Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP 2012: Renault Clio – Pět hvězd stejně jako u předchůdce

Renault si za poslední desetiletí vybudoval pověst výrobce, jehož modely z Euro NCAP vždy odjíždějí s plným počtem hvězd.
Zpět na článek
30. 8. 2012 07:28
30. 8. 2012 08:22
30. 8. 2012 10:15
Avatar - 3_diamanty
30. 8. 2012 07:28
nove clio
horuci kandidat spolu s 208 a riom na buduce nove auto :yes:

samozrejme nie este hned ani to nepotrebujem,,,, pockajme kym sa vychytaju muchy a mozno za rok za dva ktovie :yes: paradne auticko aj ked levik od pezota sa mi paci viac... treba to ale nazivo skusit sadnut a tak mudrovat..... rio bude takisto moje zeliezko v ohni..... pockame vyskusame uvidime..... kazdopadne nove clio je paradne :yes:

ja mam v malej triede jasno: clio 208 a rio..... zvysok ma nezaujal vobec.... inovovana fiesta je hnus, mazda 2 je mala a draha, inovovana i20 uz predsa ma svoje rocky, seat ibiza je sice krasne auto najkrajsie medzi malymi ale osobne mi koncern motoricky nevyhovuje, punto je uz veteran, vajce C3 sa mi nepaci ani nahodou, swift ma maly aj razvorom aj kufrom, fabia je uzka neforemna nudna tuctova a opat koncernove motory.......... takze volba je jasna rio 208 alebo clio
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Czerwik
30. 8. 2012 08:22
Re: nove clio
no ja som kúpil koncom júla nové Rio... zatiaľ nemám jediný negatívny dojem z neho... motor síce malý, ale snaží sa, interiér lahoda, exteriér je krásny (musel som si priplatiť za LED packet bez toho to nešlo proste >:D ),cestovanie parádne... nabehal som s ním už cez 3000km Praha - SVK a aj na ďialnici sa nenechá zahanbiť... len tie kooopce >:D
30. 8. 2012 10:15
Re: nove clio
No, já na Tvém místě bych ještě rozšířil pole působnosti o novou Fabii. Třeba se koncern předvede a stvoří vážného konkurenta pro Clio. Zatímco Polo, jak bylo zpočátku velice líbivé, tak v dnešní konkurenci je o to více nudné. A pokud bych měl volit mezi Riem a Cliem, asi by mě to táhlo více k francouzovi (a pokud bude Clio stejně nebo ještě více kvalitní než jeho předchůdce, tak chybu neuděláš).
30. 8. 2012 16:15
fancinuje ma...
...ako postupili v oblasti bezpecnosti, prve auto, ktore sa vyvijalo podla novych bezpecnostnych standartov je pezot407 (3zonova deformacna zona atd, co si vysiadalo dan v podobe neforemneho exterieru kde A stlpik konci az v polovici auta) a ked porovnam videa, tak pezotu sa zlomil A stlpik, zasiahlo aj kusok strechy a toto clio, co je o dve triedy mensie auto je uplne ok, A stlpik len minimalne naruseny, strecha nedotknuta, znieslo by mozno aj 70kmh. A novy Ceed ma A stlpik absolutne neporuseny.
Rozbalit vlákno
0