Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Čtyřkolka Polaris s unikátními bezvzduchovými plášti

Americká společnost Polaris učinila přítrž prasklým pneumatikám. Čtyřkolka Sportsman WV850 vyjede s novým bezúdržbovým systémem.
Zpět na článek
25. 11. 2013 22:00
Avatar - 3_diamanty
25. 11. 2013 20:53
sikovne riesenie
zvlast do terenu kde hrozia defekty :yes:

tu su tiez nejake vizie pneumatik buducnosti a je tam aj nieco podobne ako ma polaris: [odkaz]

kolesa bez duse na hummery v praxi: [odkaz]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Otrava
26. 11. 2013 00:15
Re: sikovne riesenie
Na druhou stranu mě napadá otázka, zdali do těch bočních děr při jízdě v terénu nenapadá kamení. .
26. 11. 2013 09:36
Re: sikovne riesenie
zaujímavé by bolo porovnanie takejto bezvzduchovej pneumatiky a nejakej klasickej offroad pneu v prejazdnosti terénom. tá bezvzduchová je len plochá ale mnohé offroad pneu (či na 4kolke alebo na terénnom aute) majú dezén aj po bokoch, takže môžu lepšie zaberať v teréne.
25. 11. 2013 22:00
vyrobca
skusim zvysit informacnu hodnotu clanku - nazov technologie pneumatiky pre dalsie vyhladavanie info: Non-pneumatic tires. Dodavatel pre Polaris / vyrobca: Resilient Technologies (WI), material: kompaktny polyuretan+guma.

Len pre info- sprava nie je najnovsia- Polaris podpisal kontrakt na dodavku tychto pneu v 04 / 2012. Cena 1 kompletu vyjde spotrebitela drahsie o cca 35% drahsie ako standard cena disku + pneu. Polaris ma ciel dosiahnut predaj az 60% produkcie s touto vybavou.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Zetti
26. 11. 2013 09:05
ideální na přepravu bahna z pole do garáže
kromě toho je tu někdo, komu praskla guma na 4kolce? Na mojí se fouká na 0,3. Když náhodou uteče vzduch, ani se to moc nepozná
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
26. 11. 2013 09:55
Re: ideální na přepravu bahna z pole do garáže
samozrejme ze to ma obmedzene pouzitie, urcite to nie je vhodne kdesi do puste alebo bahna