Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Anastacia zpívá ve Škodě Citigo

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (67)
Americká zpěvačka Anastacia spolupracuje s mladoboleslavskou automobilkou a je spolu s Citigo hvězdou nových reklam ne nejmenší současný model značky Škoda.

Koncem února letošního roku americká zpěvačka Anastacia spolu se svou kapelou vystoupila na soukromém koncertě v rámci Škoda Launch Party v Londýně a veřejnost si ji může užít ve spojení s modelem Citigo prozatím ve dvou reklamních spotech.

Ve druhém reklamním snímku Anastacia slouží k demonstrování schopností mobilní navigace Move&Fun ve spojení s rádiem Funky s přehrávačem CD i MP3 a vstupem pro externí přehrávače.

Škoda Citigo patří s délkou 3,56 m, šířkou 1,64 m a výškou 1,48 m k nejkompaktnějším vozů ve své třídě. Paleta pohonných jednotek nabízí tříválec 1,0 MPI o výkonu 44 nebo 55 kW. Obě karosářské verze jsou k dispozici s výbavami Active, Ambition a Elegance.

JAKE.AUTO.CZ: Škoda Citigo (přehled článků)

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (67)
23. 5. 2012 15:35
Re: Anastacia je krasna zena
S tím Severokorejcem je to totální blábol a v segmentu malých aut je Citigo auto k zamyšlení, kdyby člověk auto z tohoto segmentu chtěl. Jediný model, který se s ním může reálně měřit, je Picanto, což pro Citi vyznívá víc než dobře, a to nejsem fanda Škodovky.
23. 5. 2012 15:01
Re: Asi nechápu diskusi.
Anastacia je možná skvělá zpěvačka a wolff jí nesahá po kotníky, nicméně reklama se Škodě opět nepovedla, (aspoň podle mně), ta na Fabii RS, (která už v televizi není), byla světlou výjimkou. Tuhle řadím za trochu více povedenou než byla ta s Roomsterem a ulevujícími si dětmi. Zejména 2 poslední reklamy na F500 Abarth by mně (jako potenciálního zákazníka celkem oslovily), ta 2. zejména. Dle mého názoru je tu totiž jeden rozdíl. Kdyby Citigo řídila sama zpívající Anastacia vyznělo by to daleko líp, než ten trotlík v roli řidiče. Samozřejmě, na někoho to klidně může působit jinak, ale na mně reklama na Citigo působí spíš směšně než vtipně, (což určitě záměr Škody nebyl), u Fiatu naopak reklama (s dítětem) působí vtipně, což reklama podle mně být má. Inteligentní a vtipná. Jak říkám je to můj názor jak na mně reklamy (v porovnání) působí, rozhodně ho nikomu nevnucuju.
Avatar - white label
23. 5. 2012 13:00
Re: Chúďa anastacia
Pouze jeden příklad za všechny, nikoli výjimka... ;-)
Avatar - gld
23. 5. 2012 12:14
Re: Chúďa anastacia
Výnimka sa vždy nájde.
23. 5. 2012 12:02
Prvy pohlad
Zaujimala by ma jej prvotna reakcia, ked zistila na co bude robit reklamu, ci to vyzeralo takto [odkaz] >:D