Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Reklamy, které stojí za to: S Nissanem Micra klíče hledat nebudete

S modernizovanou Microu chce Nissan zaujmout především ženy. Městské mini vedle atraktivního designu sází i na praktické prvky výbavy.
Zpět na článek
23. 8. 2013 18:38
Avatar - PTS
22. 8. 2013 17:20
Ach ta lidská pohodlnost...
Je to ale jednodušší na použití, o tom žádná. Napsal bych, že je to ulehčení pro zlodějíčky, ale není. Klíč tak či tak potřebujete a zda ho vytáhnete či ne už je fuk. :-! A zda mačkáte čudlík na klíčích nebo na autě, to už vyjde na stejno. Dobrý nápad :yes:
Rozbalit vlákno
3
22. 8. 2013 18:15
Re: Ach ta lidská pohodlnost...
chyba lávky ...ako hovoria bratia česi. Auto s keyless sa dá veľmi ľahko ukradnúť

[odkaz]
Avatar - PTS
22. 8. 2013 19:57
Re: Ach ta lidská pohodlnost...
Já myslel, že je jedno, zda máš je keyless jako keyless (odemykáš přes klíček nebo rovnou na autě)... Samozřejmě že klasický klíč je best :-! :yes:
23. 8. 2013 09:04
Re: Ach ta lidská pohodlnost...
"Přes klíček" můžeš mít klasický dálkově ovládaný centrál a ten tuhle slabinu nemá. Plus zapalování je klasické.

Jestli jsi chtěl říct, že je jedno, jestli bezklíčový vstup používáš, nebo ne, když už ho v autě máš, tak to máš pravdu. Jen je to zvláštní sdělení. :-)
Avatar - 3_diamanty
22. 8. 2013 19:56
ludska pohodlnost nema hranic
klasicky kluc tu bol 100 rokov a nikomu neprekazal... o dalsich 100 rokov budu pohodlni zdegenerovani ludia uz len spominat na stare dobre casy klucov ktore mali svoj zmysel :yes:
Rozbalit vlákno
2
22. 8. 2013 22:25
Re: ludska pohodlnost nema hranic
Lancer nema central s DO?
Avatar - EauRouge
23. 8. 2013 11:33
Re: ludska pohodlnost nema hranic
A taky se před sto lety startovala auta kličkou. Vzpomíná na ní někdo s láskou? Asi ne. Znamená to, že jsme pohodlní? Ne, jen se technika vyvýjí k větší efektivnosti, tak jak se to děje už od vzniku automobilismu. Nebo byste se rád vrátil do "starých dobrých časů" kde nebyl posilovač řízeni, posilovač brzd, klimatizace, elektrická okna nebo intervalové stěrače?
22. 8. 2013 23:53
Bezklíčový přístup
Úplně stejný způsob odemykání, jako má například i Nissan Cube.. Podle mě je to velmi dobrý nápad, ulehčí to nějakým způsobem práci a čas, ale radši bych měl odemykání na klíč, než toto.. V práci máme právě toho Nissana Cuba a to, když vám odejde baterka v ovladači a díky tomu nemůžete ani odemknout a když se vám ten ovladač nějakým zázrakem chytne, tak ani nastartovat.. To je teprv sranda.. Čím víc si lidé snaží ulehčít práci, tím víc vymýšlejí prostředky, které se s..ou.. :no:
Rozbalit vlákno
2
23. 8. 2013 08:52
Re: Bezklíčový přístup
Skutečně? Klíče Nissanu v sobě nemají nouzový klíč? V manuálu jsem viděl i postup, jak nastartovat, když bezklíčový start selže. Ale už to není tak jednoduché, jako otevřít dveře, co si pamatuji.
Avatar - pelikoš
23. 8. 2013 18:34
Re: Bezklíčový přístup
přesně,je tam i normální klíč na otevření klasickým zámkem
Avatar - pelikoš
23. 8. 2013 18:38
i-key
je v pohodě,mám ho taky a funguje velmi spolehlivě ;-)
Rozbalit vlákno
0