2012 11:46
Re: citigo
To je repas po buracke v kolone? >:D
neregistrovaný "cosworth_"
23. 5. 2012 09:45
Anastacia je krasna zena
ktera za prachy bude propagovat i schade a klidne i Kim Ir-sena kdyz na to prijde. Bohuzel nevi co to je za smejd tak proto do toho vlezla, teda jestli to neni jen nejaka grafika na compu ve studiu
23. 5. 2012 09:22
Zase kreativita zvítězila nad rozumem...
Už to vidím... lehce excentrický dětinský a tak trochu mimo realitu žijící kreativní pracovník křičí... "Šéfe! Mám to! Dáme do reklamy na Škodu Anastaciu a bude to extra originální a extra hustý!"...
22. 5. 2012 23:29
Re: Nejkompaktnější
Zkus se zamyslet nad souslovím kompaktní rozměry. Nebo kompaktní fotoaparát.

[odkaz]

2. arranged within a relatively small space: a compact shopping center; a compact kitchen.
3. designed to be small in size and economical in operation.
22. 5. 2012 22:12
Re: Buranstvo naše každodenne
To tedy nemá...
Avatar - white label
22. 5. 2012 21:53
Re: Chúďa anastacia
Takže když např. Michael Jackson dělal v první polovině 80. let reklamu pro Pepsi-Colu, tak už byl kariérně za Zenitem? Těžko, co... :*) ;-)
Avatar - white label
22. 5. 2012 21:48
Re: Asi nechápu diskusi.
Jj, viz má reakce z 12:06.
Avatar - white label
22. 5. 2012 21:45
Re: Buranstvo naše každodenne
Nemá na to hlavu a hlavně nemá koule...
22. 5. 2012 19:15
Re: citigo
Ty zase blejes...zkus si to po sobe nekdy precist, opakujes se, zkus nekdy udelat tecku atd, i kdyz...myslenku stejne nezmenis. Tak si blej dal :-)
22. 5. 2012 19:01
Re: Asi nechápu diskusi.
Kdyby většině lidí odsud někdo nabídl podobné peníze, udělali by prakticky cokoliv...
22. 5. 2012 18:29
Re: DOKONALÁ CITISTACIA
Trochu přeháníš GTI. Vsadím se, že ani Anastacia tu svoji nemoc nebere tak tragicky jak to tady líčíš. Za mně je to nádherný kocour, i po čtyřicítce. Ta reklama je v pohodě. Každopádně bych rád viděl, co sedlá pan Wolf, že si tak vybírá:-)
Avatar - gld
22. 5. 2012 16:36
Re: Chúďa anastacia
Tak teraz si ma odhalil. Mám preplakaný vankúš od toho, ako ma žiadna automobilka nechce do reklamy ;-)

Aby sme ale zbytočne neodbočovali- podstata príspevku spočíva v tom, že reklama takéhoto rangu zvyčajne symbolizuje kariéru za zenitom. Ale správne si poznamenal, že je jedno či sa bavíme o plechovke koly alebo plechovke škoda.

btw, anastacia by mala zážitok svojho života, keby ju preveziem na svojom aute >:D
22. 5. 2012 16:16
Asi nechápu diskusi.
Mně teda nějak pop-music neoslovuje, ale normální reklama. Když Jágr může rozvážet pizzu a hrát si na hasiče, nevím proč by nějaká zpěvačka nemohla zpívat v autě. I když je poldle mnoha příspěvků už trochu z módy.
22. 5. 2012 16:06
Re: citigo
Topper je absolutní buran, na něj opravdu nemá smysl reagovat.
Avatar - Starfighter
22. 5. 2012 15:49
Re: Sladké mámení
A ty třeba takovou Helenku Vondráčkojc nerad? >:-[] >:-[]
22. 5. 2012 15:48
Re: Buranstvo naše každodenne
Nemáš na tyhle diskuse dost velkou hlavu, a neměl bys to dávat tak žalostně najevo.
Avatar - white label
22. 5. 2012 15:43
Re: no asi takhle
:yes: ;-)
Jen aby ta jeho "kopretinka" nebyla nakonec nějaký Pepa... >:-[]
Avatar - white label
22. 5. 2012 15:42
Re: no asi takhle
Další supertrapný pokus jak okecat svoji trapnost, ale otočil si tradičně "hezky"... :*) >:-[]
22. 5. 2012 15:35
Re: Buranstvo naše každodenne
Já?

Vlez si do podcastu z reklamy na Abarth..., nalej si čistého vína (a tvým nohsledům) a pak se bavme o tom, na co si tady kdo hraje...

Máš tady jednoho, kterého uráží "pohled pod sukně". >:-[]
22. 5. 2012 15:33
Re: Buranstvo naše každodenne
Chápu, že musíš nějak reagovat...

Nicméně..., Jsi vedle jak ta jedle.

Těžko mě přesvědčíš, že se někomu vysmívám, to tady těžko někde najdeš.
A jako těžko předpokládat, že MUSÍM vědět, že by Ana prodělala vážnou nemoc. Opravdu se o svět serebrit takto detailně nezajímám a myslím, že to není ani moji povinností.

Mimoto, není problém můj, že je v REKLAMĚ využito nemocné osoby (případně osoby po těžké nemoci). Pokud by se takto prezentovala jiná značka sem si jistý, že by sis na toto téma neodpustil velmi jadrný příZpěvek (jistě by se něco obdobného dalo dohledat).

Chybu tedy hledej jinde.
P.S. Crohnova nemoc je v tomto případě opravdu klička tvého formátu, vůbec nesouvisející s touto reklamou (předpokládám, že neznalí po tvém příspěvku čekali podobně jako já něco "fatálnějšího"). Seš fakt mistr demagogie. Osobně znám dva lidi s touto nemocí, ale jaksi nevidím absolutně souvislost s tím co tady zaznělo. Ale co taky od tebe čekat.

Edit: Na havárii si pamatuji a na tvou mistrnou demagogii taky. Zvykni si na to, že my dva se názorově už z principu nemůžeme shodnout. Bohžel ty si kašpi.
22. 5. 2012 15:29
Re: Buranstvo naše každodenne
Kdyby kolem tebe Anastacia prosla na dva metry, byla by z tebe uz naveky veku trojnozka.
Tak na co si tu zase hrajes?
22. 5. 2012 14:50
Re: DOKONALÁ CITISTACIA
Již několikrát se ukázalo, že charakterová plytkost místního prosťáčka zdaleka přesahuje hranice nejen tohoto webu. Ani dnes tomu není jinak. :-!
22. 5. 2012 14:45
Re: Buranstvo naše každodenne
Ty tu máš vůbec zajímavé přešlapy, vzpomínáš, jak při tragické havárii redaktora jednoho motoristického magazínu jsi tu napsal, že si to zasloužil. Dnes se tu vysmíváš ženě, která prodělala vážnou nemoc. Ty jsi opravdu troska století :-!
22. 5. 2012 14:41
DOKONALÁ CITISTACIA
Čisté úsměvné, a hlavně... vkusné, žádné trapné koukání pod sukně a podobná oscarová reklamní béčka. No a vysmívat se tu veřejně zpěvačce, která prošla peklem osudové nemoci může opravdu jen zdejší prachsprostý prosťáček, legendární majitel všech fiatů pod sluncem...
22. 5. 2012 14:29
Nejkompaktnější
Může mi někdo vysvětlit, proč je Citigo nejkompaktnější? Když si najdu výklad slova kompaktní [odkaz] tak je to "pevný, hutný, celistvý, souvislý soudržný". Znamená to tedy, že Citigo má nejpevnější karoserii nebo co? Nebo je to v přeneseném smyslu slova jako nejmenší? To určitě nebude. Nebo jako že na daný prostor toho nabízí nejvíce? Největší výbavu? To asi taky ne. Nebo co to znamená? Nebo je to jen PR článek?
22. 5. 2012 14:18
Re: citigo
No ja sem si jistý, že tuto stránku si už našel...
22. 5. 2012 14:00
Re: Sladké mámení
jo tak to by mělo aspoň šmrnc.. Takhle je to prázdné..., pusté.
Avatar - Pekelná Micinka
22. 5. 2012 13:52
Sladké mámení
Anastacia mě vždy míjela, takže tímhle by mě Škoda neoslovila. Ale natočit to samé, resp. to druhé video s Clarksonem, nebo Mayem, tak by to bylo aspoň vtipné. Tedy s kapitánem šnekem by to bylo vtipné jiným způsobem. A vůbec u nás to mohli celé udělat se Zagorkou a fertig.
>:-[]
22. 5. 2012 13:49
Re: Buranstvo naše každodenne
Tak projevil si hodně empatie... a to se cení... :yes: >:-[]
[odkaz]
Nicméně z čistě estetického hlediska ji to tady zcela zjevně sluší víc...
22. 5. 2012 13:48
Re: no asi takhle
No to věřím..., ale na to jaksi nemáš.
Avatar - jurajos
22. 5. 2012 13:48
Buranstvo naše každodenne
Čo povedať. Človek nemusí byť gentleman zo starej školy aby vedel že ženám sa preukazuje úcta. Urážať ženu poukazujúc na jej vzhľad a vek je trápne a tak dokonale buranské. Chcel by som vedieť čo tieto bezmené nicky majú asi tak doma.
Aby som nebol úplne off topic_ táto reklama rozhodne patrí k tomu lepšiemu čo sa dá vidieť.
Avatar - GeorgeWWW
22. 5. 2012 13:20
Re: citigo
Řídil jsi někdy Picanto? Doporučuju, pak bys hodně přehodnotil svoje tvrzení. Měl jsem tu čest řídit jak Citigo, tak i Picanto, i10, Spark, 107, C1 a Kia byla hned po kolínských dvojčatech to nejhorší, co do řízení. I ten Spark mě příjemně překvapil, ale Citigo se řídilo rozhodně nejlíp.

Je to o prioritách, ale rozumný řidič nevymění jízdní vlastnosti za trochu plastu v interiéru...

A navíc za 199 980,- černé nárazníky (jak dával Starfighter odkaz) ? To snad v dnešní době nemyslí vážně! Hlavně, že v kufru má plast >:D
22. 5. 2012 12:57
Re: no asi takhle
Souhlasim s white labelem, Fiat a Skoda si nema co do "reklamni blbosti" co vycitat, osobne se mi vic libi ta na Skodovku.

A tve hodnoceni Anastacie je opravdu ubohe, rad bych videl tu tvou kopretinku, co mas doma >:D >:-[]
Avatar - jazva
22. 5. 2012 12:46
Stodvaciáš
Podľa úvodnej foto som sa zľakol, že ju posadili do poctivého stodvaciáška. Aj keď chlpatý volant, tygrované poťahy, Anastacia ako spolujazdec... >:D
22. 5. 2012 12:32
Re: no asi takhle
No možná takové přiznání sis mohl nechat na později...

Osobně se takhle přiznat, jak ubohý si, že ani v tématu nereaguješ na téma, ale jen provokuješ..., to je celkem smutný závěr dnešního tvého diskuzního dne...
Mimoto provokuješ ještě řekl bych na špatném hrobě, protože...spíše tady lidi cítí soucit s Anou, na které je zcela evidentně vidět, že není ve formě, než že by se ji snad někdo smál a nebo se radoval z jejího neúspěchu (nedej bože ji někdo záviděl vyiinkasované peníze, což si tady zatáhl snad se svou slabomyslností jen ty).
Osobně bych ji tedy raději viděl v úplně jiné formě...:
[odkaz]
...tohle je jiná liga, než tato nepovedená reklama, ale patrně to ty ani nejsi schopen rozlišit.

Celkem spodina diskuze..., je mi tě líto...hmm.
Avatar - white label
22. 5. 2012 12:24
Re: no asi takhle
Já jsem úplně klidný, mě (na rozdíl od tebe) nerozhodila ani tahle reklama (o té reklamě jsem tu zatím nenapsal jediné slovo) ani Anastacia v ní...
Jen se bavím ubohostí některých lidí, kteří když nedokážou ani zlomek toho co někdo opravdu úspěšný, tak si do něj alespoň anonymmě slovně kopnou na netu...
22. 5. 2012 12:21
Re: Chúďa anastacia
No to si spíš přecenil sebe, já s tím příspěvkem vyjádřil souhlas, tedy sem se s ním identifikoval, tedy... sem viděl důvod na tvůj blábol i ve vztahu k tomu co si psal před tím reagovat tak, aby se to uvedlo na pravou míru...
Ono totiž to, že někdo napíše kritiku neznamená, že má k té dané osobě despekt, ale spíše naopak, by ji třeba rád viděl jinde, než takhle dole.
A bohužel tahle reklama je HODNĚ dole...

Nicméně, to, že se reklama dá udělat i na hoře, tak aby daná osoba neutrpěla, o tom snad nepochybuješ ani ty.
22. 5. 2012 12:17
Re: no asi takhle
Uklidni se, nebo tě trefí.. Smiř se s tím, že ne všechno se Vám povede. Taky někdy šlápnete jak si hezky napsal.. do lejna... Sebekrtitika v tvém podání se cení...
Šak to ještě nemusíte dát do dlouhodobého oběhu... holt ne všichni potenciální kupci jsou dealeri po 40ce, které by tahle Anastacia uhranula tak.. aby ten zázrak koupili.. >:D

Vsaďte an někoho mladšího, někoho... kdo má budoucnost a švunk..., nebo takhle to působí divně... >:-[]
Avatar - white label
22. 5. 2012 12:17
Re: Chúďa anastacia
Opět jsem tě přecenil, myslel jsem si totiž, že jsi schopen alespoň identifikovat na koho zrovna reaguji (nápověda: tys to teď rozhodně nebyl, viz vlákno diskuse).... :-O :*)
Avatar - Tomas_2002
22. 5. 2012 12:16
Re: citigo
Asi takhle. Každý si myslí, že může být jako GTI nebo Kylie, ale není to tak. To prostě budeš tolerovat jednomu a přijde ti to jako alternativní styl, ale u ostatních ti to přijde trapný. Takových Topperů už tu bylo... :-! :yes:
22. 5. 2012 12:12
Re: Chúďa anastacia
Štěkno..., tady nikdo Anastacii nekritizuje za to, že vzala tenhle job, jen konstutuji, že to prostě není povedené, a že to vypadá na konec její kariéry, což i vzhledem k jejímu vzhledu (oproti letům na výsluní), je prostě znát... Rozhodně (možná si to tvůj mozeček vydedukoval), ji neodsuzuji, jen píšu svůj názor, který sem si utvořil na základě toho co sem tady viděl a slyšel. Capisto?
Jestli sis všiml, tak ani z reklamy s JoLo nejsem rozesmátý, je to podobný případ s tím rozdílem, že ta reklama s JoLo není až tak trapná a přeci jen je JoLo stále ještě hvězdou většího formátu, než oteklá Ana... A to, že je evidentně na konci kariéry a s pomocí škodovky z toho chce něco ještě vytahat, ji nemám zazlé..., jen snad tak trochu nechápu škodovku, že takhle dlouhodobě na ni sazí... A jestli tobě ta reklama přijde SUPER, tak máš na to sice právo, ale já mám úplně stené právo an to si myslet, že je to ZOUFALOST a že se tohle prostě nepovedlo. Zkus se naučit respektovat názor druhých, bude se ti lépe dýchat.
Avatar - white label
22. 5. 2012 12:09
Re: no asi takhle
Ty ses tu vyštěkal a ještě ses u toho stihl i vykálet...
Jistě, jedině reklamy na Fiaty jsou "excelentní", jaký jiný blábol taky od tebe čekat... >:-[]
22. 5. 2012 12:07
Re: citigo
Ostatním už zřejmě nestojíš ani za reakci, tak alespoň za mě jako kolemjdoucího: Bavíš! >:D
22. 5. 2012 12:06
Re: no asi takhle
jojo, tak jasné, ale tohle jsou reklamy přeci jen na jiný produkt. Dobrých reklam z různých branží by se dalo najít víc... (ona konec konců i škodovka měla dobré reklamy - ta s tím dortem a nebo na RS - t bylo ucházející). Bohužel tohle je fakt slátanina, nevím koho to má oslovit (nevím, kdo, krom dealera škodovky v letech je dnes fanouškem této hvězdy)... >:-[]

Je mi Anny líto, už ten její koncert v Sazce byl taktně řečeno hřebíčkem do její společenské rakve... Smutný konec kariéry.
Avatar - white label
22. 5. 2012 12:06
Re: Chúďa anastacia
Podobných hvězd bylo/je/bude v různých reklamách plno, jaký je rozdíl mezi reklamou na "plechovku " Škoda", nebo na plechovku s Pepsi? Ti co se nad tím nejvíc pohoršují, by byli prodejní ještě víc, jen zrovna o ně nikdo nemá v tomto směru zájem...
Anastacia možná čeká, až jí konečně poradíš, jak se má žít "na úrovni"... :*) ;-)
22. 5. 2012 12:04
Re: no asi takhle
Haf haf ňaf...
Seš vyštěkal a karavana jede dál...

Ani tvůj štěkot a dalších kašpiků nic nezmění na tom, že tahle reklama se prostě nepovedla (což je nejvíce vidět ve srovnání s exc. reklamami na F 500)... Naštěstí prodeje tohoto cíti jsou tak marginální, že se to nebude mít ani šanci na větším neúspěchu podepsat (a anis e toho auta dotknout)... >:-[] >:-[]
22. 5. 2012 12:01
Re: no asi takhle
No však sem psal, že reklama s JoLo je jen o málo trapnější (bylo jich víc verzí, přičemž je Fiat pod tlakem neúspěchu stáhl), než tahle.

Ty zbylý dvě jsou však ukázkou jak se taková reklama má dělat. :yes: :yes:
Avatar - Starfighter
22. 5. 2012 12:00
Re: citigo
***nto je opravdu "navyse":

[odkaz] [odkaz]

8-s >:-[] >:-[]
Avatar - white label
22. 5. 2012 11:59
Re: no asi takhle
Tvá vypatlanost kombinovaná s dětinskou zaujatostí (rozuměj komplexem z úspěchu koncernu) a extrémním fandofiatovstvím je prostě bezmezná...
Anastacia je v prvé řadě zpěvačka, nikoli modelka, trotlíku.
Každopádně můžeš být klidný, protože ty ji nesaháš po kotníky absolutně v ničem... :*) >:-[]
Avatar - gld
22. 5. 2012 11:52
Chúďa anastacia
Niekdajšej popovej hviezdy mi je ľúto. Jej tvorba sa mi kedysi páčila, a aj maniermi patrila k vysokému nadpriemeru v brandži. A dnes si na chleba zarába spievaním o plechovke do mesta. No čo už.
Avatar - MikeeC
22. 5. 2012 11:52
Re: no asi takhle
hlavně má 500ka v US docela úspěch :-)
22. 5. 2012 11:42
Re: no asi takhle
To mně se líbí hlavně toto: [odkaz] a [odkaz] >:D Jinak tahle reklama na Citigo se mi celkem líbí, škodovka má poslední dobou na britských ostrovech dobré reklamy, mají tam šikovné marketingové oddělení.
22. 5. 2012 11:35
Re: no asi takhle
No ta reklama s JLo me teda moc nezaujala. Ty ostatni dve co jsi tu dal jsou ovsem super, hlavne ta prvni. >:D
22. 5. 2012 10:33
no asi takhle
Je to výrazně trapnější, než byla reklama s JoLo v podání F 500 (tam ještě aspoň ten song se zavřenýma očima šel).

Mimoto, kdyby nenapsali, že je to ona dáma, nepoznal bych ji. Zestárla o 20 let, a k tomu chudera docela natekla.

Tak nějak mi začíná připadat, že reklamní oddělení škody začíná dělat víc a víc seků (když si k tomu vzpomenu na tu trapnou reklamu MS v hokeji s Fabií).

Za mě tohle fakt ne :no: , moc špatný.

Edit:
No aby tady nebyla nuda (a opakování je matka moudrosti) a bylo se taky na co po téhle trapnosti podívat tak dávám odkazy:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
22. 5. 2012 10:23
citigo
tie necalunene dvere a kopec plechu mi pripomina skodu 105ku, dokonca aj ta ma menej plechu po dverach ako citigo

[odkaz]

myslim ze panda a picanto su rozhodne dotiahnute v detailoch ovela dalej, nehovoriac o necalunenom kufri ( horne plato kufra sa pri otvarani 5tych dveri nevyklapa - nema snurku - asi bola draha ) a smiesnom trojvalci a vyklopnych smiesnych zadnych okienkach 5dveraka. Skoda sa chce hrat na dospele miniauto a spravi auto s kopou zbytocnych chyb na urovni babatka.

Najdu sa ludia ktori tieto chyby citigu prepacia ale najdu sa aj taki ktori sa poohliadnu po konkurencii, mne osobne by tiet onedostatky spominane na aute vadili preto pandu alebo picanto ako maly 5dverak povazujem za lepsiu volbu

Citigo som uz videl aj up a musim priznat ze nazivo su tie auta ovela nudnejsie ako na fotkach, bohuzial

su auta ktore vyzeraju nazivo lepsie ako na fotkach ale to nie je pripad citiga, treba popravde povedat ze aj stare lupo je c osa tyka dizajnu dve triedy vyssie ako up a citigo a to je uz dost stare auto dnes

panda picanto a twingo su navyse aj pojmami ktore uz co to v minitriede znamenaju

;-)

verim v uspech citiga kedze to auto ako kazde ine dnes je kvalitne a splni svoj ucel - pokial ale ide o kupu z hladiska praktickosti a istej dospelosti a vyspelosti v tejto triede najdeme nejedneho lepsieho kandidata....opel chysta takisto novy maly model tak drzme palce nech nespravi podobne chyby ako up.

Navyse malicke auto robi autom aj dizajn na rozdiel od limuzin ktore maju ine priority - no a dizajnovo sa o citigu a upe asi nema zmysel bavit - nazivo su to len take kontajnery na kolesach bez stipky napadu...som sklamany, cakal som nazivo skutocne nieco napadite pekne ale smola, uz stare lupo je daleko krajsie....